19 Nisan , 2024, 13:25:30

Haberler:

www.herseyibilen.co Durma! Merak ettiğin her konuda her soruyu sen de sor!

herkeze merhabalar

Başlatan encan, 10 Temmuz , 2008, 11:47:12

« önceki - sonraki »

encan

slm hanımlar ben sıteyıbıraz gec buldum ama olsun 38 haftalık gebeyim az kaldı dogumuma artık bebegımle alakalı konularda gorusurum sızlerle insaallahh dualarınızı beklıyorum dogum korkum var sanırım

๑۩۞۩๑duyguseli๑۩۞۩๑

canım aramıza hoşgeldin inş çok güzel şeyler paylaşırız seninle hamişmişsin az da kalmış hadi hayırlısı bakalım inş rabbim bir avazda seni de kurtarsın bebişinin cinsiyeti ne anlat bakalım
HTML • Ezboard • PseudoHTML, UBBCode and BB Code

-GAMZE-

merhaba arkadaslar ben sitenızı karıştırırken buldum cok begendım ben aranız ayenı katıldım umarım kabul edersiniz ben 2.5 aylık bı bebek annesıyım   bende bılgılerınzıe ortask olmak ıstıyorum

ARMAĞAN

GAMZECİM HOŞGELDİN ARAMIZA. ALLAH BAĞIŞLASIN BEBİŞİNİ. BURADA ÇOK GÜZEL DOSTLUKLAR VE PAYLAŞIMLAR VAR HAYATIM.

TEKRAR HOŞGELDİN ARAMIZA. İYİ PAYLAŞIMLAR.  :flowers: :flowers: :flowers:

-GAMZE-

sağolun hoşbulduk  işallah çok güzel arkadaşlıklarımız olur ben ıykı buldum burayı ya patlıcaktım yoksa sıktıntıdan

oozge

encan tekrar hosgeldın aramıza dıger sayfada bı yorum yapmıssın orda hosgeldın demıstım bu 2.ci olduuu  :k06: :k06: :k06:
cok az kalmış dogumuna allah hayırlısını nasıp etsın ınşallahhh canımm cınsıyetını sormustumm dıger msj da
bıraz tombışmışşş sanırım :hello2: :hello2:

gamzecim
sende hosgeldın canımmm
kesın garantı verebılırım burası sıkntıya bırebirr
armaganın dedıgı gbı cok ıyı arkdslıklar ve dostluklar var burda
sızı aramıza kabul etmezmıyız ask olsunnn ıyı geldınızzzzz
2.5 aylık bebısınde varmış ne guselll
artık butn ılklerınızı paylasırsınız bızımle

bebegımın ılklerı dıye bı oda var oraya sayfa acabılırsın canım kendı sayfan olur
encan sende acabılrsın dogumunada az kalmış nasılolsaa

:hello:

-GAMZE-

saool ösgecim  valla cok ıyı oldu daha şimdiden rahatladım tabiki paylaşırım ilkerimizi teyzesi olum rahat bırakırsa yazamda  :ehi: bırakmıokı

oozge

oooo işimiz var deseneee
nasıl peki paşamızzzz ıyı anlaşılannn hıc durmuyodur yerındeee yanından gıttınmı baslıodur aglamayaaa
sen fazla duramıcann ozmn forumdaa arada gelıp gıdıo arkdslr cocukları durmadıgı ıcın :k06:

adı ne bebişimisinn bakalım
gıdığındannn o mis kokusundan kokla bnm ıcın cnmmm :icon_thumright: :love7: :flowers:

mavili

encan hoşgeldin canım aramıza demek 38 haftalık hamişsin güzel bende 34 haftalık oldum bebişinin cinsiyeti nedir benim kızım olacak inşallah bizler dogumu haziran temmuz agustos olan anneler sayfasındayız senide bekliyoruz canım

gamzecim sende hoşgeldin sen bizden şuan daha tecrübelisin ee nede olsa bizimki henüz karnımızda güzel paylaşımlarımız olur inşallah senden ögrenecegimiz çok şeyler olabilir  :opucuk:

-GAMZE-

yok teyzelerı yaramaz deıl pek fazla uslu ismi arda ama işi gücü bırak benımle oyun oyna bana çene ver dio oda olmuyo sürekli tabiki her olayı paylaşırım sizinle   mavili canım sen çatlaklar için önlem alıomusun al hoş bişeyde kalmmış ama  sonrası daha kötü olurr  ösge bizimkini boynu mıs deil kusuk kokuo  :ehi: :ehi: :ehi:

oozge

yaaaaaa kusukmu kokuyooooooo olsunnnn bebıs olsun bana yeterrr
cokta gsuel yaaaaaaaaaaaaa
offf tam yemelikk wlla tam sıkmalıkkk yogurmalıkkk
maşallahhhh canımmm allah nazarlardan saklasın :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar:

buarada arda lar cok afacan ve YAKISIKLI karızma olurlarr

-GAMZE-

öle tabi benim olum  kayserde kız bırakmıcak savunun kayserinin kızları arda gelio ahahahaha :toothy10: :toothy10: :toothy10:

mavili

ben çatlaklar için doktorumun yazdıgı fitokremi kullanıyorum ara sıra bebeyagı sürüyorum ve vücut nemlendiricisi kullanıyorum her duştan sonra

-GAMZE-

ewet sürekli sür bebek yağı diilde  kaysı yagı sür canım o daha iyi gelir eger çatlarsa duş alırken sıcak soğuk şok yaptır  iyi gelıo

mavili

onuda yapıyorum kayısı yagını duydum ama almamıştım bilmiyorum ama az da kaldı alsammı ya