BEN DE BABA OLDUM YA....

Başlatan caveguy24, 07 Şubat , 2007, 13:48:12

« önceki - sonraki »

caveguy24

HAYATIMIN EN ANLAMLI HEDİYESİNİ ALDIM 23 GÜN ÖNCE HAYATIMIN EN ANLAMLISINDAN. BEN DOĞDUĞUMDA BABAM DA BENİ BU KADAR KISKANIYOR MUYDU ACABA? İSTİFA EDİP BENİMLE TÜM VAKTİNİ GEÇİRMEYİ DÜŞÜNECEK KADAR.....
OĞLUM, SENİ ÇOK SEVİYORUM, ANNENİ DE ÇOK SEVİYORUM, SEN DE ANNENİ ÇOK SEV, AMA BENİ DAHA ÇOK SEV, HATTA ANNENİ SEVME SADECE BENİ SEV BEN İKİNİZİ DE SEVERİM, VEYA AZ BİŞİ SEV ONU DA YAZIK OLMASIN, AMA BENİM KUCAĞIMDA AĞLAYIP ONUN KUCAĞINDA SUSUYOSUN YA, ONU YAPMA , ÇOK KISKANIYORUM....

Emine

:k06: Allah analı babalı büyütsün inşallah.

Funda

Siz naparsanız yapın onlar bizi daha çok severler bi kere ..  :suclu: Şaka şaka .. Kız çocuğu olsa sizi sevme ihtimali daha çok olurdu ama erkek çocuklarında hep kahramanlarıdır ya babalar.. Darısı tüm isteyenlerin başına çok güzel , çok tarifsiz bir duygu bu..
Daha ne güzel günler görücez kimbilir onlarla..

Almiş'inAnniş'i

ay hiç güleceğim yoktu yani  :toothy10:
üzgünüm ama erkek çocuklar anneye kız çocuklar babaya...
bizimki daha piyasaya çıkmadan babacı olduğunu belli ediyor. bende eşime diyorum kendim için bi oğlan yapacam mutlaka  :hello2:
bence sizde eşinizi kız çocuk denemesi için ikna etseniz iyi olur  :ehi:

ஐƸ̵̡Ӝ̵̨̄ƷeFSuNLuƸ̵̡Ӝ̵̨̄Ʒஐ

Alıntı yapılan: caveguy24 - 07 Şubat , 2007, 13:48:12
HAYATIMIN EN ANLAMLI HEDİYESİNİ ALDIM 23 GÜN ÖNCE HAYATIMIN EN ANLAMLISINDAN. BEN DOĞDUĞUMDA BABAM DA BENİ BU KADAR KISKANIYOR MUYDU ACABA? İSTİFA EDİP BENİMLE TÜM VAKTİNİ GEÇİRMEYİ DÜŞÜNECEK KADAR.....
OĞLUM, SENİ ÇOK SEVİYORUM, ANNENİ DE ÇOK SEVİYORUM, SEN DE ANNENİ ÇOK SEV, AMA BENİ DAHA ÇOK SEV, HATTA ANNENİ SEVME SADECE BENİ SEV BEN İKİNİZİ DE SEVERİM, VEYA AZ BİŞİ SEV ONU DA YAZIK OLMASIN, AMA BENİM KUCAĞIMDA AĞLAYIP ONUN KUCAĞINDA SUSUYOSUN YA, ONU YAPMA , ÇOK KISKANIYORUM....
aynı eşim ya Allah mutlulugunuzu bozmasın :)evlatın yeri daha başka

Uploaded with ImageShack.us

мiŁenα.

ayy acayıp guzel dıle getırmıs ama kusura bakamsın kız cocougu babaya erkek cocugu anneye bu boleeeeeee :toothy10: :toothy10:

:love9: :love7: :love9:

Ahirena

hep öyle derler ama benim oğlum beni daha çok seviyor.Ama ağlarken daha doğar doğmaz an-ne der gibi ağlıyor.Ama anne demiyordur herhalde.

мiŁenα.

cocuk anneye daha duskundur bu bır egrcek bence kız erkek farketmez.

cunku gun boyu anneyle..baba sıten gelır pek ılgı olmaz yorgundur baba hep ;D

Ahirena

yiyenim abimin bacağından ayrılmıyor.4 yaşında.Ama annesine o kadar bağlı değil.
Baba iş ve yorgunluk için az ilgili olduğu doğrudur.Az ama özdür :)

βαlκιz

bizimkiler daha şimdiden babaya düşkünn babayla uyuyolar babayla oyun oynuyolar baba gelince şımarıyolarr gülüyolar  :y25: :y25:
:love3: güηвє güη вüуü∂üηüz ιçιм∂є,güηвє güη вüуüуσяѕυηυz şιм∂ι gözüмüη öηüη∂є  :love3:

мiŁenα.

az oz ssever baba anne cok oz sever ve bakar ılgılenır..derdını ceker.. :icon_thumright:

**yeliz**

ya bnm kızım babasını görünce balerin gibi dans ediyor ona baba  banada anne diilde adımla hitap etmeye çelışıyor benide seviyor ama onun kucaında omuzlarında saatlerce sakin sakin yatıyor :dontknow: :dontknow: :dontknow: :dontknow: :dontknow: ne bilm on adaha farklı davranıyor belli o bişiy isteyince koşa koşa gidip getiriyor bana gelince çokta tınn :ehi: :ehi: :ehi:

Lă_Tăhzen!

AYYY NE GUZEL SOYLEMIS YAA BENIM ESIM GIBI BENIM KIZIM BENI DAHA COK SEVIYOR KIZIMLA NEDE GUZEL ANLASIYOZ GORUYONMU... AYNI BABASI BENIM HAYATIMDA BIRI VAR SENDEN BASKA  :k06: V.S GİBİ LAFLARI COK FAZLA

Balböceği

★ღ♥ღครк๓єlєợเღ♥ღ★

»-(¯`v´¯)-»вєηιм кєη∂ι мιηιк уσℓυ υzυη мιѕαƒιяℓєяιм...уαşαмαк ιçιη єη gєçєяℓι ѕєвєρℓєяιм ∂ιℓєяιм яαввιм єη ğüzєℓ уαzıℓαяı уαzмıѕ σℓѕυη ѕιzє..»-(¯`v´¯)-»