Eski sevgilimi hep rüyamda görüyorum:(

Başlatan °º•✿вoɴcυĸ ɢözlüм✿•º°, 22 Kasım , 2012, 11:34:18

« önceki - sonraki »

°º•✿вoɴcυĸ ɢözlüм✿•º°

Slm kizlar  :flowers: :flowers: bugün gene rüyamda gördüm onu :honk: :honk: niye hep rüyama giriyo aklimdada deil hani desem aklima sokuyomda giriyo ne bilim ya sinir bozucu bisey  :( ayni mahallde oturuyoz maalesef  :-\ görüyoruz birbirimizi  :-\ o evli deil ama dostuylan yasiyor cocuklari olcak onlarinda.Rabbim herkesi yuvasinda mutlu etsin ama rüyamada girmesin  :cildir: :cildir: :cildir:
:nazar: :nazar:

Balböceği

Yatarken dua et, kötü rüyalar gösterme Rabbim de.. Ben öyle yapıyorum  :amin:

burcum

bilinç altına girmiş canım kafanı dağıt :opucuk: korkma onu rüyanda görmen eşine sevgisizliğini sadakatsizliğini göstermez :icon_thumright: belki bir sıkıntısı var sana malum oluyor :dontknow:
sen uzak dur mümkün olduğunca aynı ortamlara girmemeye çalış :opucuk:

iklima

sürekli görüyosun ya canım ister istemez bilinç altına yerleşmiştir.kafana takma bence o rüyaları boşuna kendine stres yapma
Bütün Kadınlar Melektir Aslında.

Sadece Kanatları Kırıldığında Süpürgelerine Binerler..

Hepsi Bu..!

fıstık

Canım herkesin başına gelir bu tür şeyler

Bazen onunla ilgili şeyler sana malum olur nüküşün dediği gibi

Birde sık sık karşılaşıyormuşsunuz gayet normal  :icon_thumright:

Bende herkesi görürüm eşimi görmem rüyamda  :k06: :k06: :k06: :k06:

°º•✿вoɴcυĸ ɢözlüм✿•º°

ya ne bilim sinir oluyom rüyama girince neden giriyo filan diye kafaya takiyom gün boyu  :cildir: :cildir: tasinmak istiyom aslinda bakalim  :dontknow: daha iyi olur görmem  :igrenc: ya aksilik ya nezaman bi disari ciksak önüme cikiyo cami silsem yoldan geciyo yada arabaylan bi yere gitsem arkamda oda arabaylan geciyo  :cildir: :cildir:
esimde biliyo aramizda gecenleri anlatmistim zaten esimden önce kisa bi arkadasligimiz olmustu öyle büyük ask filan deil cocukluk aski gibi bisiydi okadar.. o kisininde beni cok sevdigini sanmiyom yoksa dügünüme icmis bi halde gelip oynamazdi  :ehi: :ehi: esimi seviyorum mutluyum gerisini salladim  :muzz: :muzz: :muzz:

ツgöçmen_54 ツ

inanırmısın bende sendenim.
2 gecede bir mutlaka görürüm.evlendikten sonra hayatta bir daha görmem dediğim insanı geçen sene ilk defa gördüm o gün bugündür hep rüyalarımda.bende çok rahatsız oluyorum bu durumdan. :honk:

°º•✿вoɴcυĸ ɢözlüм✿•º°

Alıntı yapılan: ツgöçmen_54 ツ - 22 Kasım , 2012, 21:12:35
inanırmısın bende sendenim.
2 gecede bir mutlaka görürüm.evlendikten sonra hayatta bir daha görmem dediğim insanı geçen sene ilk defa gördüm o gün bugündür hep rüyalarımda.bende çok rahatsız oluyorum bu durumdan. :honk:
iyide yanliz deilmisim  :-[ :-\ :-\ sen gene bi keren görmüsün ben hep görüyom bu daha kötü  :-\ :-\ elimizde olan bisey deil ama insan rüyasina girince sucluluk hissediyor  :honk: :honk: