25 Nisan , 2024, 15:59:42

Haberler:

www.herseyibilen.co Durma! Merak ettiğin her konuda her soruyu sen de sor!

STRES,SIKIINTII

Başlatan Dilek&Yusuf, 21 Kasım , 2012, 00:18:18

« önceki - sonraki »

Dilek&Yusuf

ARKADAŞLARR OĞLUM SÜREKLİ İLGİ İSTİYOR (ÖZELLİKLE BABASI GECE ÇALIŞTIĞINDA) UYKULARI DÜZENSİZ UYUMAK BİLMİYOR.NE EVİMİN İŞİ BİTİYOR.AÖF ADALET OKUYORUM SINAVLARA ÇALIŞMAM LAZM, NE DERS ÇALIŞABİLİYORUM???ZATEN ŞIRNAKTAYZ O AYRI STRES  YARDIM EDİİİİİİİİNNNN

zeynep0655

canım benim oğlumda aynen öle. sende gurbettesin heralde. çocuklar bizden başka kimseyi görmedikleri için bize yapışık yaşıyorlar. sanırım yapacak bir şey yok :dontknow:

Dilek&Yusuf

YA ONUDA ANLIYORUM ÇOCUK DIŞARI ÇIKAMIYOR, ENERJİSİNİ ATAMIYOR AMA BNMDE SABRIM KALMIYOR ARTIK.ARKADAŞLARMNDA ÇOCUKLARI VAR HER GTTM EV ÇİÇEK GİBİ BNM OTURDUĞM YOK AMA İŞ BİTMİYOR ÇOK HAREKETLİ BİZİMKİ 30 SANİYE OTURMAZ

fıstık

Canım benim kızım 3.5 yaşında hala kıçında karınca vardır  :k06: :k06: :k06:

5 dakika durduğu yerde durmaz  :laughing7:

Boşver evin kirlensin dökülsün saçılsın sen bebişle ilgilen

Hareketli çocuk zordur iyi bilirim afedersin wc ye bile zor gidersin

Herşey dört dörtlük olmaz bu hayatta bişiler mutlaka eksik olacak elbet

Bebeğinde bir daha çocuk olamayacak bırak özgürce yaşasın

Sende o uyuyunca uyu dinlen yoksa çok yıpranırsın işlerde bitmeyiversin kime ne  :icon_thumright:

Dilek&Yusuf

DOĞRU DİYOSUNDA CNM NE BİLEYM BUNALYORUM BAZEN.ONU UYUTANA KADAR ÖMRÜMDEN ÖMÜR GİDİYOR:)

zeynep0655

canım bırak olduğu kadar olsun işlerde. seni çok iyi anlıyorum aynısını bende yaşıyorum çok bunalıyorum bazen. ama biz iş yaparken beraber yapıyoruz ben ev süpürürken benim oğlanda alıyo eline oklavayı, onun süpürgeside oklava arkamda dolanıyo. ben yemek yaparken mutfakta dibimde. tuvalete girince kapının önünde annee çıkıyonmu. çocularda haklı biz evde sıkılıyoz onlar ne yapsın.

fıstık

SEN SAKİN OL Kİ O DA SAKİN OLSUN CANIM

AHH AHH BEN NELER ÇEKTİM GECE 3-4 ANCAK UYURDU

SAAT 9 DA UYUTUYORUZ DİYENLERE UZAYDAN GELMİŞCESİNE HAYRANDIM  :k06: :k06: :k06:

BU YAŞINDA BİLE 11-12 Yİ BULDURUYOR GÜNDÜZ UYUMADIĞI HALDE SABAHTA 9 DA KALKIYOR

AMA EŞİNİN OLMAYIŞINI SEZİYORDUR BİRAZDA ONDAN HUZURSUZ OLABİLİR

Dilek&Yusuf

EVET BABASI VARKEN BU KADAR DEĞİL AMA BİLEMİYORMKİ İNSAN SABREDİYORDA İŞTE Bİ YERDEN SONRA ÇILDIRIYOR :cildir:EN İYİSİ KAFAYA TAKMAMAK BN ÇOK TAKIYORM SANIRIM SAĞOLN KIZLAR :flowers: :flowers:

fıstık

SEN BUNALINCA BURAYA GEL YAZ SIKINTIN GEÇER  :icon_thumright:

BİRDE SANA TAVSİYEM BEBEĞİN KAÇ AYLIK BİLMİYORUM AMA

UYKU ZAMANINDAN 1 SAAT ÖNCESİ ŞEKERLİ GIDALAR VERMEMEYE ÇALIŞ

GENELDE YOĞURT SÜT FALAN VER

YOKSA DAHA BİR AZIP ENERJİ PATLAMASI YAŞIYORLAR  :k06:

Dilek&Yusuf

2 YAŞINI 3 AY GEÇTİ CNM.EVET BURAYA GELİRİM BN ARTK YOKSA KENDİ KENDİME KAFAYI YERM BU ARADA HAMİLESN SANIRM CNM ALLAH SAĞ SALİM KUCAĞINA ALMAYI NASİP ETSİN İNŞ.ÇALIŞIYOR MUSUN?

fıstık

Maşallah canım oğluna  :nazar:

Evet hamileyim cnm sürpriz yumurta  :k06:  :nazar:

Amin inşaallah  :amin:

Çalışıyorum cnm sorma yeni başlamıştım ki 2 hafta sonra hamile olduğumu öğrendim  :k06:

Bakalım hayırlısı artık

Dilek&Yusuf

sağol cnm ;)olsun süpriz yumurtalar daha çok seviliyormuş öyle diyorlar :aferin:
ne iş yapıyorsun bn çalışmıyorm cnm şu adaleti bitireblrsem çalışırım inş ben önce çocuk yaptm sonra kariyer :k06:

°•.ℓανιηуα.•°

dilekçim seni çok iyi anlıyorum..

aslında en büyük problm ne biliyor musun?

yaşadığınız yer itibariyle senin dışarı fazla çıkamaman,tıkılıp kalman,kendine dahi vakit ayıramaman...

emin ol senin bu stresin de çocuğa yansıyor,tıkanıp kalıyorsun..

bunun çok kolay bi yolu var aslında. kendinle biraz daha ilgileneceksin.

mesela seni ne mutlu ediyorsa onu yap,bi dene. bak ozaman her şeyin düzene girecek..

mesela bi seyahate çıkma ihtimaliniz yok mu. annenlere falan gitseniz,şöyle bi süreliğine. değişiklik sana çok iyi gelecek..

ha bu arada varsın evini pislik götürsün. ne olacak ki. çocuğu küçük olan baynın evinde temizlik mi aranırmış.

boş ver sen temizliği. temizlikle harcayacağın vakti çocuğunla harca.

bebeğin de babasının yokluğunda huzursuz oluyor olabilir. o dönemlerde sen daha fazla ilgi göstermelisin ki hırçınlaşmasın.

ALlah yardımcın olsun canım  :amin:

Dilek&Yusuf

teşekkür ederm cnm malesef gitme şansmz yok eşmn izni 20 gündü kullandık onuda mart ayında eşim samsunlu bn trabzonluyum şırnak a uzak yani cnm tek başınada göndermiyor yol kesme falan oluyorya buralarda ondan  korkuyor bişey olur diye cnm bakalm hayırlısı sabredeceğm artk

muhribe

bence işi gücü bırak olabildiğince oğluna yoğunlaş canım.
çocuklar ilgilenilmeyince hırçın oluyorlar.
onun şimdi en kıpır kıpır olduğu zamanlar.
enerjisini bir şekilde atmalı.
yoksa yaramazlık yapacak, huysuzlanacak, senin tahammül sınırlarını zorlayacak.
hikaye kitapları okuyabilirsiniz, boyama yapabilirsiniz, oyunlar oynayabilirsiniz.
hem çocukluğuna dönmek sana da iyi gelecektir  :icon_thumright: