28 Nisan , 2024, 06:46:59

Haberler:

www.herseyibilen.co Durma! Merak ettiğin her konuda her soruyu sen de sor!

38 haftalık zorlu süreçten sonra bal kızım kollarımda...

Başlatan gökçe58, 20 Kasım , 2012, 23:48:25

« önceki - sonraki »

gökçe58

Alıntı yapılan: güzgüneşim - 22 Kasım , 2012, 10:30:17
Allah analı babalı büyütsün... mutlu, sağlıklı ve huzurlu yaşasın

aminnn çok sağol canım..

burcum

gökçe58

CAN TANEM

Alıntı yapılan: gökçe58 - 22 Kasım , 2012, 10:52:20
Alıntı yapılan: moonlight - 22 Kasım , 2012, 10:28:47
Canım senin bebeğinin ikili testinde sorun çıkmıştı demi yani öyle demişlerdi bebeğndi bi sorun yok demi canım  :amin:

evet canım hem ikilide hem üçlüde sorun çıkmıştı çok sıkıntı yaşadım bebeğim de bence bu stres yüznden kilo almadı 2500 kg doğdu rabbime şükürler olsun ki sağlıklı kızım bi sorun yok rabbim cümlesinin evladını korusun içinde de benimkini.

Çok sevindim  canım ya seni hep merak ediyordum Rabbim kimseyi evladıyla sınamasın çok zor gerçekten...

O zaman aldırman gerekiyor bile demişlerdi sanırım... Muhakkak ondan zayıf kalmıştır bebeğin canım kolay değil öyle bir stresle doğumu beklemek.. Neyse canım sonu iyi olmuş çok şükürki  :amin: :nazar: :amin: :nazar:

gökçe58

AYNEN CANIM CANIM HİÇBİŞEY İSTEMİYORDU İYİ BESLENEMEDİM SIKINTIM YOKTU BEBEĞİM GELİŞMEDİ.

gamze1987

serserim

:hello2: :hello2: :hello2: :hello2: :hello2: :hello2: canım benim ya nasıl sevindim anlatamam nekadar sıkıntı yaşadın nekadar bebeğini merak ettin hep aklımdaydın Allah ım şükürler olsun gözün aydın inşallah bütün sıkıntılarını unutucaksın :amin: :amin: :amin: :amin: :amin: :amin: :amin:

ayy

:nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar:
tebrikler canım rabbim saglıklı anneciğiyle babacıyla kocaman ömür versin  kuzuna inşallah :amin: :amin: :amin: :amin: :amin: :amin: :amin: :amin: :amin: :amin: :amin: :amin: :opucuk: :opucuk:

çıtır anne

allah anali babali buyutmek nasip etsin
size bagislasin meleginizi  :amin: :amin:

<<<betty>>>

hayırlı uğurlu olsun canım,
Allah sağlıklı mutlu huzurlu uzun ömürler versin prensese  :amin: :amin: :amin:

EMEL 26

hayırlı olsun canım allah analı babalı büyütsün inşallah :amin: :nazar: :k06:
Kızlarımla hayat çok güzel💖

mavişim80

hayırlı olsun
allah analı babalı büyütmeyi nasip etsin
:amin: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :amin: :amin:

gökçe58

allah hepinizden razı olsun rabbim isteyen herkese hayırlı evlatlar versin.