14 Mayıs , 2024, 15:57:59

Haberler:

www.herseyibilen.co Durma! Merak ettiğin her konuda her soruyu sen de sor!

MELEĞİMİZ DOĞUMA GİDİYOR

Başlatan burcum, 20 Kasım , 2012, 21:04:41

« önceki - sonraki »

destina06

Allah hayırlı kolay doğumlar nasip etsin melekcim sağ aslim kavuşun birbirinize :amin: :amin:

nescafe

meleğimm rabbim tez vakitte sağlıkla kavuştursun sizi birbirinizee inşallahhhh. :amin: :amin: :amin:

Balböceği

hüzünden_gelme

ayyy rabbım sağ sağlım kucagına almak nasip eder ınsallah  :amin: :amin: :amin:  daha vardı gune erken mı gelıyor paşam   :love9: :love9:

RüZgAr GüLü

ayy nolduu bi haber yokmu bende çatladımmm burdaaa  :))))

burcum

kızlar hastaneyi aradım doğum olmamış daha eşini terlik ıvır zıvır almaya göndermişler az önce :sad1: odaya bağlayabiliyormusunuz dedim hayır dedi :dontknow:

Balböceği

RüZgAr GüLü

ahhh canım yaa daha sancımı çekiyormuş :( 

°•.ℓανιηуα.•°

kızlar ben de aradım şimdi.  aynını bana da söylediler. hatta eşi adamın yanındaydı  :laughing7: daha doğumolmamış. bu bizimmelektir büyük ihtimalle.

Balböceği

burcum

bence de bizim melek :icon_thumright:
yoksa bizim melek beni arardı mesaj çekerdi adım kadar eminim sancı odasından çıkarmıyorlar herhalde :sad1: bitik halde çıkıcam kız doğumdan :sad1:

Selma27

InsaAllah saglicakla kucagina alir. Nerdeyse 1 gunu gecmis.... Dogum dedilermi hep korkuyorum ama hepimiz o agriyi siziyi hissedip evlatlarimiza kavuscaz ...

burcum

bu gece 12 de 1 gün olucak canım :sad1:
ALLAH ın izniyle doğursun artık gece 12 ye kadar 21 saattir sancı çekiyor :sad1:

Balböceği

Alıntı yapılan: ♥~ NÜRREM ~♥ - 21 Kasım , 2012, 21:33:46
bu gece 12 de 1 gün olucak canım :sad1:
ALLAH ın izniyle doğursun artık gece 12 ye kadar 21 saattir sancı çekiyor :sad1:
Biliyorum su anda ne durumda  :y25:

Bilirim o sancıları  :y25:

cute552

kızlar ya bu sancılar bukadar sürüyormu yaa korkmaya başladım  :y25: bide suni sancı vericekler kendiliğinden gelmezse.

ANNESİNİN Bİ'TANESİ BÜYÜYOR.