39.HAFTADA AKINTI

Başlatan serserim, 19 Kasım , 2012, 10:01:08

« önceki - sonraki »

melek100lü

buse bebeğin hareketlerinde azalma varmı  :icon_scratch:

burcum

melekcim maşallahhhh paşana :nazar:
busecim sen kalbini ferah tut birşeycik olmaz zaten doğumun başladığını veya suyunun gelip gelmediği bir şekilde hissediyorsun :opucuk: herşey yolunda gidicek kızlar yarın sezeryana giriyorum yazacaksın biz de seni güzel dualarla uğurlayacağız :amin: :opucuk: :nazar: sonra bebişinin doğum haberi gelecek biz burada sevineceğiz ve bebişinle gelip fotoğrafınızı koymanızı bekleyeceğiz :amin: :opucuk:

serserim

Alıntı yapılan: °•. °•.ℓανιηуα.•° .•° - 19 Kasım , 2012, 10:32:20
koyu kıvamda ise bişi olmaz canım. çünkü o su bildiğin çiş gibi  :k06:

nükünün dediği gibi son haftalarda düzenli olarak kontrole çağırması lazım. nst falan bağalanacaksın,falan filan bir sürü şeyi var. nasıl sancılanınca gel der yaaaaa  :caca: yanlış hatırlmıyorsam 34. haftadan itibaren her hafta çağırmıştı doktorum.

yok canım öyle çok sıvı yok yani belki arada geliyodur ama çiş gibi değil birde ben çok sık wc ye gidiyom altım genelde ıslak nekadarda tuvalet kağıdı kullansam  :k06: :k06: :k06:
ben herhafta giriyorum nst ye perşembe günü girdim iyiydi kontrolumde su ve plesantada iyiidi ama ağrım ve kasılmalarm var tabi dr um normal demişti bakalım canım birazdan arim dr ne dicek :dontknow: :dontknow: :dontknow:

serserim

Alıntı yapılan: melek100lü - 19 Kasım , 2012, 10:38:50
buse bebeğin hareketlerinde azalma varmı  :icon_scratch:

melekçim hareketleri iyi çok şükür ama işte o akıntı canımı sıktı arada geliyor ama bu sefer biraz yoğun oldu canım senin paşanında iyiymiş hareketleri :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: ağrın sızın varmı akıntın oluyormu hiç benim ağrım geceleri oluyor hiç uyuyamıyorum:icon_scratch: :icon_scratch:

serserim

Alıntı yapılan: ♥~ NÜRREM ~♥ - 19 Kasım , 2012, 10:40:29
melekcim maşallahhhh paşana :nazar:
busecim sen kalbini ferah tut birşeycik olmaz zaten doğumun başladığını veya suyunun gelip gelmediği bir şekilde hissediyorsun :opucuk: herşey yolunda gidicek kızlar yarın sezeryana giriyorum yazacaksın biz de seni güzel dualarla uğurlayacağız :amin: :opucuk: :nazar: sonra bebişinin doğum haberi gelecek biz burada sevineceğiz ve bebişinle gelip fotoğrafınızı koymanızı bekleyeceğiz :amin: :opucuk:

:amin: :amin: :amin: :amin: :amin: :amin: :amin: :amin: nükücüm inşallah canım ya son anlarda stresmiş yani yahuuuuu  :hello2: :hello2: :hello2: :hello2: geldimi gelmedimi  :k06: :k06: :k06:inşallah size güzel haberleri veririm hep hayal ediyorum zaten  :amin: :amin: :amin: :amin: :amin: doğumum oldu sağlıklı sıhatliyiz diye :amin: :amin: :amin: :amin: :amin:
canım cimcimen nasıl oldu soramadım giremedim dün okadar  :opucuk: :opucuk: :opucuk: :opucuk:

burcum

inşallahhhhh busecim inşallahh buarada telefonla birine haber veririsin herhalde doğurdum prensesim kollarım diye merakta bırakma bizi :opucuk:
derinim daha iyi teyzesi öksürüğü var ama 4 gün önceki kadar değil düzelicek inşallah :amin:

melek100lü

yok canım yaa ağrım sızım  :dontknow: :dontknow: akıntım bişeyim yok benim  :icon_scratch:

vazmı geçtiki bu bebiş  :ehi: :ehi: :ehi: :ehi:

serserim

kızlar dr umla konuştum nst ye gir bna gel dedi ben çıkıyom şimdik dua edin benim için :opucuk: :opucuk: :opucuk: :opucuk:

burcum

hadi bakalım güzel haberlerle gel canım bence seni bugün acil sezeryana alır normal doğurmayasın diye :ehi:
melekcim doğuma yakın bebeğin hareketlerinde bariz azalma oluyor senin paşa daha kımıl kımılsa sen beklersin anacım 40.cı haftaya kadar :ehi: :ehi: :ehi:

melek100lü

Rabbim yardıncın olsun busecim  :opucuk: :opucuk: :amin: :amin: :amin: :amin:

doğum başlamış dersede hiç korkma canım nasılsa vakti geldi  :icon_thumright: :opucuk:

sezeryanda olcak tamam mı dualarımız seninle  :amin: :amin: :amin: :amin: :amin: :amin: :amin:

melek100lü

AZ ÖYLE GİBİ GÖRÜNÜYOR NÜKÜM BEKLİYCEZ HERALDE  :k06: