Hamilelikte göğüslerde asiri acı

Başlatan niles1983, 18 Kasım , 2012, 10:07:51

« önceki - sonraki »

niles1983

Yok böyle bisey  her gece yada sabah uyandığımda resmen acıdan ağlıyorum farkında olmadan yuzustu yatmissam mahvoluyorum bukadar yeni bı hamilelikte bukadar acı normalmi? Uykudan uyandığımda sanki göğsümün uçlarını makasla kesmisler gibi acı. Ama 10 dk sonra hafifliyo. Sizindemi böyle oluyo yoksa bendemi bı anormallik var anlayamadım wallahi
Rüzgar Emir'im güzel oğlum seni kuçağımıza alacağımız günü iple çekiyoruz...

baltzi

niles1983

melek100lü

benimde ilk aylarda çok acıyordu hatta aşırı kaşınıyordu nerdeyse kanatacak kadar  :sad1:

inşallah çabuk geçer ben çatlamasın diye vaselin sürüyordum göbeğimede heryerime sürdüm çok şükür

hiç biyerimde çatlak olmadı  :icon_thumright:

niles1983

Ama daha 1 aylikken böyle oluyomuydu ? Bide klomenle hamile kaldım ben onun etkisi olabilirmiki

baltzi

canim bende klomen ve catlatirma ignesi kullandim. ve adetime 4 gunum var.. benimde suan ara ara siiznti oluyor.. bu sende de olmusmuydu.. yada yine adetim gelcek diyemi... ama benim bildigim kadariyla goguslarinin agirmasi hormonlardan kaynaklaiyormus cnm. hayirlisiyla kucagina almayi nasip etsin guzel allahim..sadece sikma canin.. bak bebegin seninle nezguzel.

niles1983

Ben klomeni 2 ay kullandım  gecen ayda böyle olmuştu ama hamile kalamamistim 2. Kullandığımda tuttu şimdide asiri agriyo

melek100lü

bende klomenle kalmıştım   :icon_thumright: o kimyasaldı etkisi diğer ayada sürüyor diye ertesi ay kullanmadım

kendiğinden kalmış  :love9: etkisi olabilir  :love9:

RüZgAr GüLü

canım çok normal benimde ilk 3 ay ağrıdı :) allah kolaylık versin

öykükıvanç

canım bende şuanda hamileyim ama benim sadece göğüs uçlarım dokununca hafif ağrıyor. ama çevremde hamilelik geçirmiş olanların çoğu aynı senin gibi olduklarını söylemişlerdi. üzerine yatınca falan mahvaluyoruz diyorlardı. o yüzden bence normal. bende mesela çok mide bulantısı yaşıyorum. beni de o mahvediyor.

niles1983

Aynen midemin bulantisindan B'nde mahvoluyorm  sabahları uyaninca çubuk kraker ye hemen bide mideni hiç boş bırakma. Göğüslerimde yuzustu yatmazsam okadar çok acimiyo . Hayrlisi bakalım Allah hepimizin yardımcısı olsun inşallah

masal12

miniğim gelsin de mide bulantılarım olsun onun için acı çekmek bile güzeldir heralde... şükredin ve dua edin kızlar   allah sizi korusun :amin: :amin:

mehtap0753

Alıntı yapılan: masal12 - 19 Kasım , 2012, 12:06:10
miniğim gelsin de mide bulantılarım olsun onun için acı çekmek bile güzeldir heralde... şükredin ve dua edin kızlar   allah sizi korusun :amin: :amin:

bencede sana katılıyorum cnm heralde böyle acılarım olsa hiç sesimi çıkarmazdım.))Allah sağlıklı gebelikler nasip etsin darısı bizim başımıza :hello2:

öykükıvanç

Alıntı yapılan: mehtap0753 - 19 Kasım , 2012, 12:31:24
Alıntı yapılan: masal12 - 19 Kasım , 2012, 12:06:10

bencede sana katılıyorum cnm heralde böyle acılarım olsa hiç sesimi çıkarmazdım.))Allah sağlıklı gebelikler nasip etsin darısı bizim başımıza :hello2:

canlarım bende öyle diyordum yeterki gelsin hiç sesimi çıakrtmayacağım diye. ama sadece size tecrübe olsun diye paylaşıyorum.  3 haftadır mide bulantısından mahvoluyorum ama şükrediyorum hep biliyorumki güzel birşey için çekiyorum bunları. Allah'ım herkese nasip etsin İnşallah...

masal12

ben yaşasın midem bulanıyor yaşasın gögsüm acıyor diye paylaşıcammm :ehi:

şaka bir tarafa canımm tabiki yaşadıklarınızı paylaşın biz de öğrenelim şimdi daha anlamıyoruz biz hala beklediğimiz için... allah saglıklı gebelik versin kucagınıza alın inş..