O BİR ANNE ARTIK ORNA ( NAGİHAN ARKADASIMIZ HAMİLE :)

Başlatan nisan rüzgar, 17 Kasım , 2012, 17:14:09

« önceki - sonraki »

nazlıyarim

;D çok sevindim maşallah  :hello2: rabbim kollarına almanıda nasip eylesin  :amin:
BENİM HALA UMUDUM VAR...

ORNA

kızlar doktordan geliyorum şimdi karından baktı kese gözükmedi vajinal ultrasondan baktı minicik kese gözüktü doktor daha çok yeni dedi 4,5 haftalıkmış kesin bişey diyemem haftaya cuma gel kalp atışınıda duyabiliriz dedi daha ana rahmine yeni düşmüş ultrason sonucunu verdi ama kese boyutu falan yazmıyo küçük oldugundanmı ölçmedi acaba korkuyorum inş. herşey yolundadır bu durumu yaşayan varmı kesemizin görüntüsüde bu

elfo

nagihancım üzülme çok normal. ben 5+6 mıydım neydi tam hatırlamıyorum kese görünmüyordu. karnımdan bakılmıştı alttan bakmadı 1 hafta sonra gel dedi. seninkisi daha çok erken. vajinal muayenede görünmüş işte yeterli inş.  :icon_thumright:
RABBİM! BEN SANA DUA ETMEKLE HİÇ BEDBAHT VE MAHSUN OLMADIM.

ORNA

Alıntı yapılan: elfo - 23 Kasım , 2012, 11:40:35
nagihancım üzülme çok normal. ben 5+6 mıydım neydi tam hatırlamıyorum kese görünmüyordu. karnımdan bakılmıştı alttan bakmadı 1 hafta sonra gel dedi. seninkisi daha çok erken. vajinal muayenede görünmüş işte yeterli inş.  :icon_thumright:

saol canım içimi rahatlattın inşallah haftaya cuma tam net gözükür  :amin: :amin: :amin:

๑ஐtek tabancaஐ๑

hayırlı olsun canım Allah kucağına almayıda nasip etsin  :amin:
daha çok küçükmüş kesenin boyutu o yüzden yazmıyodur keseniz varmış ne güzel  :nazar:

ORNA

Alıntı yapılan: ๑ஐ๑ZἕὟ₮łΠ๑ஐ๑ - 23 Kasım , 2012, 12:12:59
hayırlı olsun canım Allah kucağına almayıda nasip etsin  :amin:
daha çok küçükmüş kesenin boyutu o yüzden yazmıyodur keseniz varmış ne güzel  :nazar:

saol canım evet çok küçük daha bende öyle tahmin ettim ondan yazmıyodur inş. büyür haftaya kadar  :amin: :amin: :amin:

elfo

RABBİM! BEN SANA DUA ETMEKLE HİÇ BEDBAHT VE MAHSUN OLMADIM.

ORNA

ben geldim kızlar kontrolüm vardı şükürler olsun kesenin içi dolmuş ama teyzeleri kalp atışını alamadı doktor teyzesi salıya gel dedi inş. salı duyarız bakın teyzeleri miniğim 1 haftada nekadar büyümüş  :love9: :love9: :love9: :love9:

°º•✿вoɴcυĸ ɢözlüм✿•º°

gözünaydin cnm masallah  :nazar: :nazar: :nazar: ecrininde kesesi böyleydi  :k06: :k06: :k06: bi haftaya kalmaz kalp atisinida görürsünüz  :amin: :love9: :love9: :opucuk:
:nazar: :nazar:

:nazar: :nazar:

ORNA

Alıntı yapılan: °º•✿вoɴcυĸ ɢözlüм✿•º° - 30 Kasım , 2012, 11:44:02
gözünaydin cnm masallah  :nazar: :nazar: :nazar: ecrininde kesesi böyleydi  :k06: :k06: :k06: bi haftaya kalmaz kalp atisinida görürsünüz  :amin: :love9: :love9: :opucuk:

saol canım inşallah teyzesi  :love9: :love9: :love9: salı gel dedi bakalım 6+6 oluyoruz ozman  :love7: :love7:

EMEL 26

Alıntı yapılan: ORNA - 30 Kasım , 2012, 11:40:11
ben geldim kızlar kontrolüm vardı şükürler olsun kesenin içi dolmuş ama teyzeleri kalp atışını alamadı doktor teyzesi salıya gel dedi inş. salı duyarız bakın teyzeleri miniğim 1 haftada nekadar büyümüş  :love9: :love9: :love9: :love9:

:nazar: :nazar: :nazar: :nazar:

gözün aydın canım inşallah hep güzel haberlerle gelirsin :k06:
salı günü inşallah o muhteşem sesleride duyarsın :amin:
  hayatımda duydugum en güzel seslerden biri :love9:
Kızlarımla hayat çok güzel💖

...ŞehzadEfe...

oy yerim onu bennn inş canım kalp atışlarınıda duyucan annesi maşşallah kuzuya  :nazar: :nazar: :nazar: :nazar:
Sadece filmlerde olur sanırdım böylesine büyük aşklar
Bizim seninle doğmayı bekleyen bir oğlumuz var

ORNA

çok saolun canlarım inşallah teyzeleri bende bu güzel sesi duyarım  :amin: halen daha inanamıyorum bugünlere nasıl geldiğimi allahıma binlerce kez şükürler olsun yarabbim herşeyin zamanı var arkadaşlar sakın üzülmeyin sabırla bekleyin bende çok sabrettim allahım bu güzel mucizeyi banada yaşattı  :amin: :amin: :amin: darısı sizlerin başına inşallahh  :amin: :amin:

mutluluk

canım ya ben yeni gördüm haberini.inan çok duygulandım.allahım inş sağsalim kollarınıza almayı nasip etsin. :flowers: :flowers: :flowers:

ORNA

Alıntı yapılan: mutluluk - 30 Kasım , 2012, 13:30:11
canım ya ben yeni gördüm haberini.inan çok duygulandım.allahım inş sağsalim kollarınıza almayı nasip etsin. :flowers: :flowers: :flowers:

çok saol canım benim inşallah sende görüceksin o günleri  :amin: :amin: