27 Nisan , 2024, 11:04:19

Haberler:

www.herseyibilen.co Durma! Merak ettiğin her konuda her soruyu sen de sor!

Kim kimden önce boşalıyor :D:D

Başlatan destina06, 16 Kasım , 2012, 15:30:08

« önceki - sonraki »

destina06

Kızlar alakası var mı bilmiyorum arkadaşlarım hamile kalmak için benim kocamdan sonra boşalmam gerektiği söylediler.Gerekçesi de önce ben boşalırsam rahim kasları gevşediği için spermler geri çıkıyomuş(ki çıkıyo) ama sonra olursa rahim kendin, kastığı için spermleri hopp içine çekiyormuş.Bu kadar çok kadını bir arada nerde bulacağım ben de size sorayım dedim doğruluk payı nedir acaba :-[  :honk: :dontknow:

Valerya

destina06

vallaha saçma maçma bilmiyorum çok emindiler öyle olması gerektiğine :k06: :k06: :k06:

masal12

eğer öyleyse benim hamile kalamamanın nedeni çok açık :toothy10:

destina06

Alıntı yapılan: masal12 - 16 Kasım , 2012, 15:35:02
eğer öyleyse benim hamile kalamamanın nedeni çok açık :toothy10:

:ehi: :ehi: :ehi: :ehi: :ehi: :ehi: sanırım hepimizin nedeni o  :ehi: :ehi: :ehi: aksini idda eden bir hamile çıksa da rahatlasak bir an önce :toothy10: :toothy10: :toothy10: :toothy10:

elfo

hamile kaldığımda ne oldu ne bitti hatırlamıyorum  :ehi: :ehi: ama şulecim Erzurumlu İbrahim Hakkı nın Marifetnamesinde diyorki eğer kadın önce boşalırsa bebek genellikle kız, erkek önce boşalırsa da genellikle erkek olur. hamile kalamama sebebiniz olacağını sanmam ama kız annesi olma ihtimalin yüksek inş.  :ehi:
RABBİM! BEN SANA DUA ETMEKLE HİÇ BEDBAHT VE MAHSUN OLMADIM.

masal12

:toothy10: :toothy10: :toothy10: evet yaaa nolur bizi böyle olmadığına inandıran biri çıksınn yoksa hep tedaviye aşılama yoluyla devam etmek zorunda kalıcam  :ehi: :ehi:

ZéynéP.SimAy

öyle olmadığını yaşayanlardan biri benim o zmn  :k06: :k06: :k06: :k06:

burcum

şuleydi sanırım :opucuk: canım ben genelde maçları 2-1  3-1 kazanırım :ehi: :ehi: :ehi: :ehi: ve hamile kaldığım ay da gene aynı takıldım eşim hep önce sen der :ehi: :ehi: :ehi: bende 1 le yetinmem 2-3 :ehi: :ehi: :ehi: :ehi: :ehi: onunla alakası olduğunu sanmıyorum aslında bir pozisyon var en iyi pozisyondur hamile kalmak için ama illa ki denemişsinizdir :icon_scratch: :k06:

destina06

oh iyi zeynep içimi rahatlattın demek ki doğru değil :ehi: :ehi: :ehi: :ehi: :ehi:

destina06

Alıntı yapılan: ♥~ NÜRREM ~♥ - 16 Kasım , 2012, 15:41:51
şuleydi sanırım :opucuk: canım ben genelde maçları 2-1  3-1 kazanırım :ehi: :ehi: :ehi: :ehi: ve hamile kaldığım ay da gene aynı takıldım eşim hep önce sen der :ehi: :ehi: :ehi: bende 1 le yetinmem 2-3 :ehi: :ehi: :ehi: :ehi: :ehi: onunla alakası olduğunu sanmıyorum aslında bir pozisyon var en iyi pozisyondur hamile kalmak için ama illa ki denemişsinizdir :icon_scratch: :k06:

evet şule ben :opucuk:  :k06: :k06: :k06: :k06: arkadaşlarımın ikisi de o şekilde hamile kaldıkların ve bu yüzden hamile kalamadığı iddia ettiler oh demek ki yokmuş öle bişey pozisyona gelince ayakları dikip yatma falan mı :dontknow:

destina06

Alıntı yapılan: elfo - 16 Kasım , 2012, 15:39:46
hamile kaldığımda ne oldu ne bitti hatırlamıyorum  :ehi: :ehi: ama şulecim Erzurumlu İbrahim Hakkı nın Marifetnamesinde diyorki eğer kadın önce boşalırsa bebek genellikle kız, erkek önce boşalırsa da genellikle erkek olur. hamile kalamama sebebiniz olacağını sanmam ama kız annesi olma ihtimalin yüksek inş.  :ehi:

:k06: :k06: :k06: ama spermlerin çoğunun içeriye gittiği konusunda haklılar :ehi: :ehi: hamile kalmaya etken değil sanırım

...ŞehzadEfe...

valla genelde berabere kalırız biz acaba oyuzdenmi ilkinde tuttu  :k06:
Sadece filmlerde olur sanırdım böylesine büyük aşklar
Bizim seninle doğmayı bekleyen bir oğlumuz var

destina06

nağihan ve nürrem yorumlar süper  :icon_thumright: :icon_thumright: :k06: :k06: :k06: :k06: :k06:

elfo

+18  :toothy10: :toothy10: :toothy10:
kim kimden önce bunun gebe kalmayla alakası yoktur ama erkekle kadının birbirini arzulaması gebe kalma şansını arttırırmış Allah ın izniyle. mesela bizim ordan birilerinin çocuğu olmuyormuş hiçbi sorun yok deniyormuş. bizim akrabalardan biri onlara demişki, siz şöyle 15-20 gün ayrı kalın birbirinizi iyice özleyin ondan sonra birlikte olun. bunlar denileni yapmışlar kadın hemen hamile kalmış
RABBİM! BEN SANA DUA ETMEKLE HİÇ BEDBAHT VE MAHSUN OLMADIM.