20 Nisan , 2024, 04:57:18

Haberler:

www.herseyibilen.co Durma! Merak ettiğin her konuda her soruyu sen de sor!

bebek oyuncağı

Başlatan @Melek Yüzlüm@, 16 Kasım , 2012, 13:52:18

« önceki - sonraki »

@Melek Yüzlüm@

kızlar biliyorsunuz bebişim artık 6 ayına girmek üzere ve ben nasıl oyuncaklar alsam bilemedim oyuncakların gelişim açısından önemli oldugunu duymuştum
:flowers: :flowers: :flowers:

Balböceği

Oyun halisi al  :icon_thumright:

Cıngırdak al  :ehi: hele şimdilik öyle oynasın hanım  :k06:

°•.ℓανιηуα.•°

birincisi fatmacım rabianın çok tatlı bi bebek olduğunu söylemeden geçemeyeceğim.  :love9: :love9:

canım oyuncakçılarda zaten +6 m falan yazıyo ya. onlardan almaya çalış. renkli ve dikkatini çekecek oyuncaklar olsun. ağzına götürdüğünde yutamayacağı ve kaliteli oyuncakları tercih et.

biz o dönemde eğitici köpek,eğitici tren ve eğitici anahtar almıştık fisher pricenin. playskoolun da güzel oyuncakları var. renkli kitaplar al,oku,çok hoşuna giderdi benimkinin. auuuu uuuu diye eşlik ederdi okurken  :k06: şimdi dilli düdük oldu  :k06:

muhribe

plastiğinin kaliteli olmasına dikkat et fatmacım  :icon_thumright:
mümkünse çin yapımı olmasın
bu tür ürünleri bulmak zor gerçi ama aramak lazım
arkadaşların dediği gibi oyun halısı ideal şu an
sesli müzikli şeyler ilgisini çekecektir  :icon_thumright:

@Melek Yüzlüm@

sağolun canlarım  :flowers:

teşekkürler öznur fotosunu koyarım bir ara gittikçe dahada tatlı olmaya başladı

oyun halı falan anladım netten bakayım bakalım dediğiniz özelliklerdekileri kitap iyi fikir hiç okumadım ben ona babasına söyleyim renkli dikkat çekici kitap getirsin okuyayım bakayım ne etcek

Balböceği

Fazla oyuncak alma derim bak 2 ay da 1 2 tane alırdım ayına göre, elinde sallayıp ses çıkaran olsun yeter.

@Melek Yüzlüm@

bir tek çıngırak aldım canım şimdilik başka bişeyi yok zaten onu alıp ses çıkartınca hoşuna gidiyor başka ne olur diye sormak istedimm

kablo çekicegine oyuncakla oynasın dedim :k06: :k06: :k06:

huzur

organik tahta oyuncaklar var güzel görünüyorlar. ama anneler daha iyi bilir.

@Melek Yüzlüm@

Alıntı yapılan: sgb - 16 Kasım , 2012, 14:07:16

linki varmı canım?

huzur

Alıntı yapılan: ahmetfatma - 16 Kasım , 2012, 14:09:40
Alıntı yapılan: sgb - 16 Kasım , 2012, 14:07:16

linki varmı canım?

canım tahta derken ahşap demek istedim :ehi:

http://www.greengoods.com.tr/oyuncak/categories.asp?cid=4221  burda var

@Melek Yüzlüm@

°•.ℓανιηуα.•°

doğduğundan itibaren dönencesi vardı oğlumun. onu o kadar çok seviyordu ki  :k06: oyuncaklar tepesinde dönerken ona ulaşmaya çalışıyordu,ellerini uzatıyordu yine auuuu auuu diye sesler çıkarıyodu...

ama dönence için büyüdü galiba senin kız.

@Melek Yüzlüm@

dönencesi yoktu canım benimkinin de oyun parkının üzerinde şekiller var oraya koydugumda elini kaldırıyo müzik dinlemeyide seviyo   

salıncakta alıcam oturmaya başlayınca

laracroftt

donence cok faydalı ya,ben cok memnun kaldım. Ulasmaya calısırdı,buyuyup kopartmaya baslayınca kaldırdım :ehi::ehi::ehi::ehi:
Bende de renklı yumusak bı top ıcınde cıngırak var,cok sevıo asya onu. Muzık calan bez bebek,cıngırak,dıs kasıyıcısı,plastık renklı ayıcık,tavsan,maymun falan var. Banyo oyuncagı gıbı. Oyun halısı almadım,ama arkadasımda ana dızı vardı kraftın,onunde oyuncakları vardı oyun halısı gıbı,bayılmıstı asya ona.

@Melek Yüzlüm@

sağol canım bakayım netten olmadı kendim gidip bakarım ses çıkartan şeleri seviyo buda