29 Nisan , 2024, 10:17:39

Haberler:

www.herseyibilen.co Durma! Merak ettiğin her konuda her soruyu sen de sor!

Çok Acil Yardım, Değerim 582.26

Başlatan niles1983, 15 Kasım , 2012, 10:54:11

« önceki - sonraki »

sudenaz85

canım hamilemiyim.org diye bi site var orda dr. soruları cevaplıyor istersen bi sorununu yaz bilgilendirir.

niles1983

Rüzgar Emir'im güzel oğlum seni kuçağımıza alacağımız günü iple çekiyoruz...

krizantem84

cnm insallah yükseelir insallah :amin: :amin: :amin: :amin:
bizleree haber et hayirli haberlerini bekliyoruz :amin:

niles1983

453 den iki gün sonra 582 oldu ertesi günde (yani bugün) 919 oldu normalmi

nisan rüzgar

bence normal canım hayırlısı olsun inşalllah :D

özlem0609

bak bosuna sıktın canını,bebişinle hamılelıgının tadını cıkar tatlım  :love9:  :love9:  :love9:  :love9:  :love9:

niles1983

Tskrlr kızlar inşallah ya nolur dua edin dualarıniza ihtiyacım var çok bekledim bu günleri

özlem0609

Alıntı yapılan: niles1983 - 17 Kasım , 2012, 21:24:16
Tskrlr kızlar inşallah ya nolur dua edin dualarıniza ihtiyacım var çok bekledim bu günleri
nasıl bişey yaa,olmadıgında korkuyoruz,hamıle kalınca yıne korkuyoruz  :sad1:  :sad1:  :sad1: sen ıcnı ferah tut canım,bişeycik olmaz Allahın izniyle,dualarımızdasın,sende bızım ıcın dua et,Allah nerde hamıle bayan varsa onları ve bebıslerını korusun...nerde hamıle kalmak isteyen bayan varsada bı an once göbişlerimizi doldursun  :amin:  :amin:  :amin:  :amin:

nisan rüzgar

:amin: canımmmm ben aynen dedigin gibi korkuyo insan heranında birde zor olduysa dahada korku oluyo benimde 21 hafta oldu bikaç hafta çncesine kadar hergün çok tedirgin oluyodum şükür güzel gidiyo ilk zamandan beriii doğana kadar rahat yok sanırrım :D

serserim

canım benim değerin gayet iyi yükselmiş artık endişelenmeyi bırak hayırlısıyla pıt pıtları duyarsın inşallahhhhhh :amin: :amin: :amin: :amin: :amin: :amin:

niles1983

İnşallah kızlar inşallah yaaa. Rabbim emeklerimizi bosa çıkarmasın