Çok Acil Yardım, Değerim 582.26

Başlatan niles1983, 15 Kasım , 2012, 10:54:11

« önceki - sonraki »

niles1983

çok mutluyum 453. 21 e yükselmiş. pazartesi görünür  gel bakalım ultrasonda dedi  :muzz: :hello2: :hieyt: :occasion5: :occasion14: :hello2: :muzz: :hello2: :nazar: :basardim:
Rüzgar Emir'im güzel oğlum seni kuçağımıza alacağımız günü iple çekiyoruz...

BurcuÇ

gözün aydın bitanem hadi hayırlı ugurlu olsun Rabbim kucagınada almayı nasip etsin inşallah  :amin: :opucuk:

niles1983

masal12

canım tebriklerr ne kadar da güzel yükselmiş degerin allah saglıklı hamilelik versin cnm  :nazar: :nazar:

melek100lü

:nazar: :nazar: maaşallah çok güzel yükselmiş  :love9: inşallah pıtpıtlarıda duyarsınız  :love9: :love8: :love9:

çok sevindim canım  :opucuk: haydin oynuyalım ozaman  :occasion16: :occasion16: :occasion16: :occasion16: :occasion16: :occasion16: :occasion16:

BurcuÇ

ben de klomen kullandım 3 ay ama nafile, ama işe yarayanlara çoook sevınıyorummm  :occasion5: :occasion5:

burcum

:nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: ALLAH sağlıkla kucağına almayı da nasip etsin canım :amin: :opucuk:

öykükıvanç

tebrikler canım çok sevindim. yalnız şunu merak ettim sana göre kaç haftalık bebeğin yani son adet tarihin ne zamandı. çünkü benim değerim 2000 üzerinde olmasına rağmen karnımdan görmedi doktor keseyi. o yüzden merak ettim bende cumartesi özel hastaneye gideceğim bu yüzden...

niles1983

çokkk tşkrler kızlar. hergun 2 katına çıkarak yukseldi değerim pazartesi keseyi görcez :) Allahın izniyle inşallahhhh :amin: :nazar: :muzz:

°•.ℓανιηуα.•°

tebrik ediyorum niles.  :flowers: :flowers:

inşallah sağlıcakla alırsın kucağına yavrunu  :amin:

niles1983

Alıntı yapılan: öykükıvanç - 15 Kasım , 2012, 11:36:06
tebrikler canım çok sevindim. yalnız şunu merak ettim sana göre kaç haftalık bebeğin yani son adet tarihin ne zamandı. çünkü benim değerim 2000 üzerinde olmasına rağmen karnımdan görmedi doktor keseyi. o yüzden merak ettim bende cumartesi özel hastaneye gideceğim bu yüzden...

Tahmini Gebelik Haftası ve bu haftaya denk gelen Beta HCG Değer Aralıkları:
3 haftalık gebelikte Beta HCG Değeri:   10 – 50
4 haftalık gebelikte Beta HCG Değeri:    5 – 425
5 haftalık gebelikte Beta HCG Değeri:   20-7300
6 haftalık gebelikte Beta HCG Değeri: 1080- 56000
7 ile 12 haftalık gebelikte Beta HCG Değeri :  7,650 – 290,000

CANIMM BU DEĞERLERE GÖRE BENMKI 4 HAFTALIK SENINKIDE 5. HAFTADA OLARAK GÖRÜNÜYO. VEEE SAKINN PANİKLEME DEĞERİN ÇOK GÜZEL. BEN DÜN DOKTORA GİTTİM DOKTOR AYNEN ŞÖYLE DEDİ. DAHA KÜÇÜK GÖREMEYİZ AMA DEĞERİN 1000 İN ÜZERİNE ÇIKTIGINDA VAJİNAL ULTRASONDA 5000 İN ÜZERİNE ÇIKTIGINDA KARINDAN BAKIP GÖREBİLİRİZ DEDİ O YUZDEN HİÇ KALBİNİ BOZMA TELAŞ YAPMA 2000 ÇOK GUZEL Bİ DEĞER. ZATEN 2-3 GÜN İÇİNDE 5000 İN ÜZERİNE KESİN ÇIKAR  2-3 GÜN DAHA BEKLE ÖYLE GİT BENCE. ÇÜNKÜ VAJİNAL ULTRASON PEK İYİ OLMAYABİLİR DİYOLAR YENI GEBELIKLERDE  . BENDE O YUZDEN BEKLICEM 5000 ÜZERİNE ÇIKINCA GİDİP KARNIMDAN BAKTICAM KESEYE :)
RABBİM HAKKIMIZDA HAYIRLISINI NASİP ETSİN  :amin: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar:

öykükıvanç

Alıntı yapılan: niles1983 - 15 Kasım , 2012, 11:52:57
Alıntı yapılan: öykükıvanç - 15 Kasım , 2012, 11:36:06

Tahmini Gebelik Haftası ve bu haftaya denk gelen Beta HCG Değer Aralıkları:
3 haftalık gebelikte Beta HCG Değeri:   10 – 50
4 haftalık gebelikte Beta HCG Değeri:    5 – 425
5 haftalık gebelikte Beta HCG Değeri:   20-7300
6 haftalık gebelikte Beta HCG Değeri: 1080- 56000
7 ile 12 haftalık gebelikte Beta HCG Değeri :  7,650 – 290,000

CANIMM BU DEĞERLERE GÖRE BENMKI 4 HAFTALIK SENINKIDE 5. HAFTADA OLARAK GÖRÜNÜYO. VEEE SAKINN PANİKLEME DEĞERİN ÇOK GÜZEL. BEN DÜN DOKTORA GİTTİM DOKTOR AYNEN ŞÖYLE DEDİ. DAHA KÜÇÜK GÖREMEYİZ AMA DEĞERİN 1000 İN ÜZERİNE ÇIKTIGINDA VAJİNAL ULTRASONDA 5000 İN ÜZERİNE ÇIKTIGINDA KARINDAN BAKIP GÖREBİLİRİZ DEDİ O YUZDEN HİÇ KALBİNİ BOZMA TELAŞ YAPMA 2000 ÇOK GUZEL Bİ DEĞER. ZATEN 2-3 GÜN İÇİNDE 5000 İN ÜZERİNE KESİN ÇIKAR  2-3 GÜN DAHA BEKLE ÖYLE GİT BENCE. ÇÜNKÜ VAJİNAL ULTRASON PEK İYİ OLMAYABİLİR DİYOLAR YENI GEBELIKLERDE  . BENDE O YUZDEN BEKLICEM 5000 ÜZERİNE ÇIKINCA GİDİP KARNIMDAN BAKTICAM KESEYE :)
RABBİM HAKKIMIZDA HAYIRLISINI NASİP ETSİN  :amin: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar:

canım vallaha bu verilerinle resmen içim rahatladı. doktor beni umutsuzluğa kaptırdı resmen. bir de ben alttan baktırmak  istemedim zorla bakalım mutlaka diye beni ikna etti. alttan kese göründü ama bebişim nokta gibi birşeydi sanırım. içim rahat etmedi işte. 2 gün sonraya özel hastaneden randevu aldım bakalım. sanıırm pazartesi ikimizde sonuçlarımızı yazarız. ben haftasonu evde internet olmadığından giremiyorum. hayırlısı olsun bakalım

niles1983

canım zaten nokta gibi olur 5 haftalık bi bebek 6-7 mm olur pirinç gibi bişey :) sen kalbini bozma sakın gebelik modundan niye çıkıosun sen etkılıosun yumoşu ben bile değerim 453 ken kendımden bukadar emınım sen 2000 değerle böyle bi psikolojiye girersen eyvah eyvahh  :caca:
Allahım yavrunu sana bağışlasınnnnnnnn canım benmmmm :amin: :nazar: maşallah size

_inci_tanem_

Gözün aydın canım  :opucuk:

RABBİM sağlıklı ve hayırlı bir şekilde tamamına erdirmeyi nasip etsin  :amin:

İnşallah hayırlısıyla keseyide görürsünüz pıt pıtlarıda duyarsınız  :love9: :love9:

Ateşin yakmadığı İBRAHİM'i Kuyunun boğmadığı YUSUF'u
Bıçağın kesmediği İSMAİL'i
Kruyn RABBİM
GÜL MUHAMMET aşkına
BENİM MELEĞİM VE TÜM MELEKLERİ KORU :amin:

emell