27 Nisan , 2024, 21:22:09

Haberler:

www.herseyibilen.co Durma! Merak ettiğin her konuda her soruyu sen de sor!

adet gecikmesi olmadan Vajinal ultrasonda hamilelik belli olurmu

Başlatan sudenaz85, 14 Kasım , 2012, 18:34:18

« önceki - sonraki »

sudenaz85

merhaba arkadaşlar yeni üye oldum güzel bi site:)
benim adetime 1 hafta var bugün dr. gittim vajinadan kontrol yaptı şikayetim adet düzensizliğiydi 2 aylık evliyim hamilelik adına bişey söylemedi hamile değilim sanırım ama daha adet günüm gelmediği için acaba görünmedimi?

EMEL 26

hoşgeldin  :flowers:
adet  gecikmesi olmadan belli olmaz anca kanda çıkar ama daha bir hafta var diyorsun
acele etme hakkında hayırlısı olsun daha çok yeni evliymişin hayırlı olsun :flowers:
Kızlarımla hayat çok güzel💖

sudenaz85

evet erken sanırım birde benim kızlık zarım zarar görmemiş yani dr. esnek yapıda dedi doğumdada yırtılabilir yada isterseniz bi operasyonlada yırtabilirz dedi hamile kalmaya engel bi durum olurmuki dr. olmaz dedi ama yine bilemiyorum..

niles1983

ben 1 aylık hamıleym ama daha göremeyiz dedi pazartesi gel görelim dedi. sanırım 5. haftanın içinde görünüyo.
sen daha çok yeni evlisin acele etme bukadar:) hayırlısı olsun Allahtan
Rüzgar Emir'im güzel oğlum seni kuçağımıza alacağımız günü iple çekiyoruz...

sudenaz85

hamilelik gibi bi durum olsa dr anlardı heralde birde bana folbiol yazdı hamilelik düşündüğüm için sanırım..

masal12

canım regline bir hafta kala ultrasonda gebelik anlaşılamaz evet o ilacı düşündüğün için vermiştir sen kullanmaya başla  daha 2 aylık evlisin bıraz tadını çıkar canım stresli işler bunlar hiç uğraşma bence:)

sudenaz85

evet belki erken ama yaş ilerliyo çok istiyorum bugün cuma günü allah herkesin gönlüne göre versin dualarını boş çevirmesin sela ve ezan arası cuma suresi okumak çok iyiymiş arkadaşlar.herkese hayırlı cumalar:)