kahvaltıda ne vardı?

Başlatan minnoscuk, 14 Kasım , 2012, 17:16:59

« önceki - sonraki »

ayy

öyleyse YAŞASIN SUCUK KARDEŞLİĞİ :ehi: :ehi: :ehi: :ehi: :ehi:

ceyim arada bir tost yap çorba yap  :hungry: :hungry: :hungry: :hungry: :hungry:

Aşkk

ayşem ara da tost yapıom merak etme  :opucuk:

kahvaltı da çorba diyosan ayşem sadece çorba tok tutmuyo yaa  :k06: :k06: :k06: :k06:

Balböceği

Oğlana kıymalı yumurta bana da genel kültür  :ehi:

Aşkk

hümeyra_t_e

hastane cafesinde tost ayran

destina06

sucuklu kaşarlı tost  :hungry:
ballı süt :hungry:
zeytin :hungry:

ayy

ahanda bi sucukçu daha :ehi: :ehi: :ehi:

ball genel kültür nasıl bişey kız  :ehi: :ehi: :ehi: :ehi: :ehi: :ehi:

ceyim çorbayı bol ekşili içinede ekmek at yerken tabaga :hungry: :hungry: :hungry: :hungry: :hungry:

Aşkk

yok ayşem ne yaparsam yapayım çorba hemen acıktırıyo tok tutma özelliği yok ki  :dontknow: :k06: :k06: :k06:

ama salçalı kaşarlı sucuklu tost yaptım yedim ohhh  :muzz: :muzz: :muzz: :muzz:

♣ ђคtเςє ♣

bugn çok güzeldi kahvaltım  :k06:

peynirli börek, sucuklu yumurta, sivri biber,kaşar,domates,nutella,yağ,bal,ıhlamur  :love9:

@Melek Yüzlüm@

sigara böregi pattis kızartması eşim bunsuz kahvaltı yapmazz o olunca hep yaparım yanına yumurta vişne reçeli peynir zeytin tereyagı vardıı  :hungry: :hungry: :hungry:

asya81

Tavada pizzayı denedim ama benim dünden mayali hamurum vardı ince açtım üstüne kasar zeytin domates salam mısa oldu :hungry:

bnsroni

Kahvaltı alışkanlığım pek yok sabah kalktığımda midem kazınırsa ya nesfir yerim ya musli..
Kızımla öğle yemeği yedim bugün kahvaltı niyetine patates köfte ikilisi en güzeliiiii :suclu:

çıtır anne

kalkimda tost yapim canim cekti  :hungry:  :hungry:
ceylan masaallah sana kiz ben hiiic hamileymisim gibi davranmiyorum
ne zaman ne bulursam yiyorum  :suclu: :hungry: :hungry:
cok sukur bebisin kilosuda iyi gidiyo ama  :nazar:

♣ ђคtเςє ♣

evde yapılmışş mis gibi açma, patates kızartması, domates, kaşar, nutella, haşlanmış yumurta,meyve suyu

♣ ђคtเςє ♣

kaşarlı sucuklu tost, domates, salatalık, sıcak süt   :hungry: