kahvaltıda ne vardı?

Başlatan minnoscuk, 14 Kasım , 2012, 17:16:59

« önceki - sonraki »

@Melek Yüzlüm@

eşim altı gün evde idi neler yapmadım yaa patates pizzası hergün ayrı şeler yaptım kaygana pattes kızarttım karışık kızartma börek falann ohhh  :hungry: :hungry: :hungry:

Balböceği

Tost, rafadan yumurta domates salatalık falan  :hungry:

ayy

sütüm,yumrta,peynir,zeytin vs.

asya81

kocişime ıspanaklı peynirli gözleme açtım :hungry:2kişilik yoğurdum :hungry:

Balböceği

Oğlana sucumu yumurta kendimde yeşillik domates 2 zeytin bir parça pendir tamam  :ehi:

♣ ђคtเςє ♣

haşlanmış yumurta, beyaz peynir ,salam, çilek reçeli, domates  :love9:

ayy

ARKADAŞIM VARDI :ehi: :ehi: :ehi: :ehi: :ehi:
tabikide onu yemedim saçmalamayın :toothy10: :toothy10: :toothy10: :toothy10: :toothy10: :toothy10:

simit ve üçgen peynir çayladıkta :hungry: :hungry: :hungry: :hungry: :hungry:

Aşkk

yumurta,peynir,zeytin vs. :icon_pale:

artık canım saçma sapan şeyler yemek istiyo sıkıldım sağlıklı ve düzenli beslenmekten  :igrenc: :igrenc:

♣ ђคtเςє ♣

şimdi peynirli domatesli tost yapıcam, haşlanmış yumurta, nutella , peyaz peynir, meyve suyu  :hungry:

Aşkk

bende krep yaptım  :aferin: reçeller,bal,peynir offf çok güzeldi  :hungry: :hungry:

♣ ђคtเςє ♣

ohh afiyet olsun yarasın kuzum  :love9:

Aşkk

sağol hatçem  :flowers: yaradı sanırım  :k06: :k06:

ayy

ceyyy :nono: :nono: :nono: :nono: :nono: tabikide düzenli besleneceksin  :nono: :nono: :nono: :nono: :nono:

:love9: :love9: :love9: :love9: :love9:BUGÜN KAHVALTI KOCİŞTEN Dİ :love9: :love9: :love9: :love9: :love9: :love9:sabah kalkmış hazırlamış  :love9: :love9: :love9: :love9: :love9: :love9: :love9: :love9: :love9:

sucuk,yumuyta,zeytin,peynir,reçel,tereyağ,kaymak...

tabikide sadece suuk yendi gerisini dokunulmadı :k06: :k06: :k06:

Aşkk

ayşem elimden geldiğince öyle yapıyorum ama işde  :-\

benim kahvaltı da kociştendi  :love3:  :love9: :love9: :love9: :love9: :love9:  :love9: :love9: :love9: :love9:

:muzz: :muzz: :muzz: :muzz: :muzz:  :muzz: :muzz: :muzz: :muzz: :muzz: :muzz: :muzz:

sucuklu kaşarlı omlet yaptı  :hungry: peynirler,zeytinler,reçeller falan filan  :occasion14: :occasion14: :occasion14:

♣ ђคtเςє ♣

bugn herkeste sucuk varmış  :ehi: bizde de sucuklu yumurta,patates kızarması,kızarmış ekmek, peynir,domates,zeytin,helva,nutella,mis gibi çay ohh  :hungry: