bir parmak açılma kaç santim açılma eder?

Başlatan cute552, 14 Kasım , 2012, 16:13:54

« önceki - sonraki »

cute552

kızlar bir parmak açılma kaç santim ediyor bilen varmı??

ANNESİNİN Bİ'TANESİ BÜYÜYOR.

burcum

canım ben ölçtüm şimdi 1.5 santim falan ediyor ama dr unun ellerini bilemem iriyse 2-2.5 cm eder :icon_thumright:

muhribe

burcum

cute552

bende parmagımı ölçsemmi diye düşündüm ama doktorunkiyle benimki bir olmaz dedim. ondan ölçmedim
nezaman dogurcam ben çok sabırsızım yaa daha gelmeye niyetide yok suni sancı verirler diyede korkuyorum normal sancıdan dahada acı veriyormuş bide açılma ilerlemezse sezeryana alırlar iyicene kafam karışmaya başladı  :sad1:

burcum

canım cinsel ilişki doğumu başlatabiliyor :icon_thumright:

muhribe

burcum

cute552

Alıntı yapılan: ♥~ NÜRREM ~♥ - 14 Kasım , 2012, 16:30:57
canım cinsel ilişki doğumu başlatabiliyor :icon_thumright:
hamile kaldığımdan beri yapmadık eşim kendini garip hissediyormuş orda bebek var diye şimdi desem hiç yanaşmaz

muhribe

canım hiç endişe etme ben 40+0 olana kadar en ufakl bi sancı yoktu
nst tertemiz çıkıyordu
ne zaman 40. haftayı doldurduk o gece başladı doğum sancım  :icon_thumright:

muhribe

cute552

doktor nst bazen doğru sonuç vermiyo dedi sen sancın başlarsa gel dedi ara ara ağrım oluyor ama sık değil

burcum

semacım beklicen o zaman yapacak birşey yok :icon_thumright: hayırlısı ne zamansa o zaman gelsin :amin:
betül özelden yaz kız sen ne anladın :ehi: :ehi: :ehi: :ehi: :ehi:

burcum

semacım ben doğum sancısı çekmedim ama bildiğim birşey var eğer doğum sancıların başlarsa anlarmışsın şuan sendekiler doğum sancısı değildir canım rahmin ve vucüdun doğuma hazırlanıyor :icon_thumright:

cute552

Alıntı yapılan: ♥~ NÜRREM ~♥ - 14 Kasım , 2012, 16:45:19
semacım ben doğum sancısı çekmedim ama bildiğim birşey var eğer doğum sancıların başlarsa anlarmışsın şuan sendekiler doğum sancısı değildir canım rahmin ve vucüdun doğuma hazırlanıyor :icon_thumright:
doktorda zaten yalancı sancı dedi