Televizyonunuz kaç ekran ?

Başlatan Balböceği, 13 Kasım , 2012, 23:09:25

« önceki - sonraki »

almila__

ilk 2 sene internet de yoktu sadece bilgisayar vardı arada eşimle 1 film izleyip keyif yapıyorduk.
sonra ben hamile kalınca çalışamadım
evde dedim bebekle ilgili şeylere bakarım netten falan dedik biraz düşünelim derken oğluşum doğdu neti almamız 2 yılı buldu yani.
alıştık yani güsell böle

almila__

canım bende 3 sene evdeydim 2 senedir çalışıyorum ama gerçekten evde olduğum zaman tv yok die öle çok sıkılmadım
deneyin alışacaksınız hatta daha güsell :opucuk: :)

@Melek Yüzlüm@

bizimde haftada bir gün film günümüz pcden açıp tv ye yansıtıp izliyoruz güzel oluyor dediğin gibi

çocuk olunca pek izleyemiyorum gerçii

almila__

dizi kaçacak haftaya nolcak derdi de yok   :k06:

hüzünden_gelme

Balböceği

İyimiş ev olmayan biri icin nette TV'de önemli değil bence  :k06:

Ben 17 yasımdan beri internet kullanıyorum 24 yaşındayım ilk defa 1.5 ay önce sadece 15 netim olmadı  :ehi:

Çatladım anam çatladım kendimi dışarı attım eve gelmedim erken yattım  :ehi: :ehi:

°•.ℓανιηуα.•°

2 tane var.

biri tüplü 55 ekran

diğeri led 106 ekran smart tv

iklima

Bütün Kadınlar Melektir Aslında.

Sadece Kanatları Kırıldığında Süpürgelerine Binerler..

Hepsi Bu..!

...ŞehzadEfe...

108 ekran lcd

1 tane k.validenin odasında o kaç ekran bilmiyorum 32 dir

bide çatıda var 55 ekran kullanmıyoz ama mutfak yada yatak odasına lazım bize  :)
Sadece filmlerde olur sanırdım böylesine büyük aşklar
Bizim seninle doğmayı bekleyen bir oğlumuz var

--elif--

ツgöçmen_54 ツ

°º•✿вoɴcυĸ ɢözlüм✿•º°

112 ekran  :basardim: :basardim: en son cikanlardan aldik 3d bakiyoruz  :laughing7: herzaman ama bakilmiyo gözü yoruyo bide gözlük takmak lazim  8) :k06: :k06:
:nazar: :nazar:

:nazar: :nazar:

muhribe

kaç ekran bilmiyorum, bikaç ay oldu aldık 3d ondan önce 4 sene falan eşimin bekarlıktan kalma 37 ekran tv'sini kullandık
çok tv bakan insanlar değiliz, evde çocuk da olunca pek açma taraftarı değiliz. açıksa bile sık sık kalkıp kapatıyorum. yoksa oğlum dikkatle izlemeye çalışıyor

Aşkk

arkadaş biz de tv yok demiş helal olsun valla bizde hepsi çifter çifter  :honk: :honk:

bu arada tv miz  106 lcd

Bluegirl