28 Nisan , 2024, 21:35:29

Haberler:

www.herseyibilen.co Durma! Merak ettiğin her konuda her soruyu sen de sor!

rahim filmi ile ilğili yardım

Başlatan frhnz, 13 Kasım , 2012, 20:27:28

« önceki - sonraki »

frhnz

kızlar ben hamile kalmak istiyorum doktora gittim klomen verdi yumurtam çatlamadı her defasında kist oluştu şimdi 3 tane kist oluştu kistler gittikten sonra rahim filmi çektireceğim rahim filmi ile bilgisi olan var mı rahim filminden sonra hamile kalan var mı

özlem0609

canım nerdeyse burda gordugum hamile arkadasların genelı rahım fılmı cektrtıkten 2-3 ay ıcınde hamıle kalmıs,rahım fılmınde sonra kalanlar cok yanı

frhnz

Alıntı yapılan: özlem0609 - 13 Kasım , 2012, 20:30:45
canım nerdeyse burda gordugum hamile arkadasların genelı rahım fılmı cektrtıkten 2-3 ay ıcınde hamıle kalmıs,rahım fılmınde sonra kalanlar cok yanı
peki rahim filmi zor mu canım

özlem0609

onu bılmıyorum ben cektırmedım ama eşimin ablası cektırdı,zor dıyo oda,ama bilemem tabı kesın olarak

frhnz

Alıntı yapılan: özlem0609 - 13 Kasım , 2012, 20:33:53
onu bılmıyorum ben cektırmedım ama eşimin ablası cektırdı,zor dıyo oda,ama bilemem tabı kesın olarak
yumurtanın büyümemesi bununla ilğisi varmı rahim filminden sonra gelişebilir mi

özlem0609

Alıntı yapılan: frhnz - 13 Kasım , 2012, 20:37:00
Alıntı yapılan: özlem0609 - 13 Kasım , 2012, 20:33:53
yumurtanın büyümemesi bununla ilğisi varmı rahim filminden sonra gelişebilir mi

yumurtanın durumunu zaten yumurta takıbınde anlıyolar,rahım fılmınde tuplerın acık yada kapalı olması durumuna bakıyolar sanırım

niles1983

canım ben geçen yıl çektirdim rahim filmini tüpleri açıyolar ama 3-4 dk da bitiyo kendini sıkmaman gerekiyo filme girmeden yarım saat once bi ağrı kesici iç rahat geçer hayırlısıyla..

rahim filmini çektirdikten  sonra ilk 6 ay hamile kalma şansı çok yüksek diyo doktorlar. ama benmki olmamıstı. ben daha yeni klomenle hamile kaldım
Rüzgar Emir'im güzel oğlum seni kuçağımıza alacağımız günü iple çekiyoruz...

masal12

canım rahim filmi, yumurtalarının gelişmesine bir yardımı olmaz sadece tüplerin açık mı değilmi bununla ilgili bilgi verir. ne zamandır korunmuyorsun? rahim filminden sonra cok hamile kalan var ben çektireli 6 ay oldu kalamadım ama genelde kalıyolar... Ben ağrılı bir işlem olduğunu bildiğim için küçük bir anestezi alarak yaptırdım çok da memnun kaldım yarım saat içinde oldu bitti tavsiye ederim...

ツgöçmen_54 ツ

CANIM İNAN KORKULACAK HİÇ BİŞEY YOK..BENDE DÜN ÇEKTİRDİM.ÇOK ŞÜKÜR TÜPLERİMDE AÇIKMIŞ.
EĞER İSTANBULDAYSAN SANA RADYOMAR ÇEKİM MERKEZİNİ TAVSİYE EDERİM.
EN SON TEKNOLOJİ İLE ÇEKİYOLAR.ACI AĞRI HİÇ BİŞEY HİSSETMİYORSUN.BEN ÇOK MEMNUN KALDIM BOŞU BOŞUNA ERTELEDİĞİM İLE KALDIM.

ยรlคภ๓คz göภlüm

film çektirmek hiç zor değil... nisan ayında  anestezi almadan çektirdim, hiç acı hissetmedim ki vücut direncim çok düşüktür acıyı fazla hissederim.
buradaki birçok bayan filmden kısa süre sonra hamile kaldı...  bende pko olduğu için işe yaramadı galiba...

korkmadan, rahatça, anestezi de  almadan çektirebilirsin

öykükıvanç

canım çok yeni tecrübeli ve iyi bir örnek olarak şöyle söyleyim 21 eylülde rahim filmi çektirdim. ve aynı ay üzerimden adet geçmedi hamile kalmışım. yalnız benim baya ağrılı oldu. sadece şunu söyleyim ilk kez çektireceğin için acısını bilmediğinden fazla kafana takma. ikincisi biraz cesaret ister bence acısını bilince. ama bende film çektirmeden önce araştırmıştım. çoğu kişi az ağrılı demişti. sanırım benim adetlerimde hiç ağrı olmadığından bana zor geldi. normalde adet dönemin ağrılı ise pek zorlanmazsın. ama sonucu mutlu ediyor insanı benim tüplerim açıkmış ve bunu öğrenince rahatlamıştım. üstelik açık olmasına rağmen bence yinede faydası oldu ki neredeyse bir yıldan beri o ay hamile kalabildim. darısı hepinize olur inşallah...

frhnz

Alıntı yapılan: masal12 - 14 Kasım , 2012, 08:52:14
canım rahim filmi, yumurtalarının gelişmesine bir yardımı olmaz sadece tüplerin açık mı değilmi bununla ilgili bilgi verir. ne zamandır korunmuyorsun? rahim filminden sonra cok hamile kalan var ben çektireli 6 ay oldu kalamadım ama genelde kalıyolar... Ben ağrılı bir işlem olduğunu bildiğim için küçük bir anestezi alarak yaptırdım çok da memnun kaldım yarım saat içinde oldu bitti tavsiye ederim...
canım 1 yılı geçti önceleri doktora gitmedim

frhnz

Alıntı yapılan: öykükıvanç - 14 Kasım , 2012, 14:29:19
canım çok yeni tecrübeli ve iyi bir örnek olarak şöyle söyleyim 21 eylülde rahim filmi çektirdim. ve aynı ay üzerimden adet geçmedi hamile kalmışım. yalnız benim baya ağrılı oldu. sadece şunu söyleyim ilk kez çektireceğin için acısını bilmediğinden fazla kafana takma. ikincisi biraz cesaret ister bence acısını bilince. ama bende film çektirmeden önce araştırmıştım. çoğu kişi az ağrılı demişti. sanırım benim adetlerimde hiç ağrı olmadığından bana zor geldi. normalde adet dönemin ağrılı ise pek zorlanmazsın. ama sonucu mutlu ediyor insanı benim tüplerim açıkmış ve bunu öğrenince rahatlamıştım. üstelik açık olmasına rağmen bence yinede faydası oldu ki neredeyse bir yıldan beri o ay hamile kalabildim. darısı hepinize olur inşallah...
canım klomen kullandın mı hiç ben kullandım ama çatlamıyor canım kist oluştu

öykükıvanç

Alıntı yapılan: frhnz - 14 Kasım , 2012, 17:13:38
Alıntı yapılan: öykükıvanç - 14 Kasım , 2012, 14:29:19
canım klomen kullandın mı hiç ben kullandım ama çatlamıyor canım kist oluştu

hiç kullanmadım canım başka bir ilaç falanda kullanmamıştım

hatich

cok zor değil siddetli ama cok kısa süreli bir adet sancısı.. ben iki ay önce cektirdim tüpler acık ama hala hamiel kalamadım:(((
allah kolaylık versin cnm..