KIZIMA İSİM BULAMIYORUM YARDIMCI OLUR MUSUNUZ :)

Başlatan fıstık, 13 Kasım , 2012, 15:30:28

« önceki - sonraki »

nisan rüzgar

merviş86

tanem ismi çok hoşuma gidiyor bende minnoşuma zeynep tanem ismini koydum kız çocuğuna isim bulmak zordur inşallah benim ki gibi son dakikaya kalmaz  ;D
NAZAR DUASI

وَالِدَيْهِبِسْمِ اللهِ الرَّحْمنِ الرَّحِيمِِ وَوَصَّيْنَا الْإِنسَ حُسْناانَ بِ""
وَوَصَّيْنَا الْإِنسَانَ بِوَالِدَيْهِ حُسْناً وَإِن جَاهَدَاكَ لِتُشْرِكَ بِي مَا لَيْسَ لَكَ بِهِ عِلْمٌ فَلَا تُطِعْهُمَا إِلَيَّ مَرْجِعُكُمْ فَأُنَبِّئُكُم بِمَا كُنتُمْ تَعْمَلُونَ

fıstık

son dakikaya kalması çok önemli değil içime sinen bişi olsun yeterli  ;)

adıyla yaşasın kızın inşallah  :amin:

Balböceği

Alıntı yapılan: merviş86 - 18 Kasım , 2012, 04:26:08
tanem ismi çok hoşuma gidiyor bende minnoşuma zeynep tanem ismini koydum kız çocuğuna isim bulmak zordur inşallah benim ki gibi son dakikaya kalmaz  ;D
Guzel bende bu uyumu seviyorum, adıyla yasasın  :amin:

merviş86

Alıntı yapılan: ßăʟßöƈεğἶ - 19 Kasım , 2012, 00:18:55
Alıntı yapılan: merviş86 - 18 Kasım , 2012, 04:26:08
Guzel bende bu uyumu seviyorum, adıyla yasasın  :amin:
Alıntı yapılan: ⋆miracle⋆ - 19 Kasım , 2012, 00:18:29
Rana  :love9:
sağol balböceği isimleriyle yaşasın kuzular inşallah :D
NAZAR DUASI

وَالِدَيْهِبِسْمِ اللهِ الرَّحْمنِ الرَّحِيمِِ وَوَصَّيْنَا الْإِنسَ حُسْناانَ بِ""
وَوَصَّيْنَا الْإِنسَانَ بِوَالِدَيْهِ حُسْناً وَإِن جَاهَدَاكَ لِتُشْرِكَ بِي مَا لَيْسَ لَكَ بِهِ عِلْمٌ فَلَا تُطِعْهُمَا إِلَيَّ مَرْجِعُكُمْ فَأُنَبِّئُكُم بِمَا كُنتُمْ تَعْمَلُونَ

°•.ℓανιηуα.•°

ahsen bengisu

bu isimlere taktım şimdi de nagişim. çok hoşuma gidiyor.

fıstık

eşimde berfin ve damla olabilir diyor

ışıl ayışığı olsun diyo  :k06:

kızılderili olsak direk ayışığı derdik ama bakalım eşanlamlı neler var  ;D

fıstık

Alıntı yapılan: °•. °•.ℓανιηуα.•° .•° - 28 Kasım , 2012, 13:44:00
ahsen bengisu

bu isimlere taktım şimdi de nagişim. çok hoşuma gidiyor.

aklına geleni yaz tatlım nede olsa sürekli fikir değiştiriyorum  :k06: :k06:

ツgöçmen_54 ツ

Aşkk

Özgün bu isimi çok seviyorum  :love9: bu arada canım Allah sağlıkla kucağına almayı nasip etsin inş :amin:

°•.ℓανιηуα.•°

nagişim berfin ismi kanımca sıkıntı yaratabilir. çünkü kürtçe bi isim. daha rahat isimler tercih et bence. ama tabii sen bilirsin  :k06: 

bak bence gonca ismi de güzel. arkadaşım hamile. bi kızının ismi gülce şimdiyine kızı olucak gonca koycak.

fıstık

Öznurcum ben uyuz oluyorum bu kürt türk isim olayına

Bu insanlar asırlardır bu yeryüzünde ve beraber yaşıyoruz

Kime söylesem aaa bak bu isim kürtçe ama diyor nolucak ki

Adı Berfin olan ve Kürt olmayan bir sürü insanda var

İnsanların bu şekilde damgalanmasına karşıyım

Sırf bu olaya gıcık olduğum için koyasım geliyo zaten

aşkitoom

kızlar isim seçerken çok dikkatli olunmalı,ismin kulağa hoş gelmesinden yana kuranda anlamı güzel olan isimler seçilmeli.mesela ecrin bi anlamı yok,ücret demek,irem anlamı ii değilmiş bunları hocadan duydum.bikaç isim daha söledi ama aklımda yok,değişik olsun derken günaha girmeyelim.o çocukların isimlerinden anne-baba sorumlu.öbür dünyaya isimleriyle çağrılcaklar ve anlamı olmadığı için anne baba günaha giriyor.o yüzden dikkatli olalım :director: