29 Nisan , 2024, 10:31:16

Haberler:

www.herseyibilen.co Durma! Merak ettiğin her konuda her soruyu sen de sor!

Merhaba kızlar burası çok güzel bende bu güzelliğe dahil olmak istedim

Başlatan Aşkk, 13 Kasım , 2012, 01:42:21

« önceki - sonraki »

@Melek Yüzlüm@

anladım canım olsun sen ümidini yitirme olmazsada üzülme inş fazla bekletmeden olur bebişin  :amin:

Aşkk

hoşbulduk lavinya :-* takip ediyordum evet paylaşımlar çok güzel bende aranıza katılmaya karar verdim  :muzz:

özellikle benim gibi yalnızlar için sanırım daha da iyi ;)

Aşkk

sağol canım inş şimdilik tesellim daha yeni olması ama yine de insan kafasına takıyor :(

@Melek Yüzlüm@

burda ögrendiğime göre kafaya takmaman gerekiyormuş buda önemli bir etkenmiş sakin relaks ol canım hem daha yeni imiş  :icon_thumright:

Aşkk

evet bende her yerde böyle okuyorum daha kötü durum da değilim :k06: ben daha çok reglme yakın deliriyorum beklemekten :BangHead:

@Melek Yüzlüm@

Aşkk

valla 5 ay oldu test falan yaptırmadım henüz erken diye ama bu ayda gelmezse bi dr gitsem mi diye düşünüyorum erken der bide gönderir sinir eder beni

@Melek Yüzlüm@

internetten yumurtlama günleri hesaplanıyor ya onu diyorum o günlerde ilişkiye girersen iyi diye biliyorum valla hepsini burda ögrendim :laughing7:

Aşkk

:D :D hee onları bende yeni öğrendim :D 2 aydır ona göre ayarlıyorum kendimi ama bu ay tam oldu sanki bu günler de insanın kafasını karıştırıyo ki gün takip ederken daha stres oluyo bu ay onu anladım normalde adetim hiç gecikmez bugünü bi geçirsem diyorum bu sefer de stresten ertelerse diyorum anlıyacağın iki ucu:D:D:

@Melek Yüzlüm@

oda doru canım  :laughing7:  hadi fazla bekletmeden gelsin inş  :amin:

ben çıkıyorum kız uyudu hazır o uyudu ben kalkayım da işlerle ilgileneyim 

görüşürüzzzz :opucuk:

Aşkk

tamam canım kolay gelsin sana arkadaşlığın için teşşekür ederim :*

Balböceği

Hoş geldin, Allah gönlüne göre versin, daim olmanı dilerim  :love9:

iklima

Bütün Kadınlar Melektir Aslında.

Sadece Kanatları Kırıldığında Süpürgelerine Binerler..

Hepsi Bu..!

Aşkk

Alıntı yapılan: ßăʟßöƈεğἶ - 14 Kasım , 2012, 19:45:58
Hoş geldin, Allah gönlüne göre versin, daim olmanı dilerim  :love9:

hoşbulduk canım  :flowers: sağol  Allah hepimizin gönlüne göre versin :amin:

Aşkk