12.11.12 transfer sonucum

Başlatan nazlıyarim, 11 Kasım , 2012, 20:41:05

« önceki - sonraki »

nazlıyarim

11 Kasım , 2012, 20:41:05 Son düzenlenme: 12 Kasım , 2012, 16:55:45 nazlıyarim
12 gün geçti kızlar yarın sabah test yaptırıcam,hiç umudum yok ama rabbim büyük...eğer bu belirtiyse baş dönmesi haricinde hiçbir belirtim yok :dontknow: 
BENİM HALA UMUDUM VAR...

ツgöçmen_54 ツ

hayırlı haberlerini bekliyoruz canım.merakta bırakma bizleri sonucu paylaşırsan sevinirim.  :opucuk:

esracım

İnşallah güzel haberlerle gelirsin canım.Önce kendini eşini sonra bizleri mutlu edersin.Güzel haberlerini sabırsızlıkla bekliyoruz  :muzz: :hello2: :hello2: :hieyt: :hieyt: :hieyt:

ยรlคภ๓คz göภlüm

bugün inşallah güzel haberlerle gelirsin

_inci_tanem_

Güzel hayırlı haberlerle gelirsin inşallah  :amin: RABBİM emeklerinin sabrının mükafatını versin  :amin: :amin:

Ateşin yakmadığı İBRAHİM'i Kuyunun boğmadığı YUSUF'u
Bıçağın kesmediği İSMAİL'i
Kruyn RABBİM
GÜL MUHAMMET aşkına
BENİM MELEĞİM VE TÜM MELEKLERİ KORU :amin:

baltzi

guzel haberlini bekliyoruz canim..  :muzz: :muzz: :muzz:

ZEYNEP-35

canıım bugün hayırlı haberler ile gelirsin inşallahhhhh  :k06:

melek100lü

:love9: İNŞALLAH GÜZEL HABERLE GELİRSİN CANIM  :amin: :love9:

masal12

güzel haberlerini merakla heyecanla bekliyoruz canım inş olmuştur inş hamileyim dersin allahım hayırlısını ver :amin: :amin:

destina06

canım aklıma her geldiğinde dua ettim inşallah hamilesindir diye :amin: :amin:

nazlıyarim

güzel yürekli arkadaşlarım yanımda olduğunuz için hepinize ayrı ayrı teşekkür ediyorum allahım hepinizden razı olsun.sonucumu aldım kocaman bi sıfır olmadı nasip kısmet değilmiş.kan verincede hemen adet oldum zaten.hep dualarımdasınız rabbim benden daha çok isteyen yıllardır çocuk hasretiyle yanan arkadaşlarıma tez zamanda evlat nasip eylesin inşallah  :amin: ben sonucumu alınca kendimi hazırlamışım ya negatife fakat eşimin rengi kaçtı gıgı çıkmadı bi kelime edemedi ya en çok ona üzüldüm :y25: bir yandanda rabbime şükür ettim eşim yanımda sağ ve sağlıklı diye  :nazar: hepinizi öpüyorum  :opucuk:
BENİM HALA UMUDUM VAR...

nazlıyarim

Alıntı yapılan: destina06 - 12 Kasım , 2012, 16:58:23
canım aklıma her geldiğinde dua ettim inşallah hamilesindir diye :amin: :amin:
olmadı şulecim bugün hastaneden de aradılar istedeiğiniz bigün gelin nedenlerini ve yapılması gereken diğer tedavileri konuşalım dediler...
BENİM HALA UMUDUM VAR...

destina06

:y25: :y25: :y25: :y25: canımm aynı süreçten geçmiş biri olarak çok üzüldüğümü belirteyim :crybaby2: Öte yandan elimizden de gelen bir şey yok nasip demek ki daha zamanı değilmiş :opucuk:

masal12

canım benimmmm çok üzüldümm allah yardımcınız olsun umudunu hiç bir zaman kaybetme bir gün gelicek meleğin buna inan canım lütfen umutsuz olma ve tedavine devam et...

Selma27

Alıntı yapılan: nazlıyarim - 12 Kasım , 2012, 17:03:01
güzel yürekli arkadaşlarım yanımda olduğunuz için hepinize ayrı ayrı teşekkür ediyorum allahım hepinizden razı olsun.sonucumu aldım kocaman bi sıfır olmadı nasip kısmet değilmiş.kan verincede hemen adet oldum zaten.hep dualarımdasınız rabbim benden daha çok isteyen yıllardır çocuk hasretiyle yanan arkadaşlarıma tez zamanda evlat nasip eylesin inşallah  :amin: ben sonucumu alınca kendimi hazırlamışım ya negatife fakat eşimin rengi kaçtı gıgı çıkmadı bi kelime edemedi ya en çok ona üzüldüm :y25: bir yandanda rabbime şükür ettim eşim yanımda sağ ve sağlıklı diye  :nazar: hepinizi öpüyorum  :opucuk:

Canim Allah tez zamanda sana da bu duyguyu tattirsin insallah. Insan cok istedigi birseye kolayca sahip olamiyor. Bundada vardir bir hayir.. Bakarsin kendiliginden oluverir. Ayni benim yasadiklarim gibi.. Ben hc tedavi gormedim ama kendimide hep negatif sonuc almaya alistirmistim. Hamile oldugumu ogrenince inanamadim. Allah'in mucizesini dusundum.. O herseyi bizden daha iyi biliyor. Herseyin hayirlisini iste ve esinle mutlu yasamaya bak.