29 Nisan , 2024, 15:44:39

Haberler:

www.herseyibilen.co Durma! Merak ettiğin her konuda her soruyu sen de sor!

göhüs ucu küçük olan anneler ...

Başlatan RüZgAr GüLü, 08 Kasım , 2012, 09:05:41

« önceki - sonraki »

AnneSiniN 1⃣TaNeSi

Merhaba bende meryem  :)
Canim haklisin benim bi arkadasim var onunda böyke bi problemi vardi kaynanasi basindan gitmedi emziremiyorsun cocuk ac kalcak mama ver felan filan kiz pes etmedi cabaladi cabaladi sonunda emzirdi. Bende emziremedim bastan 1 hafta bebegime mama da verdim ac kalmasin diye birtaraftanda hep emzirmeye calistim. Annem hatta babam bile kizdilar bana daha kücücük bebek mama vetme emzir diye annem cok cabaladi basarirsin diye basimdan ayrilmadi hic hep dene dene dedi. Ben yapamicam dedikce o yaparsin herkez emzirebilir dedi. Gercektende öyle oldu canim.

çıtır anne

insaallah canim yaa bi aksilik olmasindan o kadar korkuyorumki
kimseyi kirmak istemiyorum bugune kadar kirmadim
kirmamda ama soz konusu bebegim olursa
kirarim heralde oyle bir durumda kayin validem yaparmi yapmazmi bilmiyorum
o yuzdende cok pimpirikliyim dogumdan sonra ne olcagini dusunuyorum
isin icinden cikamiyorum  :caca: :caca: :caca: :caca:

AnneSiniN 1⃣TaNeSi

:y25: canim ya bana simdi benim zamanimi hatirlattin zavalli bebegim ucu takmistim emmeye baslamisti uc kaymis bebisim bos yeri emmisti ilk denedigimde :(  hic düsünme sen canim gercekten benim hicc ucum yoktu ama bak basardim etrafindakileri bosver ama eger gercekten bastan yapamazsan bebege ek olarak mama ver Allah korusun sarilik felan olmasin. Mesela günde bir ögün mama verirsin diger zamanlar hep emzirmeye calisirsin ama daha vok erken düsünme bunlari sana destek olmayi vok isterdim insallah dogumdan sonrada böyle konusuruz

çıtır anne

konusuruz meryemcim allah razi olsun
icimi rahatlattin benim oldum olasi en buyuk korkumdu cunku  :opucuk:
ben hep burdayim gece gunduz
hic cikmiyorum  :ehi: :ehi:

AnneSiniN 1⃣TaNeSi

Cok sükür canim sen icini rahat tut  :opucuk:
Yeni üye oldum ama cok sevdim burayi bebegimde. Firsat buldukca bende burdayim artik insallah  :) iyi ozaman dogumdan sonrada sık sık konusuruz canım

çıtır anne

hayirli olsun uyeligin tatlim  :opucuk:
dogumdan oncede sonrada konusuruz ins :flowers:

AnneSiniN 1⃣TaNeSi

Canım birsey yazdigim konuyu yani sayfayi birdaha kolayca nasil bulabilirim. Nerelere ne yazdigimi unuttugumd yani, kolayca bulabilmem icin biryere felanmi bakman lazim yaziyormu en son suraya girdin felan diye yoksa tek tek mi girip aramam lazim  :)

çıtır anne

valla buraya senden sonra biri yorum yaptiysa
sag ustte iletilerime yazilan yeni yanitlari gostere tikliyosun aciliyo
cvp yazildiysa  :ehi: banada o yetiyo hic aramadim bilmiyorum valla  :ehi:  :ehi: :ehi:

AnneSiniN 1⃣TaNeSi

Allah Allah ben bulamadim onu ya herseferinde ariyorum öyle buluyorum :ehi:

çıtır anne

en uste bak sag tarafa merhaba anne olmak yazar sende
onun altini oku gorursun

AnneSiniN 1⃣TaNeSi

Anam oldu cok sükür ya Allah senden razi olsun aramaktan kurtuldum :icon_thumright: :ehi: :opucuk:

Balböceği

Silikon başlık aldık onunla hiç olmadı sag göğsümün ucu var yinde

Ama solda hiç birsen yok  :'(. Dün banyo yaptım çıktım baktım baktım ikinci olursa ne yaparım diye çok düşündüm  :dontknow:

çıtır anne

gozun aydin meryemcim  :ehi: :ehi: :ehi:
cumlemizden ins :amin:
olmadimi gogus ucuyla eda emmedimi  :icon_scratch:

Balböceği

Emmedi, sütüm de olmadı 4 ay işte emdiği oda hep sag göğsümü ondan ucu var yani  :ehi:

çıtır anne

ayy yaa anne sutu cok onemli insaallah emer benimki   :amin: :amin: