KAÇINCI HAFTADA SEZERYAN OLDUNUZ???

Başlatan serserim, 07 Kasım , 2012, 19:30:11

« önceki - sonraki »

serserim

benim dr 23 kasım gibi düşündü yani 40.haftanın içinde sizce çok geç değilmi yani benim bildiğim 38.hafta bittikten birkaç gün sonra alınıyor yani 39.haftanın içinde yarın kontrolüm var ama deneyimli arkadaşlar yardımcı olabilirmi :dontknow: :dontknow:

laracroftt

tam 40 haftalıktım ben. Ilk bebek oldugu ıcın bekledık. Sancı yoktu gelmeyınce sezeryan oldu.

serserim

sen herhalde canım normal doğum düşünürken ağrın olmayınca sezeryan olmak zorunda kaldın yalnış anlamadysam :icon_scratch: :icon_scratch: :icon_scratch: ama benim baştan belli canım sezeryan olucağım :dontknow: :dontknow: :dontknow: :dontknow: :dontknow:

laracroftt

evet cnm. Senın kesınse 38-39. Haftalarda alınıyor dogru. Nıye oyle bısey yapmıs doktorun anlamadım :dontknow:

serserim

canım yarın sorucam belli olur artık neden öyle düşündüğü yardımların için sağol canım :opucuk: :opucuk: :opucuk: :opucuk:

laracroftt

tn2012

ben 38 hafta 1 günlükken kendi kararımla sezeryan oldum. kontrol için gitmiştim. başka şehirden geldiğim, yollar ikide bir karla kapandığı ve haftalardır 2 cm açılmam olduğu için aldığım kararıın doğru olduğunu düşünüyorum hala. doktora "bugün yapmazsanız 40 da geçse beklerim" diye tehdit etmiştim aklımca, tey teyyyyy  :toothy10: zaten benim sıpa iriydi. ikiz olmadığına eminmisin diye soranlar çok oluyordu.
hakkında hayırlısı olsun arkadaşım. Rabbim tez zamanda kurtarsın  :amin:

burcum

busecim ben 37+4 de acil sezeryan oldum
sen bekle bence çünkü anne karnındaki 1 gün hayattaki 7 güne bedelmiş varsın 39.cu haftada sezeryan ol söyle dr una açık açık ben 40.cı haftaya kadar beklemek istemiyorum de :icon_thumright:

serserim

günaydın canım :muzz: :muzz: :muzz: :muzz: bugün dr a gidicem sorucam canım yani 40. haftaya kadar su gelebilir doğum olabilir  :dontknow: :dontknow: :dontknow: :dontknow: bakalım bir muayene etsin ne dicek canım ben seszeryan istiyorum çünkü :opucuk: :opucuk:

melek100lü

canım bencede 40 hafta çok sezeryan için 39 olunca alsınlar

hayırlısıyla sağlıkla gelsin inşallah güzel kızımız  :amin: :amin: :amin:

serserim

:amin: :amin: :amin: :amin: :amin: :amin: canım  inşallah btün kuzucuklar sağlıkla gelsinler  :amin: :amin: :amin: bakalım canım konuşucam dr la nedicek :dontknow: :dontknow: :dontknow: :dontknow: :dontknow: :dontknow: :dontknow:

burcum

güzel haberlerini bekliyoruz busecim :opucuk:

serserim

:amin: :amin: :amin: :amin: :amin: canım inşallah kızın nasıl oldu cadım benim çok tatlı yaaaa :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar:

serserim

slm millet dr a gittim nst çekildi çok şükür ağrım çıkmadı kızçeme baktı 3.400 gr olmuşuz teyzelerii :hello2: :hello2: :hello2: :hello2: :hello2: :hello2: :hello2: çok şükür herşey normalmiş bebişimde iyiymiş  :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar:sezeryanı ya 21 kasım yada 22 kasımda düşünüyor yani 38+6 gibi hayırlısıyla bakalım önümüzdeki haftada gel dedi ona göre tam gününü koyucak ay çokkk heyecanlıyı kızlar isteyen bekleyen herkeslere nasip etsin inşallahhhhhhhhhhh :amin: :amin: :amin: :amin: :amin:

cute552

allah sağ salim kucagına almayı nasip etsin inşallah hiç anlamadan alırsın bebeğini kucagına  :amin:

ANNESİNİN Bİ'TANESİ BÜYÜYOR.