26 Nisan , 2024, 04:35:03

Haberler:

www.herseyibilen.co Durma! Merak ettiğin her konuda her soruyu sen de sor!

bebeklerimin sifası için1 yasin okur musunuz

Başlatan HASRET!M S@N@, 07 Kasım , 2012, 12:24:58

« önceki - sonraki »

HASRET!M S@N@

kızlar herkes bir tane okuyacak cevrenizdekilerede dagıtabilir siniz lütfen allah rızası için kiminin duasının kabul olacagı bilinmez miniklerimin adı mustafa ve hazal

--elif--

canancım RABBİM acil şifalar versin mustafa ve hazal bebeğe  :amin:  :amin:
1 tane ben okudum 6 tanede dağıttım kabul olur inş.  :amin:
toplam:7

burcum

07 Kasım , 2012, 13:59:12 #2 Son düzenlenme: 07 Kasım , 2012, 19:24:34 ♥~ NÜRREM ~♥
bu siteye üye tülin arkadaşım 5 tane aldı ALLAH kabul etsin :amin:
toplam:12

destina06

okudum bir tane Allah şifalarını versin :amin: :amin: diğer tarafa da yazmıştım okudum diye görmediniz sanırım iki tane okudum zannetmeyin diye haber vereyim dedim

--elif--

serserim

canım bende okurum 1 tane Allah kabul etsin şifa olsun inşallah bebişlerine  :amin: :amin: :amin: :amin: :amin: :amin: :amin: :amin: :amin: :amin:

tweety0555

BIR TANE DE BEN OKUYORUM...HATTA SIMDI GIDIYORUM ...ALLAHIM SEN SIFASINI VER KUZULARIMIZIN :amin:

tweety0555

Balböceği

°•.ℓανιηуα.•°

HASRET!M S@N@

kızlar dualariniza gorumcemi de katın kızlar rahim ağzı kanseri olabilme durumu var yarın ameliyat olabilir fakülteye gideceğiz onun için de rabbim sabrımızı deniyor galiba neye yanacagimızı şaşırdım daha çok genç iki tane de bebeği var dualarınız da unutmayın   

krizantem84

cnm bebeklerin icinde,görümcen icinde RABBIM SIFA VERSIN :amin: bebislerinin neyi varki :sad1:

burcum

gülfer arkadaşımız 120 tane dağıtmış hepsi bu gece okunacakmış
ALLAH razı olsun :amin:
ALLAH dualarınızı kabul etsin :amin:
toplam:136

pırpır

07 Kasım , 2012, 19:45:00 #14 Son düzenlenme: 07 Kasım , 2012, 19:48:48 pırpır
ALLAHIm bebişlerine tez vakitte şifa versin canım bende yarın bi kaç kişiye sölicem daha sonra kaç tane olduğunu yazarım çoook geçmiş olsun  :amin: :amin: :amin: :amin: :amin: :amin: mustafa ve hazalını RABBİM sizlere bağışlasın benim oğlumun adıda mustafa.onada söyledim çok üzüldü ve oda çok dua ediyor.mustafa ve hazal için 50 tane ayetel kürsü okuyacak benim oğlum  ALLAH kabul etsin İNŞALLAH  :amin: :amin: :amin: :amin: