27 Nisan , 2024, 13:32:41

Haberler:

www.herseyibilen.co Durma! Merak ettiğin her konuda her soruyu sen de sor!

bebeklerimin sifası için1 yasin okur musunuz

Başlatan HASRET!M S@N@, 07 Kasım , 2012, 12:24:58

« önceki - sonraki »

ღ♥ღคşкเ๓ςเ๓ღ♥ღ

:amin:"Lα iℓαнє iℓℓα єηтє ѕüвнαηєкє iηηi кüηтü мiηєz zαℓiмiуη"  
мαşαℓℓαн A.E.OLUN.               [/url

insu

17 tane daha okundu
Toplam 284
Rabbim acil şifalar versin  :amin: :amin: :amin: :amin:
Herşeyin hayırlısı...

HASRET!M S@N@

okuyan bütün arkadaslar allah ne muradınız varsa versin

banu_fth

Alıntı yapılan: HASRET!M S@N@ - 16 Kasım , 2012, 11:49:30
okuyan bütün arkadaslar allah ne muradınız varsa versin

Allah yavrularına sağsağlim kavuştursun inşallah  :amin: :amin: :amin: :amin:

burcum

285

RABBİM ŞİFA VERSİN KUZULARINA CANANIM :amin:

♥♥♥gülbeşeker♥♥♥

5 tane ben okuyorum 290

rabbim şafi ismiyle şifa versin yavrularını cananıma bağışlasın sağ salim inşallah

Balböceği

Kizlar 3 tane bana yazın. Bugun rüyamda gördüm ve cok merak ediyorum  :dontknow:

HASRET!M S@N@

kızlar kuzularımın genel durumları iyi bugün ikisi içinde beklemede olduklarını düzelebileceklerini söyledirler bizde dua ile bekliyoruz kızlar allah bütün bebeklerin yardımcızı olsun basına gelmeyince anlasılmıyormus ama daha kötü durumda bebekler var hamdolsun diyorum ve erken dogan yada gününde dogan bircok bebeklete bu tür kanamaların sık görüldüğünü söyledi doktorlar ancak 3-4 yasından sonra etkilenip etkilenmediklerinin belli olabileceğinden bahsettiler ama sükür yinede düzelme sansları var rabbim dermansız dert vermesin

nisan rüzgar

canım Allah şifa versin meleklerine  :amin:
bende 2 tane okurum canım bugün

Balböceği

Cok sevindim canım inşallah daha iyi olurlar  :amin:

burcum

kızlar toplaya toplaya gidin karışmasın :opucuk:
295

insu

Herşeyin hayırlısı...

insu

Herşeyin hayırlısı...

insu

Herşeyin hayırlısı...

fıstık

Alıntı yapılan: HASRET!M S@N@ - 19 Kasım , 2012, 17:00:25
kızlar kuzularımın genel durumları iyi bugün ikisi içinde beklemede olduklarını düzelebileceklerini söyledirler bizde dua ile bekliyoruz kızlar allah bütün bebeklerin yardımcızı olsun basına gelmeyince anlasılmıyormus ama daha kötü durumda bebekler var hamdolsun diyorum ve erken dogan yada gününde dogan bircok bebeklete bu tür kanamaların sık görüldüğünü söyledi doktorlar ancak 3-4 yasından sonra etkilenip etkilenmediklerinin belli olabileceğinden bahsettiler ama sükür yinede düzelme sansları var rabbim dermansız dert vermesin

Çok sevindim canım inşaallah biran önce toparlanırlar evinize dönersiniz  :amin: :nazar: