29 Nisan , 2024, 12:34:12

Haberler:

www.herseyibilen.co Durma! Merak ettiğin her konuda her soruyu sen de sor!

bebeklerimin sifası için1 yasin okur musunuz

Başlatan HASRET!M S@N@, 07 Kasım , 2012, 12:24:58

« önceki - sonraki »

burcum

canancım ne alakası var kendini niye suçluyorsun :caca: pamuklar içine sarılıp yatacak halin yoktu ya hem öyle bile olsa olacağı varsa gene olurdu :opucuk: kafanı böyle şeylerle meşgul etme :opucuk:
ALLAH hakkınızda hayırlısı neyse onu versin :amin:
bebeklerinle ilgili beyin cerrahımı söyledi bu dediklerini? kesin eminler mi? :dontknow:

HASRET!M S@N@

cnm ikisininde net durumu tomografiden sonra belli olacak kanamalar bitince ama muhakkak hasar kalır diyor doktorlar ümitsiz konustular cok fazla ama beyin cerrahlarıyla konusmadık henüz

burcum

o zaman daha birşey belli değil ALLAH ın izniyle sapa sağlam atlatırlar inşallahhhhhhhhhhhh :amin:
rabbim yardımcıları olsun kuzularımızın :amin: :binkybaby: :binkybaby:

burcum

canancım beyin kanamasının dereceleri varmış dr lar dereceleriyle ilgili birşey söyledi mi?
hem bak dr lar en kötüsüne alıştırırlarmış google da azıcık araştırdım bebeği erken doğum beyin kanaması geçirenler var çocukları şuan 17 aylık olmuş heryerlerini oynatıyorlarmış ve gayet normal çocuklarmış :icon_thumright:

HASRET!M S@N@

CNM EN KÖTÜSÜNÜ GECİRMİŞ İKİSİDE KIZIM 4. EVRE OĞLUMUNKİ BELLİ DEĞİL BEKLİYORUZ CNM İYİ OLAN COK VARDA İŞTE YÜREĞİME ANLATAMIYORUM

burcum

:y25: :y25: :y25: :y25: :y25: :y25: :y25:
CANANIM hakkınızda hayırlısı neyse o olsun :amin: :y25: :y25: :y25: :y25: :y25: :y25:

banu_fth

okudum akşam Allah kabul etsin .. yine okuycam .. Allah şifa versin ..  :amin: :amin: :amin:

toplam:137

ยรlคภ๓คz göภlüm

Alıntı yapılan: HASRET!M S@N@ - 08 Kasım , 2012, 12:23:29
olamıyorum nükhetcim yoruldum inanki cok yoruldum tam kendimi toparlıyorum pat birsey cıkıyor
keske hamileyken daha özenli olsaydım vicdan azabındanda ölüyorum
canım olanlar da senin ne suçun var... geçen bir şey duydum eşimin yengesi  hamileyken bebeği düşsün diye zehir içmiş  ne bebeğe ne de kendisine birşey olmamış şimdi  o kızının çocukları bile var...  İnşallah bebeklerin sağlıkla evine gelecekler

--elif--

Alıntı yapılan: ♡♡♡BalKöpüğüEzgim♡♡♡ - 08 Kasım , 2012, 13:29:08
okudum akşam Allah kabul etsin .. yine okuycam .. Allah şifa versin ..  :amin: :amin: :amin:

toplam:137

ALLAH kabul etsin cnm  :amin:
ama herkes bi tane okuyacakmış canan öyle söylemişti
bide en son 141 de kalmıştı cnm yanlışlık olmasın seninkiyle 142 oldu
bitanede ben verdim arkadaşa
toplam:143

DENİZGÖZLÜM81

Canım üzülme lütfen dualarımız sizinle üç tane okundu birtanede bu gece okunacak inşallah rabbim duyar dualarımızı

...ŞehzadEfe...

ne zaman burayı okusam yutkunamıyorum ama hep dualarımdasın çok dua ediyorum rabbim yüzünü güldürsün bir an önce saglıkla evlatlarına kavusursun canancım en son durum ne inş düzelicekler sen ümidini kaybetme  :opucuk: :amin: :amin: :amin: :amin: :amin: :amin:
Sadece filmlerde olur sanırdım böylesine büyük aşklar
Bizim seninle doğmayı bekleyen bir oğlumuz var

...ŞehzadEfe...

şimdi ablamla konuştum onların çok yakın komşuları da erken doğum yaptı biri 500 gr diğeri 750 gr doğmuş 2.5 ay neler yaşamışlar çok zordu diyormuş şimdi evlerinde yaramazlıklara baslamışlar bile inşallah senin kuzularında seninle olucak ümidini sakın kırma  :opucuk:
Sadece filmlerde olur sanırdım böylesine büyük aşklar
Bizim seninle doğmayı bekleyen bir oğlumuz var

--elif--

canancığım nasıl oldu meleklerin iyiye gidiyor inş.  :amin:  :amin:

--elif--

fıstık

3 günde güzel gelişmeler olmuştur inşallah  :amin: :amin: :amin: