bebeklerimin sifası için1 yasin okur musunuz

Başlatan HASRET!M S@N@, 07 Kasım , 2012, 12:24:58

« önceki - sonraki »

--elif--

burcum

Alıntı yapılan: pırpır - 07 Kasım , 2012, 19:45:00
ALLAHIm bebişlerine tez vakitte şifa versin canım bende yarın bi kaç kişiye sölicem daha sonra kaç tane olduğunu yazarım çoook geçmiş olsun  :amin: :amin: :amin: :amin: :amin: :amin: mustafa ve hazalını RABBİM sizlere bağışlasın benim oğlumun adıda mustafa.onada söyledim çok üzüldü ve oda çok dua ediyor.mustafa ve hazal için 50 tane ayetel kürsü okuyacak benim oğlum  ALLAH kabul etsin İNŞALLAH  :amin: :amin: :amin: :amin:

sabah sabah ağlattın beni :y25: RABBİM oğlunun dualarını kabul etsin :amin:

ღ♥ღคşкเ๓ςเ๓ღ♥ღ

:amin:"Lα iℓαнє iℓℓα єηтє ѕüвнαηєкє iηηi кüηтü мiηєz zαℓiмiуη"  
мαşαℓℓαн A.E.OLUN.               [/url

ღ♥ღคşкเ๓ςเ๓ღ♥ღ

CANIM 1 TANEDE BEN OKURUM OKUYUNCA YAZARIM BURAYA  :amin: :amin:

:amin:"Lα iℓαнє iℓℓα єηтє ѕüвнαηєкє iηηi кüηтü мiηєz zαℓiмiуη"  
мαşαℓℓαн A.E.OLUN.               [/url

HASRET!M S@N@

öyle büyük sınavlardan geciyorumki kızlar ne yapacagımı sasırdım ogluma seviniyordum onada iyi seyler dememişler sabhatna beri hastanedeyim görümcemi götürdük ona da kanser teshisi kondu acil ameliyata girecek bilemiyorum ya duadan baska birsey gelmiyor elimden perişanım

FİGENN

kanser mi? kaç yaşında görümcen   :sad1:   :y25:

Allah şifa versin hepsine kısa zamanda inşallah  :amin:

HASRET!M S@N@

25 daha iki cocugu var haftaya ameliyat olacak

burcum

ALLAH ım bu olanlara dayanma gücü versin canım size :amin: :y25:
maalesef benim 1 arkadaşımda geen aylarda rahmi yumurtalıkları alındı yumurtalık kanseriymiş daha 33 yaşında falan :y25: ALLAH ım her nerede varsa şifa versin :amin:
cananım sabret güzel kalpli arkadaşım RABBİM sabrının mükafatını verecektir :amin:

HASRET!M S@N@

inş cnm ama öyle zorki cok kötü durumdayım

kelebegimm

Off ne zamansız regl oldum bitmekde bilmiyo yaaa :BangHead:
İns yarın biterse hemen bende bir tane okurum canım
Rabbim gorumcenede Sifa versin :amin: :amin:

]

HASRET!M S@N@

oğluma cok ümitsiz konusuyorlarmıs ya cıldırmak üzereyim onunda beyni cok hasar görmüş

burcum

canancım ALLAH tan ümit kesilmez canım neyin ne olacağını ALLAH tan başka kim bilebilir :amin: :y25:
sen güçlü olmalısın kuzularının sana ihtiyacı var inan ki şuan ağlıyorum sürekli aklımdasın rabbim yavrularını sana bağışlasın :amin:

burcum

Benim sadece 2 elim var...Bu yüzden hayata 4 elle tutunabilmem için...Senin ellerine de ihtiyacım var ANNEM

Uploaded with ImageShack.us

burcum

SEN GÜÇLÜ OLACAKSIN Kİ ONLARDA GÜÇLÜ OLSUN ANNESİ :binkybaby: :binkybaby: :nazar: :nazar:

HASRET!M S@N@

olamıyorum nükhetcim yoruldum inanki cok yoruldum tam kendimi toparlıyorum pat birsey cıkıyor
keske hamileyken daha özenli olsaydım vicdan azabındanda ölüyorum