17 Mayıs , 2024, 08:43:03

Haberler:

www.herseyibilen.co Durma! Merak ettiğin her konuda her soruyu sen de sor!

Bugün Ne Pişireceksiniz?

Başlatan jbdun, 06 Şubat , 2007, 14:44:09

« önceki - sonraki »

kelebekkk

Mercimek çorbası
Etli biber dolma
Salçalı makarna
Salata
Peynirli börek  :hungry:

muhribe

tarhana çorbası

patates yemeği

bir de koca kase salata. (salatalık, marul, roka, maydanoz, domates, havuç, zeytinyağı, limon) oh oh bahar geldi salatalar renklendi  :hello2:

hüzünden_gelme

Alıntı yapılan: mutluluk - 23 Mart , 2012, 16:32:03
YEMEKLERİ SENMİ YAPION ÖZGE ANNEN YAPMIYOMU.BEN BEKARKEN HİÇ YEMEK YAPMAZDIM.ŞİMDİ ONDAN ZORLUK ÇEKİYOM.

evet canım evde kimse yok herkez çalıstıgı için yemekte temızlıkte bana ait .. o zaman bende evlenırsem zorluk çekmıcemm  :k06:  :hieyt: :hieyt:

mutluluk

EVET EVET DAHA İYİ .VALLA BEN ŞUAN O KADAR ZORLANIYOOM Kİ.AÇIP BURAYA BAKIP YAPIOM.EV TEMİZLİĞİ BİLE BİLMİYODUM.YENİ YENİ ÖĞRENİYOM BANA OLANDA OLUYOR AMA.

hüzünden_gelme

:k06: :k06:

bende zamanla öğrendim herşeyi eskiden bi  çorba yapmayı bile bilmıyordum .. çalısıyomusun sen .. evde oldugum için herşeyi öğrenıyorum bir tek bilmediğim et yemeklerini ve kendi yöremıze ait yemeklerdir  :k06:

mutluluk

ÇALIŞIYOM ŞİMDİ GİDİP YEMEK YAPICAM :violent1:

mutluluk

3 GÜN DIŞARDAYIZ 4 GÜN EVE AİTİZ.ALLAHTAN EŞİM BİŞEY DEMİYOR CNM BNM KAHVALTI YEMEKTEN HELAK OLDU.DİOM KAHVALTI YAPALIM KİLO ALMIYALIM ZARARLI GECE GECE YAĞLI YEMEK.GARİBİM TAMAM DİO :k06:

hüzünden_gelme

zor olur senın için çalısma hayatının böle zorluklarıda var ıste bende calıstıgım zaman yemek önume gelırde hiç gırmezdım mutfaga sanırım bu bekar olmanın faydaları  :k06:

yazık enısteye yaa adam kahvaltıcı çıkcak valla  :k06: şöyle yap bi sıcak yemekte adamın mıdesı bayram etsınn  :hungry: :hungry: valla insan arıyor bazen ev yemeklerini

Dilara Ebrar

Alıntı yapılan: mutluluk - 23 Mart , 2012, 17:22:19
3 GÜN DIŞARDAYIZ 4 GÜN EVE AİTİZ.ALLAHTAN EŞİM BİŞEY DEMİYOR CNM BNM KAHVALTI YEMEKTEN HELAK OLDU.DİOM KAHVALTI YAPALIM KİLO ALMIYALIM ZARARLI GECE GECE YAĞLI YEMEK.GARİBİM TAMAM DİO :k06:

canımmmmmmmm kocaaaaaaaaaaaam benim eşimde aynen öle.ne var akşama diyor bende kahvaltı diyorum.kandırıyorum.tamam olsun diyor  :ehi: :ehi: :ehi:

aaaaaa ama ben yapıyorum yemek.her gün taze taze yemek mutlaka yaparım.canım kocam
Allahım! Bana değiştiremeyeceğim şeyleri kabul etme gücü, değiştirebileceğim şeyleri değiştirme cesareti ve bu ikisi arasındaki farkı anlayabilme sağduyusu ver...

Dilara Ebrar

önden şehriye çorbası
tavada mısır unlu hamsi kızartma
bol bol salata ve yeşillik
tatlı henüz yooooook  ??? ??? ???
Allahım! Bana değiştiremeyeceğim şeyleri kabul etme gücü, değiştirebileceğim şeyleri değiştirme cesareti ve bu ikisi arasındaki farkı anlayabilme sağduyusu ver...

♥♥♥gülbeşeker♥♥♥

dünden mercimek çorbası
patates salatası
biber kızartması
yoğurt

--elif--

muhribe

ıspanak

taze ev yoğurdu..

ama eşim mesaide, ağzımın tadı yok yine  :-\

Mavikelebek

mantı yaptık bugun