Bugün Ne Pişireceksiniz?

Başlatan jbdun, 06 Şubat , 2007, 14:44:09

« önceki - sonraki »

Dilara Ebrar

Alıntı yapılan: Lă_Tăhzen! - 22 Mart , 2012, 19:38:03
Bugun mısafırım vardı aksam da aynı menu vardı

Yeşil mercimekli poğaça ilk kez denedim super oldu
Makarna salatası
fasulye kavurması
kek

fasülye kavurması turşu kavurması olanındanmı  ??? ??? bayılırım  :hungry: :hungry: :hungry: :hungry:
Allahım! Bana değiştiremeyeceğim şeyleri kabul etme gücü, değiştirebileceğim şeyleri değiştirme cesareti ve bu ikisi arasındaki farkı anlayabilme sağduyusu ver...

Balböceği

Karar verdikten sonrasi yapmasi kolay ama

evde yemek secen bir esiniz varsa... hergun gina kapinizi calar  :cildir: :cildir:

...ŞehzadEfe...

offf fasulye turşu kavurması  :hungry: bayılırım

bende bugun

zeytinyaglı bakla
makarna
domates çorbası
salata
yapıcam  :hungry:
Sadece filmlerde olur sanırdım böylesine büyük aşklar
Bizim seninle doğmayı bekleyen bir oğlumuz var

DENİZGÖZLÜM81

içli köfte böreği yanına yeşillik salatası ve ayran ohhhhhhhhhhhh  yarında pikniğe gidiyoruz  :hieyt: :hieyt: :hieyt: :hieyt: :hieyt: :hieyt: pazar günüde sinemaya eşimle dışarda yemeyi düşünüyoruz :hieyt: :hieyt: :hieyt: :hieyt:

♥♥♥gülbeşeker♥♥♥

oh bu saatte ne yapacağımı buldum çok mutluyum  :occasion5: :occasion5: :occasion5:
patates püreli köfte
mercimek çorbası
salata
yoğurt

♥♥♥gülbeşeker♥♥♥

Alıntı yapılan: ßăʟßöƈεğἶ - 23 Mart , 2012, 00:55:15

evde yemek secen bir esiniz varsa... hergun gina kapinizi calar  :cildir: :cildir:

aynen karar verene kadar göbeğim çatlıyor
ama çok üstün bir performansla hem bugün hem yarın hemde öbür güne yemek buldum balım :ehi:
buda eşine  :caca: :caca: :caca: seni üzdüğü için   :toothy10:

DENİZGÖZLÜM81

şükür benim eşim seçici değil sen yap ben yerim der aklına gelmezsede birkaçgün içinde yaptığın yemeği yap yeriz der bişeya annlayışlıdır kocişim olmaz der canım kocam yemek konusund

FİGENN

mercimek çorbası
taze fasulye
pirinç pilavı
tavuk şinitsel
salata

Balböceği

Alıntı yapılan: DENİZGÖZLÜM81 - 23 Mart , 2012, 14:37:46

şükür benim eşim seçici değil sen yap ben yerim der aklına gelmezsede birkaçgün içinde yaptığın yemeği yap yeriz der bişeya annlayışlıdır kocişim olmaz der canım kocam yemek konusund
cok sanslisin, benim abim oyleydi onu kinadim basima geldi  :-\

Balböceği

Alıntı yapılan: ♥♥♥gültanesi tontik annesi♥♥♥ - 23 Mart , 2012, 14:36:01

ama çok üstün bir performansla hem bugün hem yarın hemde öbür güne yemek buldum balım :ehi:

ellerin dert gormesin onun yerine aslinda anasina calsan iyi olur  :ehi: :ehi:

elebasi o  :violent1: :violent1: zamaninda insan gibi yemek yapsaymis cocuklarida alisirmis  :violent1:

inanin bana belki bu yasinda dogru duzgun yemek goruyor kadin  :violent1:

mutluluk

YA BANA NE DEMELİ 6 DAN SONRA YEMEK YAPIOM ;D

DENİZGÖZLÜM81

23 Mart , 2012, 16:18:51 #6536 Son düzenlenme: 23 Mart , 2012, 16:21:39 DENİZGÖZLÜM81
Alıntı yapılan: ßăʟßöƈεğἶ - 23 Mart , 2012, 16:10:15
Alıntı yapılan: ♥♥♥gültanesi tontik annesi♥♥♥ - 23 Mart , 2012, 14:36:01

ellerin dert gormesin onun yerine aslinda anasina calsan iyi olur  :ehi: :ehi:               
                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                         Benim  kaynanamda düzgün yemek yapmazmış bir yaptığı yemeği bitene kadar yedirimiş yanına ek bişey yapmadan  şimdi bayram ediyorlar benim eşim annesinden öyle yemek görünce ne yapsın fıkara  kızlar bu arada fırında tavuğu nasıl yapıyorsunuz patizli olanı :k06: :k06:

elebasi o  :violent1: :violent1: zamaninda insan gibi yemek yapsaymis cocuklarida alisirmis  :violent1:

inanin bana belki bu yasinda dogru duzgun yemek goruyor kadin  :violent1:

hüzünden_gelme

hazır mantı yapcam
salata var
çorba yaparım bırde yeter

mutluluk

YEMEKLERİ SENMİ YAPION ÖZGE ANNEN YAPMIYOMU.BEN BEKARKEN HİÇ YEMEK YAPMAZDIM.ŞİMDİ ONDAN ZORLUK ÇEKİYOM.

hümeyra_t_e

akşama annemler ve kardeşim bende yemeğe.
Menüm ise
mercimek çorbası
sucuklu kuru fasulye
fırında tavuklu patates
pilav
salata
büyük ihtimal şekerpare tatlısı