28 Mart , 2024, 16:15:36

Haberler:

www.herseyibilen.co Durma! Merak ettiğin her konuda her soruyu sen de sor!

Bugün Ne Pişireceksiniz?

Başlatan jbdun, 06 Şubat , 2007, 14:44:09

« önceki - sonraki »

jbdun

:k06:
ya aslına bakarsan ben öğlen için eşime yemek veriyorum ve bana da öğlen için bir porsiyon kalıyor :icon_thumright:
yemeği çok yapmıyorum,hergün başka bi çeşit oluyo :D

Almiş'inAnniş'i

hııııııııı anladım. siz günde 2 öğün mama tüketiyonuz. e benim koca üsküdar dan kartala gelemiyo tabi öğlen yemeği için  :tongue3:

jbdun

kız benimki eve gelmiyo,ben yanına veriyom :icon_thumright:

Almiş'inAnniş'i

hımm şimdi daha iyi anladım canım. siz nerde oturuyorsunuz ist. mi?

aslı

Jbduncum domates çorbasını denedim güzel oldu. Eğer daha yoğun seviyorsan suyunu azalt biraz ben bir daha ki sefere daha az su koyacağım

jbdun

ben aslen istanbulluyum ama evlenince eşimin memleketi aydına geldim safakrazicim ;)
tamamdır aslıcım,evet yoğun severim ben de :icon_thumright:

jbdun

balık + salata

yaw sizlerde ne var kızlar,yazsanızaaaaaa :caca:   :toothy10:

yasmin

bende bugun balik corba salara turcu olur benceeeeeeee :'( :'( :'( :'( :'( :'( :'( :'( :'( :laughing7: :laughing7: :laughing7: :laughing7: :hello: :hello: :hello: :hello: :hello: :hello: :hello: :wave: :wave: :wave: :wave:

ayşe

ben, bugün gezmeyearkadaşlara gidiyorum. ne yemek yapcam diye düşünmekten bugünlük kurtuldum. evine misafirliğe gideceğim , arkadaş düşünsün artık .sizede tavsiye ederim. eğer bugün yemek yapmak istemiyosanız, arkadaşınızı ziyarete gidebilirsiniz    :muzz:   

Almiş'inAnniş'i

aslı hangisini denedin? benim copy ettiğim tarifi mi  :tongue3: yoksa jbdun unkini mi?  8)
valla ben tarfisiz yapıyodum canım öyle kafama göre sırf senin için buldum int. itiraf ediyorum  :k06:

Alıntı yapılan: aslı - 02 Mart , 2007, 13:22:03
Jbduncum domates çorbasını denedim güzel oldu. Eğer daha yoğun seviyorsan suyunu azalt biraz ben bir daha ki sefere daha az su koyacağım

jbdun

yaw ben dom.çorba tarifi vermemiştim ki razi,seninkidir o ;)

sude

ben bugun zeytınyaglı yeşil fasulye yaptım yanına pırınc pılavı ve bırde gusgus corbası.salata kadayıf tatlısı ee daha ne olsun demı :basardim:
PRENSESİM GUZEL KIZIM CEYLİNİM
PRENSİM CANIM OĞLUM KERİMİM
AŞKIM CANIM KOCAM İYİKİ VARSINIZ

Almiş'inAnniş'i

AY PARDON ŞEYDA BİR LİNK VERMİŞTİ ASLI YA DOMATES ÇORBASI İÇİN. AMAN EN AZINDAN BEN ZAHMET EDİP KOPYALAMIŞIM YANİ  :tongue3:

EEEE ASLI HANGİSİNİ YAPTIN ŞİMDİ?  ???

adalet

biber dolmasi
mercimek corbasi
yogurt
hazir tatli

Tebessüm :)

adalet yaptın mı yapacan mı? yani yapmadıysan vakit biraz geç oldu da ;D