09 Mayıs , 2024, 21:07:50

Haberler:

www.facebook.com/bebegimonline Bebegimonline.com'u Facebook'ta da takip edin!

Örgü

Başlatan Emine, 11 Ocak , 2007, 18:09:47

« önceki - sonraki »

Emine

Miacım al sana nazar boncuğuuuu  :nazar:

Almiş'inAnniş'i

kızlar ben bu battaniyeye bayıldım ama bu kadar iyi örgü bilmiyorum. bilen birini bulursam kesin ördüreceğim....

[eklenti yönetici tarafından silindi]

mia

Alıntı yapılan: Emine - 08 Şubat , 2007, 19:04:30
Miacım al sana nazar boncuğuuuu  :nazar:

Eminecim çok saol çook güzel olmuş :D :D çok teşekkürler. :flowers: Forumumuza nazar değmesin bir boncuk takayım hemen (boncuğu kullanma fırsatını da hiç kaçırmayayım :laughing7:). :nazar:

ilkimsu

Merhabalar
:-[ forumunuzla yeni tanıştım.Gerçekten çok içten ve sıcak. Ben henüz anne değilim ama inanın yazılarınızı okudukça anne olasım geldi :binkybaby:
Kendimi kısaca tanıtayım: Öğretmenim-aynı zamanda acemi bir ev hanımı ,
                                   Daha 9 aylık evliyim
                                   Her gün ne yemek yapacağım diye düşünenlerdenim
                                   İnternet,örgü-dantel konularından vazgeçemiyorum.
Görüşmek dileğiylee hoşçakalın :hello:

Tebessüm :)

hoşgeldin ilkimsu. hayırlı olsun evliliğin.inşallah senin de dünyalar tatlısı bir meleğin olur istediğin zaman. :)

nagihan

kızlar ben bebişe hırka örüyorum. bitirdiğimde fotografını çekip  foruma eklerim.

adalet

forumda firsat bulursan bitirisin nagis yada bebek dogduktan sonra bitir acel yok demi

mirayım

ben beb ğime kazak örmeyi beceremedim ya hep kendime ördüm hamile kazakları :basardim: hiç bilmezdim kazak örmeyi

nagihan

yok yok bitiririm hoş aceleside yok. ama dediğin doğru forumdan fırsat bulursam biter. ama çaktırmadan pc başında bile örüyommmmm  :ehi:

adalet

ay en tembeli benmisim ip aldim bebeyime battanye orcektim sonra vazgectim :caca:

nagihan

bende battaniye örmeyi düşünüyorum. şu hırkayı bir bitireyim. annem gereksiz yapma şuna diyor ama hatıra kalsın istiyorum. mesela benim bebekliğimden kırmızı bir pelerinim var.  :k06:

Almiş'inAnniş'i

hoşgeldin aramızaaaaaa :D

Alıntı yapılan: ilkimsu - 20 Şubat , 2007, 13:26:12
Merhabalar
:-[ forumunuzla yeni tanıştım.Gerçekten çok içten ve sıcak. Ben henüz anne değilim ama inanın yazılarınızı okudukça anne olasım geldi :binkybaby:
Kendimi kısaca tanıtayım: Öğretmenim-aynı zamanda acemi bir ev hanımı ,
                                   Daha 9 aylık evliyim
                                   Her gün ne yemek yapacağım diye düşünenlerdenim
                                   İnternet,örgü-dantel konularından vazgeçemiyorum.
Görüşmek dileğiylee hoşçakalın :hello:

Emine

safakrazi battaniyeye ben de bayıldımmmmmmm  :icon_thumright:

Almiş'inAnniş'i

kızıma örülenler 1

Almiş'inAnniş'i

kızıma örülenler 2