playskool ilk arabam?

Başlatan muhribe, 06 Kasım , 2012, 17:16:25

« önceki - sonraki »

laracroftt

kuzum nerde gezcek cocuk?
Esyalarıda buyuk almısız zamanında bılmeden
Evde adım atcak yer yok :-\

...ŞehzadEfe...

ben aldımmm efe çok seviyor ve çok eylenceli ben bilem biniyorum üstüne  :ehi: :ehi:
Sadece filmlerde olur sanırdım böylesine büyük aşklar
Bizim seninle doğmayı bekleyen bir oğlumuz var

Balböceği

Bende bindim bı kaç kere  :toothy10:

tn2012

tam zamanınd gördüğüm bir konu. benim de 9buçuk aylık bir oğlum var. oyuncaklarından çok çabuk sıkılıyor. hareket edebileceği şeyleri daha çok seviyor. babası sayesinde yürütece tutunup kalkmayı öğrendi  :cildir: ama ne yazıkki o çok hızlı hareket ediyor. düşmemesi için elim hep poposunun altında geziyoruz  :toothy10: benim merak ettiğim bu tarz arabaların da tekerlekleri öyle hızlı mı kayıyor? öyleyse bizim için tehlikeli :( bir de buna benzer chicconun quattro diye bir modeli var. onu kullanan var mı? o daha fonksiyonlu duruyor sanki...

Balböceği

Oyuncaklarından sıkılıyor demişsiniz ya, kaldır hepsini 1 yaşını geçince tekrar çıkar...

Bu sefer sıkılmaz ha sıkılırsa tekrar kaldır  :k06: ben öyle yapıyorum.. Böyle hem kendi seviniyor hemde ben  :ehi:

tn2012

Alıntı yapılan: ßăʟßöƈεğἶ - 07 Kasım , 2012, 23:47:37
Oyuncaklarından sıkılıyor demişsiniz ya, kaldır hepsini 1 yaşını geçince tekrar çıkar...

Bu sefer sıkılmaz ha sıkılırsa tekrar kaldır  :k06: ben öyle yapıyorum.. Böyle hem kendi seviniyor hemde ben  :ehi:

:ehi:  :ehi: yapıyorum yapmaz mıyım hiç... kaldırıp bir iki hafta sonra tekrar çıkarıyorum. ama bu yüzden kafama kaç oyuncak yedim biliyormusunuz ?  :toothy10:  :toothy10: şaka bir yana oturup oynamak, yok kule yapmak, yok şekilleri bulmak benim oğlumun işi değil :( ha bir tek kitapları seviyor. bebek dokun hisset serisini almıştım. onlara ilgisi hiiiiç bitmiyor  :nazar:  :nazar: