GECE AĞRIDAN UYUYAMIYORUM???

Başlatan serserim, 06 Kasım , 2012, 09:20:03

« önceki - sonraki »

serserim

GÜNAYDINLAR HERKESE :hello2: :hello2: :hello2: :hello2:
KIZLAR BEN GECE AĞRIDAN HİÇ UYUYAMIYORUM NORMALMİ SİZCE :dontknow: :dontknow: :dontknow: :dontknow: :dontknow: :dontknow: :dontknow: :dontknow:
KASIKLARIM ÇOK AĞRIYOR MİDEMEDE VURUYOR DR DA YAN YAT DEDİ AMA BEN HEM SAĞIMA HEMDE SOLUMA YATTIĞIMDA KIZIM ÇOK KASILIYOR VE AĞRIM OLUYOR YATAMIYORUM DÜZ YATTIĞIMDA BİRAZ DAHA RAHAT EDİYORUM :dontknow: :dontknow: :dontknow: :dontknow: :dontknow:

burcum

magnezyumunu kullanıyormusun?
bir de kafanın ve sırtının altına 2-3 tane yastık koy dizlerinin altına da 2-3 tane yastık koy ben öyle uyuyabiliyordum dene bakalım :opucuk:

serserim

İÇİYORUM CANIM MAGNEZYUM BİRDE DEDİĞİN GİBİ DENEYEYİM BU GECE İNŞALLAH İŞE YARAR CANIM SAĞOLASIN SENDE AĞRI YAŞIYORMUYDUN BU ZAMNLARDA YA BİRDE SEN İSMİNİMİ DEĞİŞTİRDİN CANIM :dontknow: :dontknow: :dontknow:

ยรlคภ๓คz göภlüm

canım  doktorum doğum yaklaştığında sırt üstü yatmak tehlikeli olur demişti...

burcum

evet canım nickim burcum du değiştitrdim :k06:
benim çatı ağrım çok oluyordu taşla ezmişler gibi yatırmıyordu :sad1: yanlara yatamıyordum rahat etmiyordum sabahlara kadar deli dana gibi dolanıyordum evde uykusuzluktan :sad1: işte ALLAH ın hikmeti alıştırıyor doğumdan sonraki uykusuzluğa :icon_thumright:

burcum

karın gergin durmayacak o yüzden bende bu 6-7 yastık yatışı bulmuştum bir de bende tikti kolumu karnıma koyarak uyurdum hamile kalmadan önce hamile kalınca kolum ona ağırlık yapmasın diye yanıma da bir yastık koyuyordum kolumu o yastığın üzerine koyuyordum :ehi: :ehi: :ehi: :ehi: düşün koca yanımda nasıl uyuyordu :ehi: :ehi: :ehi:

°•.ℓανιηуα.•°

canım gayet normal çünkü 36. haftadasın.

ben de uyuyamazdım. ama nükünün dediği gibi iki bacağımın arasına yastık koyardım,yumuşağından, sol tarafıma doğru yatardım. sağ tehlikeliymiş.

serserim

Alıntı yapılan: güzgüneşim - 06 Kasım , 2012, 09:36:33
canım  doktorum doğum yaklaştığında sırt üstü yatmak tehlikeli olur demişti...

BANA SIRT ÜSTÜ YATMAK BEBEĞE KAN AKIŞI AZ GİDER DEDİ BİRDE SIRT AĞRIN OLUR DEDİ AMA GERÇEKTEN YAN HİÇÇÇ YATAMIYORUMMMMMM :icon_scratch: :icon_scratch: :icon_scratch: :icon_scratch: :icon_scratch:

burcum

vallahi öznurum dr bana sağa yatmamaya çalış diyordu hamile kaldıktan sonra abi ne mümkün uyuyasıya kadar frenliyorum kendimi bi bakıyorum uyumuş hop sağa dönmüşüm sabahlara kadar bunları takip ediyordum manyak olmuştum be ya :ehi: :ehi: :ehi: :ehi: bende yanlarda hiç rahat edemiyordum sırt üstü yatınca rahatlıyordum bir tek böyle uyuyabiliyordum :icon_thumright:

serserim

Alıntı yapılan: ♥~ NÜRREM ~♥ - 06 Kasım , 2012, 09:38:45
karın gergin durmayacak o yüzden bende bu 6-7 yastık yatışı bulmuştum bir de bende tikti kolumu karnıma koyarak uyurdum hamile kalmadan önce hamile kalınca kolum ona ağırlık yapmasın diye yanıma da bir yastık koyuyordum kolumu o yastığın üzerine koyuyordum :ehi: :ehi: :ehi: :ehi: düşün koca yanımda nasıl uyuyordu :ehi: :ehi: :ehi:
[/quote

TAMAM ŞİMDİ OLDU CANIM BURCUM DAN HATIRLADIM SENİ  :toothy10: :toothy10: :toothy10: ÇOK HAKLISIN UYKUSUZLUĞA ALIŞIYOR İNSAN  :icon_thumright: :icon_thumright: VALLA SORMA BENDE EŞİME HİÇÇÇ RAHATLIK VERMİYRUM CANIM YA ODA ŞİKAYET ETMİYOR AMA ZORDA OLDUĞUMU DA ANLIYOR SAĞOLSUN
BENDE HAMİLE KALMADAN VE KALDIKTAN SONRADA ELİMİ KARNIMA KOYAR YATARDIM HALADA ÖYLE YATIORUM CANIM AY HAYIRLISIYLA ŞU 2 HAFTAYI ATLATALIMDA VAKTİNDE GELSİN TÜM BEBİŞLER İNŞALLAHHHH :amin: :amin: :amin: :amin: :amin: :amin: :amin: :amin: :amin: :amin:

°•.ℓανιηуα.•°

nüküm  :ehi: :ehi: :ehi: :ehi:

arada ben de kaçamak yapıyodum canım  :suclu:

bi kalkıyodum sağdayım  :laughing7: :suclu:

serserim

Alıntı yapılan: °•. °•.ℓανιηуα.•° .•° - 06 Kasım , 2012, 09:39:24
canım gayet normal çünkü 36. haftadasın.

ben de uyuyamazdım. ama nükünün dediği gibi iki bacağımın arasına yastık koyardım,yumuşağından, sol tarafıma doğru yatardım. sağ tehlikeliymiş.

İŞTE SOLA YATINCA KARNIM ÇOKKK KASILIYOR VE AĞRIM OLUYOR CANIM BAKALIM DEDİĞİNİZ GİBİ YASTIK DENİCEM GECE :k06: :k06: :k06: :k06: :k06: :k06: :k06: SOLA KAN AKIŞI DAHA İYİ OLUYORMUŞ

ZéynéP.SimAy

bende sağa yatınca çok rahatsız oluyorum kızımda öyle hiç rahat ettirmiyo beni hemen sola dönüyorum artık nasıl alıştıysam hiç yatmıyom başka tarafa arada sırt üstü dönüyom hemen uyanıyom sola yaıtp uyuyom doktorda soluna yat diyo hep  :dontknow: ama ağrıalrım benimde başladı wc.ye kalkarken falan çok zorlanıyorum  :'(

burcum

ALLAH sağlıkla kucağınıza almayı nasip etsin :amin: siz şimdi o yan bu yan diyorsunuz doğurun da görün hiç yatamayacaksınız :ehi: :ehi: :ehi: :ehi: :ehi:

serserim

Alıntı yapılan: _CaNParEm_ - 06 Kasım , 2012, 09:51:56
bende sağa yatınca çok rahatsız oluyorum kızımda öyle hiç rahat ettirmiyo beni hemen sola dönüyorum artık nasıl alıştıysam hiç yatmıyom başka tarafa arada sırt üstü dönüyom hemen uyanıyom sola yaıtp uyuyom doktorda soluna yat diyo hep  :dontknow: ama ağrıalrım benimde başladı wc.ye kalkarken falan çok zorlanıyorum  :'(

BENİMDE BU HAFTALARDA BAŞLAMIŞTI AĞRLARIM AMA ŞİMDİ BAYAĞI ÇOĞALDI AĞRILAR BAKALIM HAYIRLISI SENİNDE AZ KALMIŞ CANIM  :hello2: :hello2: :hello2: