29 Mart , 2024, 02:16:23

Haberler:

www.herseyibilen.co Durma! Merak ettiğin her konuda her soruyu sen de sor!

trambolin ile mütiş sonuçç 83.00 dan 72,300 syf 3

Başlatan doruk38, 05 Kasım , 2012, 12:14:21

« önceki - sonraki »

Balböceği

Zehra tebrik ederim kız  :opucuk:

Su çok faydalı her tuvalete çıkış 35 kalori ona göre

Saat başı iki bardak iç derim hem sık sık wc gitmemiş olursun  :opucuk:

Bu arada kiloluyum diye foto koymuşsun ya çok tatlısın kız maşallah  :hungry: :nazar:

Ha gayret kolay gelsin  :nazar:

doruk38

Alıntı yapılan: B❥LBöceğ♬ - 04 Ocak , 2013, 15:30:22
Zehra tebrik ederim kız  :opucuk:

Su çok faydalı her tuvalete çıkış 35 kalori ona göre

Saat başı iki bardak iç derim hem sık sık wc gitmemiş olursun  :opucuk:

Bu arada kiloluyum diye foto koymuşsun ya çok tatlısın kız maşallah  :hungry: :nazar:

Ha gayret kolay gelsin  :nazar:

sağol canım. o foto doğumdan 1 saat öncesine ait... evet çok su içiyorum. her saat başı değil. aklıma geldikçe yarım lt suyu güppp diye içiyorum .. sabah uyanıt uyanmaz kahvaltıya kadar 3 tane yarım lt içmiş oluyorum. her yemekten öncede bir yarım lt lik deviriyorum. iştahımı kesiyo. ve süper zayıflıyorum. tabi bu arada birde koşubandına çıkıyorum. sabah yarım saaat akşam yarım saat tempolu yürüyorum. mütiş işe yarıyor. zayıfladıkça mutlu oluyorum.  :hello2: :hello2: :hello2: :hello2: :hello2: :hello2:

Balböceği

Oh maşallah  :nazar:

Şöyle yap ben öyle yapıyorum, yemek yemeden  yarım saat sonra ve yemeklerden yarım saat sonra içiyorum suyu

Doktorlar böyle diyor en az yarım saat geçsin diyor  :k06:

doruk38

Alıntı yapılan: ❁ Balböceği ❁ - 05 Ocak , 2013, 15:52:05
Oh maşallah  :nazar:

Şöyle yap ben öyle yapıyorum, yemek yemeden  yarım saat sonra ve yemeklerden yarım saat sonra içiyorum suyu

Doktorlar böyle diyor en az yarım saat geçsin diyor  :k06:

yemekten hemen sonra yada yemek arası su içtiğin zaman kilo yaptığını biliyorum. mama bu yarım saat olayını bilmiyordum. çok sağol canım  :opucuk:

*ℂ⋆ ece su ℂ⋆*

♥♥♥gülbeşeker♥♥♥

maşallah zehra süpersin

ben bu ara çok su içemiyorum seni görünce hemen 1 koca bardak su içtim

başarının arkası gelir inşallah canım

doruk38

slm tatlı günlüğüm... bu gün çok mutluyum. tartının üzerine çıktığımda bu gün 72,300 ü gördüm. şükürler olsun yaklaşık 11 kilo verdim... koşu bandı çok işe yaradı amam trambolin daha çok işe yaradı her gün sabah 20 dakika tranbolin 20 dakika koşubandında yürüyüş bana süper geldi. seninle başladığımız günkü kıyafetlerim şimdi olmuyooo. ne kadar mutluyum anlatamam hedefe az kaldıı. HEDEF 70 di. ama sanırım biz 70 tende aşağı düşeceğiz sanırım. çok mutluyum çokkkk

E N D E M İ K

canım şuan napyosun durumlar nasıl şak diye kesmişsin günlüğü merak ettim şuan durumlar ne? bende çoook zor kilo veriyorum bana moral oldun işe su içerek başliycam.sağlıkla kal

zen_s

ENDEMİK canım sen başlamadınmı daha diyet ve spora
rabbim hakkımda hayırlı olana gönlümü razı eyle gönlümdekini hakkımda hayırlı eyle