trambolin ile mütiş sonuçç 83.00 dan 72,300 syf 3

Başlatan doruk38, 05 Kasım , 2012, 12:14:21

« önceki - sonraki »

_inci_tanem_

Alıntı yapılan: doruk38 - 29 Kasım , 2012, 09:57:27
Alıntı yapılan: yyeeliz - 29 Kasım , 2012, 09:35:52
Alıntı yapılan: doruk38 - 29 Kasım , 2012, 09:30:45
tekrardan selam canımcı. sanada pek uğruyamıyorum kusuruma bakma artık. kızım hasta onunla ilgileniyorum. ama dietime çok sıkı olmasamda devam ediyorum. biliyormusun 78 kiloya düştümm.  :hello2: :hello2: :hello2: :hello2: :hello2: :hello2: :hello2: sabah tartıda 78 görünce çooook mutlu oldum darısı 68 lere olsun inşş..  :nazar: :nazar:

maşallah cnm baya iyi gidiyosun sen bu hızla inşallah düşersin 68'lere  :love9: :love9:

kızınada geçmiş olsun  :opucuk: üşüttü sanırım  :icon_scratch:

Darısı doğurduktan bizlere olur inşallah hızlıca veriririz kilolaları sen ne kadar kilo aldın hamilelikte ??

ben 70 le hamile kaldım 98 le doğuma gittim. şimdi 78 im. çok şükür. hamilelikte çok şiştim sumo güreşçilerine dönmüştüm. doğumdan sonra 48 beden giyinmeye başlamıştım. çok şükür şimdi 44 giyyorum. yakında 42 ye düşücem sanırım

28 kilo almışsın toplamda ama maşallah şimdi hızlı kilo veriyosun bende 15.haftaya kadar kilo almadım şimdi vitaminler ve boğazımda durmuyo kilo almam baya hızlı ilerliyoo  :cildir:
veremeyeceğim diye korkuyorum kilolarımı inşallah bebişime sağ slaim kavuştuktan sonra hızlıca eski kiloya dönebilirim bende canım :amin:

Ateşin yakmadığı İBRAHİM'i Kuyunun boğmadığı YUSUF'u
Bıçağın kesmediği İSMAİL'i
Kruyn RABBİM
GÜL MUHAMMET aşkına
BENİM MELEĞİM VE TÜM MELEKLERİ KORU :amin:

doruk38

Alıntı yapılan: ahmetfatma - 29 Kasım , 2012, 09:34:15
sen nasıl kilo veriyosun canım bende vermek istiyorum  :sad1: :crybaby2: :crybaby2:

canım evde koşu bandım var sabah akşam 30 dak. tempolu yürüyorum. 4 lt yakın su içiyorum. saat 6 dan sonra hiç bişi yemiyorum. gün içinde her şey yiyorum. yaş pasta benim evde eksik olmaz. yaşpasta, baklava, mantı hepsini yiyorum. amam dediğim gibi 6 dan sonra hiç bişi yemiyorum. koşubandında tempolu yürüyünce çok terliyorum ve bağırsaklarım düzene giriyo. sanırım kilo verdiren bu oluyo. birde benim yatak odam çok sıcak sabaha kadar ter içinde kalıyorum sanırım buda kilo vermeme yardımcı oluyo. kilo verdikçe kendime güvenim artıyo. kilolu olmaz çok kötü bişi. mağzalara giriyorsun beğendiğin kıyafeti alamıyorsun. doğumdan sonra 88 kaldım. kendime giyecek hiç bir şey bulamadım. mağza mağza dolaşatım ama yok.... sonra hamile pantolonu falan aldım kendime. doğum yaptım ama halen hamile pantolonu giyyordum. çok çirkin gözüküyordum. o günlerde kilo vermeye karar verdim. doktorumla görüştüm. yürüyüş sütümü etkiler mi dedim. çok şükür yürüyüş sütü olumlu etkiliyormuş. gerçektende yürüyüş yaptıkça sütüm arttı. darısı tüm şişmanlara inş.  :amin: :amin:

doruk38

Alıntı yapılan: yyeeliz - 29 Kasım , 2012, 10:03:25
Alıntı yapılan: doruk38 - 29 Kasım , 2012, 09:57:27
Alıntı yapılan: yyeeliz - 29 Kasım , 2012, 09:35:52
Alıntı yapılan: doruk38 - 29 Kasım , 2012, 09:30:45
tekrardan selam canımcı. sanada pek uğruyamıyorum kusuruma bakma artık. kızım hasta onunla ilgileniyorum. ama dietime çok sıkı olmasamda devam ediyorum. biliyormusun 78 kiloya düştümm.  :hello2: :hello2: :hello2: :hello2: :hello2: :hello2: :hello2: sabah tartıda 78 görünce çooook mutlu oldum darısı 68 lere olsun inşş..  :nazar: :nazar:

maşallah cnm baya iyi gidiyosun sen bu hızla inşallah düşersin 68'lere  :love9: :love9:

kızınada geçmiş olsun  :opucuk: üşüttü sanırım  :icon_scratch:

Darısı doğurduktan bizlere olur inşallah hızlıca veriririz kilolaları sen ne kadar kilo aldın hamilelikte ??

ben 70 le hamile kaldım 98 le doğuma gittim. şimdi 78 im. çok şükür. hamilelikte çok şiştim sumo güreşçilerine dönmüştüm. doğumdan sonra 48 beden giyinmeye başlamıştım. çok şükür şimdi 44 giyyorum. yakında 42 ye düşücem sanırım

28 kilo almışsın toplamda ama maşallah şimdi hızlı kilo veriyosun bende 15.haftaya kadar kilo almadım şimdi vitaminler ve boğazımda durmuyo kilo almam baya hızlı ilerliyoo  :cildir:
veremeyeceğim diye korkuyorum kilolarımı inşallah bebişime sağ slaim kavuştuktan sonra hızlıca eski kiloya dönebilirim bende canım :amin:

canım ben resmen sumo güreşçilerine dönmüştüm. hamileken dikkat etme. canın isteği her şeyi ye iç. doğumdan sonra rahat kilo veriliyo. ben kan ilacı kullandım hamileyken. kan ilacı acayip iştah açıyo ve kilo yapıyo. bende düzenli kullandım nerdeyse 100 kilo olacaktım. bak sana hamileik resmimi göstereyim

@Melek Yüzlüm@

evimin yakınında çok güzel aletler var yürüyüş bandı alamam onlara başlıyayım yürüyüş yapayım bari canım evde hareketsiz kalıyorum ben doğuma 65 ile gittim şimdi o kiloyu geçtim ve arkam büyüdü eşimde bana sen farkında değilsin ama çok kilo aldın dedi çok üzüldümm :y25: :y25: böyle olunca tabii morel sıfır bunu tabi kendim için istiyorum benm anne kilolu bende olmak istemiyorumm

doruk38

doruk38

Alıntı yapılan: ahmetfatma - 29 Kasım , 2012, 10:07:13
evimin yakınında çok güzel aletler var yürüyüş bandı alamam onlara başlıyayım yürüyüş yapayım bari canım evde hareketsiz kalıyorum ben doğuma 65 ile gittim şimdi o kiloyu geçtim ve arkam büyüdü eşimde bana sen farkında değilsin ama çok kilo aldın dedi çok üzüldümm :y25: :y25: böyle olunca tabii morel sıfır bunu tabi kendim için istiyorum benm anne kilolu bende olmak istemiyorumm

evet canım ya malesef erkekler şişman kadınlardan hoşlanmıyo. bu durum evliliği çok etkiliyo. dikkat etmek lazım. bencede spora başla. sporu aç karnına yapmaya çalış. daha çabuk kilo verirsin. birde çok su iç yemekten önce ve özellikle yataktan kalkarkalkmaz iç. ben bir dikişte yarım litre su içiyorum

@Melek Yüzlüm@

canım çok tatlı bir hamişmisin ama kilo tabi ki iyi değill su çok önemli evet yanıma alıcam her defasında içicem birde bisküv falan çok yiyorum  onların yerinede elma meyve yiyeyim canım istedikçee

doruk38

Alıntı yapılan: ahmetfatma - 29 Kasım , 2012, 10:22:00
canım çok tatlı bir hamişmisin ama kilo tabi ki iyi değill su çok önemli evet yanıma alıcam her defasında içicem birde bisküv falan çok yiyorum  onların yerinede elma meyve yiyeyim canım istedikçee

ooo büskivi falan çok kilo yapar. 6 dan sonra kesinlikle bişi yeme... bol su iç. normalde ben çok zor kilo veren biriyim. ben veriyorsam herkes verir.

_inci_tanem_

evet epey kilo almışsın canım   :'( ama maşallah şimdi hızlıca kilo vermeye başlamışsın inşallah istediğin ideal kiloya zorlanmadan ulaşırsın  :opucuk:
bende kan hapı kullanıyorum ve vitamin  bunlarda epey iştahmı açtı tutamıyorum kendimi  :'( :'(  :cildir:
doğumdan sonra depresyona gireceğim diye korkuyorum kilolar yüzünden  :y25:
bende en son 11 kilo almıştım 27 haftada haftaya kaç kilo almış olurum bilemiyorum ama herkez sen senin sadece göbeğin büyüdü diyo genel olarak görünmüyomuş kilom  :icon_scratch:

Kruyn RABBİM
GÜL MUHAMMET aşkına

@Melek Yüzlüm@

sütümede bir faydası yok zaten aldırmıcam da eşime o vakit evde olunca dumuyorumm inşallah sende istedigin kiloya inersin bende 55 olsam yeter boyum kısa çünkü 1.60

doruk38

Alıntı yapılan: yyeeliz - 29 Kasım , 2012, 10:25:45
evet epey kilo almışsın canım   :'( ama maşallah şimdi hızlıca kilo vermeye başlamışsın inşallah istediğin ideal kiloya zorlanmadan ulaşırsın  :opucuk:
bende kan hapı kullanıyorum ve vitamin  bunlarda epey iştahmı açtı tutamıyorum kendimi  :'( :'(  :cildir:
bende en son 11 kilo almıştım 27 haftada haftaya kaç kilo almış olurum bilemiyorum ama herkez sen senin sadece göbeğin büyüdü diyo genel olarak görünmüyomuş kilom  :icon_scratch:

canım sen öyle gazlara gelme. banada aynısını diyorlardı. sadece göbüş yüyyo diyorlardı ama o göbekten öle gözüküyo. popda alıyooo. üsttarafta alıyo. doğumdan sonra farkediyorsun onuu.. birde 30. haftadan sonra daha çabuk kilo alıyorun

doruk38

Alıntı yapılan: ahmetfatma - 29 Kasım , 2012, 10:26:47
sütümede bir faydası yok zaten aldırmıcam da eşime o vakit evde olunca dumuyorumm inşallah sende istedigin kiloya inersin bende 55 olsam yeter boyum kısa çünkü 1.60

inşallah ineriz canım. evde olunca bende dayanamıyorum. o nedenle bende eve aldırtmıyorummm..

_inci_tanem_

Alıntı yapılan: doruk38 - 29 Kasım , 2012, 10:28:18
Alıntı yapılan: yyeeliz - 29 Kasım , 2012, 10:25:45

canım sen öyle gazlara gelme. banada aynısını diyorlardı. sadece göbüş yüyyo diyorlardı ama o göbekten öle gözüküyo. popda alıyooo. üsttarafta alıyo. doğumdan sonra farkediyorsun onuu.. birde 30. haftadan sonra daha çabuk kilo alıyorun

bende gelmemeye çalışıyorum canım  ama bu yememe engel olmuyo ki :(
30'dan sonra kilo daha çok alınıyosa kendimi hayal bile etmek istemiyorum  :y25:

Kruyn RABBİM
GÜL MUHAMMET aşkına

@Melek Yüzlüm@

su içmeye başladım bileee :hieyt:

doruk38

çoktandır sana uğrayamadım tatlım bana kırılma. hazal balımda uğraşmaktan zaman bulamıyorum. kilo vermeye devam ediyorum şuan 75,800 oldum. 83 le başladım. biraz savsakladım kabul ediyorum. ama verdiğim kilo yakında 10 kg olacak. başarılarımın devamını diliyorummm. kilo verdikçe mutlu oluyorum.  :hello2: :hello2: :hello2: