28 Nisan , 2024, 03:19:00

Haberler:

www.herseyibilen.co Durma! Merak ettiğin her konuda her soruyu sen de sor!

dogum sonrası cınsel ısteksızlık

Başlatan laracroftt, 01 Kasım , 2012, 20:51:25

« önceki - sonraki »

Balböceği

Vaşşş  :y25:

Öznur bize terapi ver hacı, kendimize gelelim lütfen...  :y25:

Ders gibi gorev gibi geliyor  :ehi: :ehi: :ehi:

fıstık

bizim toplumda depresif o yüzden çok demekki  :ehi: :ehi: :ehi: :ehi:

O konuda haklısın öznurcum yemek içmek kadar gerekli cinsellik yani insanın doğasında varolan bişi

ama işte toplum vs..... aman o konulara hiç girmeyeyim zaten uykum var sabahlarım burda

gideyim ütümün başına  :ehi: :ehi: :ehi: :ehi: :ehi: :ehi: :ehi: :ehi: :ehi: :ehi: :ehi:

bizim zamanımızda felsefe grubu bütün dersleri görmüştük şimdilerde varmı acaba

yoksa seçmeli bak merak ettim şimdi  :icon_scratch:

fıstık

Niye merak ettim çünki bu konular felsefe grubu derslerde öğretiliyor

psikoloji sosyoloji ve mantık lisede verildi bize ki ben matematik mezunuyum hepsini gördüm

doğangüneş

yanlış değilsem ihtiyaç listesinin 3.sırasındaymış cinsellik  :ehi:

yeme içme cinsellik..

zaten hep şunu derim eğer bu denli önemli bişey olmasaydı rabbim 2 cihanda da var etmezdi..

zaten evli kalabilmenin en başlıca yolu..

yoksa başka kiminle bir ömür pata küte de olsa sürdürülürdü  :ehi: :ehi: :ehi:

Balböceği

Yeahh  :hieyt:  bu hacılar birşey biliyordu konuşuyorlar  :ehi: :ehi: :ehi: :ehi:

Hadi sizi dinliyorum  :ehi:

°•.ℓανιηуα.•°

nagişim lise derslerini bilmiyorum ki  :dontknow: ben ortaokuldayım. ama eniştem feslefe grubu öğretmeni. seçmeli değildir hala vardır. ben 4 yıl ünide gördüm (PDR)  valla her şeyin temeli. onsuz bi hayat tatsız tuzsuz bi yemek gibid,onsuz bi evlilik ise kör sağır dilsiz kupkuru bi hayat gibidir. ayşenin de dediği gibi kim çekerdi o zaman adamları. bizim toplumumuzda bastırılmışlık da var. mesela bi anket yapılsa türkiyde kadınların yüzde kaçı cinselliğinde orgazm olabiliyor diye. eğer samimi yanıtlar gelirse ne kadar az kişinin orgazm olabildiğini görürsünüz.

edoşum derse ne hacet bacım,sende potansiyel var,buna eminim.  :icon_thumright: hiç bişeye ihtiyacın yok. bak ne demişler dünya kadar malın olacağına fındık kadar .... olsun yeter  :ehi: :ehi: :ehi: :ehi: :ehi: bu bi görev değil. zevk.  kadın isterse yapaaar  :k06:

Balböceği

Daha neler duyacağız bu formu, sayesinde  :ehi:

doğangüneş

Alıntı yapılan: °•. °•.ℓανιηуα.•° .•° - 05 Kasım , 2012, 00:20:51
nagişim lise derslerini bilmiyorum ki  :dontknow: ben ortaokuldayım. ama eniştem feslefe grubu öğretmeni. seçmeli değildir hala vardır. ben 4 yıl ünide gördüm (PDR)  valla her şeyin temeli. onsuz bi hayat tatsız tuzsuz bi yemek gibid,onsuz bi evlilik ise kör sağır dilsiz kupkuru bi hayat gibidir. ayşenin de dediği gibi kim çekerdi o zaman adamları. bizim toplumumuzda bastırılmışlık da var. mesela bi anket yapılsa türkiyde kadınların yüzde kaçı cinselliğinde orgazm olabiliyor diye. eğer samimi yanıtlar gelirse ne kadar az kişinin orgazm olabildiğini görürsünüz.

edoşum derse ne hacet bacım,sende potansiyel var,buna eminim.  :icon_thumright: hiç bişeye ihtiyacın yok. bak ne demişler dünya kadar malın olacağına fındık kadar .... olsun yeter  :ehi: :ehi: :ehi: :ehi: :ehi: bu bi görev değil. zevk.  kadın isterse yapaaar  :k06:

ayy öznur sen pdr mi okudun süperr :opucuk:

artık g.tünü bırakmam senin  :ehi: :ehi: :ehi:

ama anlamadım fındık kadar neyin???

ayy koptum  :ehi: :ehi: :ehi: :ehi: :ehi: :ehi: :ehi:

ayyy aşka geldim rengim değişti birden

:toothy10: :toothy10: :toothy10: :toothy10:

fıstık

fındık kadar..... neyi olsun boşluktaki nedir  :icon_scratch: ??? :dontknow: :ehi: :ehi: :ehi: :ehi: :ehi: :ehi: :ehi:

Balböceği

Hanımda şehvet, istek belirinciye kadar onunla oynaşmalı. Bunda bedenin rahatlığı ve doğacak çocuğun kusursuz olması faydaları vardır. Acele etmemelidir. Hadîs-i şerîfte, (Erkek hanımı ile cima' ederken, horoz gibi, atlayıp inmesin. Kendisi rahatladığı gibi, hanımı da rahatlayıncaya kadar, karnı üzerinde kalsın) ve (Kadın rahatlamadan, sen rahatlarsan, o günün kalan kısmı, kadın için uyuşuk ve tembellikle geçer) buyuruldu. Hayz (adetli) hâlinde olan kadın, kocasının cinsel arzularını azaltmak için, eski elbiseler giymeli.

Orgazm dedinya bizi. Kadınlar ne bilsin, kesin bu hadiste yazıldığı gibi uyuşuk oldular zaar  :toothy10:

Tövbe tövbe  :ehi:

doğangüneş

bak hepimiz merak ediyoruz.. bizi aydınlatıverin hocam  :icon_thumright:

:ehi: :ehi: :ehi:

°•.ℓανιηуα.•°

kızlaaaaaar  :hieyt: onu da bana söyletmeyin yav yazın google amcaya o söylesin size  :toothy10:

okudum ya ayşem ben 2006 PDR mezunuyum  :k06: 6 yıllık taze memurum  :suclu:

fıstık

ben yemeğimi yedim suyumu içtim henüz nefes alıp verirken gidip son ihtiyaç olan

bedensel ihtiyacım ütümü yapayım   :ehi: :ehi: :ehi: :ehi: :ehi: :ehi:

ütü girmeyen eve doktor girer bak haberiniz olsun  :ehi: :ehi: :ehi: :ehi: :ehi:

doğangüneş

Alıntı yapılan: ßăʟßöƈεğἶ - 05 Kasım , 2012, 00:26:08
Hanımda şehvet, istek belirinciye kadar onunla oynaşmalı. Bunda bedenin rahatlığı ve doğacak çocuğun kusursuz olması faydaları vardır. Acele etmemelidir. Hadîs-i şerîfte, (Erkek hanımı ile cima' ederken, horoz gibi, atlayıp inmesin. Kendisi rahatladığı gibi, hanımı da rahatlayıncaya kadar, karnı üzerinde kalsın) ve (Kadın rahatlamadan, sen rahatlarsan, o günün kalan kısmı, kadın için uyuşuk ve tembellikle geçer) buyuruldu. Hayz (adetli) hâlinde olan kadın, kocasının cinsel arzularını azaltmak için, eski elbiseler giymeli.

Orgazm dedinya bizi. Kadınlar ne bilsin, kesin bu hadiste yazıldığı gibi uyuşuk oldular zaar  :toothy10:

Tövbe tövbe  :ehi:

ayy kızım geldi aklıma tam bi şehvet çocuğu  :ehi: :ehi: :ehi: :ehi: :ehi:

malum korunurken hamile kalmıştım 2 şüpheli gece vardı benim için eşim hangi gece olduğunu itiraf ettiğinde kızım doğalı 2 ay olmuştu  :love9:
:ehi: :ehi: :ehi:

Balböceği