Yine negatif

Başlatan serap41, 01 Kasım , 2012, 09:14:37

« önceki - sonraki »

DİLVİN

çok acele etmıyorsun ama önemlı günlerde çalışmak lazım
bıde kafandan bebek isteyını atman gerekıyor
kafanı rahatlat
bıde 2 haftada çıkmazkı test
***********************************************************************************
İnsanların konuşmayı bilecek kadar akıllı, susmayı bilecek kadar zeki olmamaları ne büyük bir talihsizlik

serap41

yani  tekrar al sonra bi daha mı bak diyosunuz

polikistik over var ,o yüzden kendi kendine olma ihtimali yok mu illaki benim doktor kontrolunde mi olmam gerekiyo

DİLVİN

yoooooo kendılığınden olursunn

ama yınede dr görün tabıı

karamsar olmaa canım.

olmamasının en buyuk nedeni "ben asla anne olamayacağımdır"

ben anne olacağım vaktı geldığınde ınş. de olur ınş.
***********************************************************************************
İnsanların konuşmayı bilecek kadar akıllı, susmayı bilecek kadar zeki olmamaları ne büyük bir talihsizlik

serap41

bayramda gitmiştim torba torba ilaç verdi kullanıyrm

inş yaa o zaman ben şu beynimi kemiren aptal salak düşünceden bi sıyrılıyım  ilk önce

oturup her zamanki gibi yaradana sığınıyım  :amin: :amin: bana ve tüm bebek bekleyenlere nasip eder inş :amin:

DİLVİN

aynennn canımmmm

bende ıkıncı bebeğimı kaybettım 7 haftalıkken kalbı durdu

konrundğumuz halde hamıle kalmıştım

sonra asla hamıle kalmamam gereken bi dönemde

yıne hamıle kaldım yıne korunuyorduk..

ıkı bebeğimı kaybettım. vardır bundada bı hayr dıyorum

Rabbım hayırlı vakıtte nasıp etsın dıyorum. sende öle dua et

serap41

anladım cnm çok üzüldüm haklısın acele etmeye gerek yok vakti geldiğinde uygun zamanda nasip eder inş

moral oldun bana Allah razı olsun

DİLVİN

Alıntı yapılan: serap41 - 07 Ocak , 2013, 20:45:56
anladım cnm çok üzüldüm haklısın acele etmeye gerek yok vakti geldiğinde uygun zamanda nasip eder inş

moral oldun bana Allah razı olsun

sendende canımmm

vaktı geldığınde nasıl olsa olacaktırç

doğru vakıtte doğru dua etmek gerekıyor

мiŁenα.

Alıntı yapılan: serap41 - 07 Ocak , 2013, 20:12:23
ben mi çok bilinçsizim çok mu acele ediyorum :(

yaklaşık 1 yıldır evliyiz ama yanyana gelemedik ayrı ayrı illerdeydik bi haftasonu görüşüyoduk korunmadık hiç olmadı bebişimiz,şimdi de vana tayinim çıktı eşim izmitte yanıma geldi yine bi deneme yaptık 2 hafta geçti test aldım baktım yine yok :(

pko var progestan kullanıyrm bi de prolaktin hormonum 39 lu bi değer çıkmıştı dostinex mi ne ondan kullandım 1 kutu

heyecan yapmıştım bu ilaçları kullanınca oluvercek gibi bi his oluştu içimde ama sonuç yine boş yine boş :(

Benimde senin gibi eşim şehir dışında çalışıyordu hafta sonları sadece eve geliyordu.
2.yılımızda hamile olduğumu öğrendim.
Çok üzülüyordum her ay ama şuan düşündüğümde çok gereksiz olduğunu düşünüyorum.Doğru düzgün görüşemiyorduk hep kafamda bebek düşüncesi.

Eşimin geldiği günler müsait olmadığım günlerde oluyordu yumurtlama zamanına da denk gelmiyordu.
Bence kafanı bunlarla oyalama,hayırlı zamanında olur inş bebeğin.

1 yıl çok erken bebeğim olmuyor demek için.

:love9: :love7: :love9:

serap41

çok sağolun gerçekten moralim yerine geldi inş tez zamanda eşimin yanına tayin olurum ve hayırlısıyla de bebişime kavuşurum

ayy

hoş geldin canım :opucuk: :opucuk: :opucuk:

bencede daha çok erken olmuyor demek çünkü siz sürekli birlikte değilmişsiniz eşinle doğal olarak yumurtlama günlerini tutturamıyor olabilirsiniz canım.

piko için soğan kürü uyguluyorlar saraçoğlunun ...sen de uygula istersen fydasını gören çok fazla..
inşallah tez vakitte gelir bebeğin :amin: :amin: :amin: :amin:

bu arada adım ayşe canım :flowers: :flowers: :flowers: :flowers:

niles1983

bende de war polikistik over hamıleym ama klomenle kaldım
Rüzgar Emir'im güzel oğlum seni kuçağımıza alacağımız günü iple çekiyoruz...

serap41

al adet oldum azcık umut vardı bu ay için o da gitti  :BangHead:

serap41

klomen ne çatlatma iğnesi dedikleri olay mı bu 15 tatilde onu mu denesek ama adet oldum şimdi 15 tatile denk gelsin istiyodum o da olmadı :(

illaki adetli mi olmak gerekiyo muayene için

muhribe

bende de pko var ama şükür beklemeden doğal yollarla hamile kaldım
önce fazla olan 7 kilomu verdim
düzenli yürüyüş yaptım her gün, glukophage vermişti doktorum onu kullandım
2. ayda hamileydim  :amin:
pko hamileliğe engel değil, belki biraz geciktirebilir ama onunla mücadele edersen kazanan sen olursun
fazla kilon varsa mutlaka ver  :opucuk:

serap41

kendiliğinden oluyo muydu adetin ben genç kızzen diane kullandım hep,bıraktım adetim olmadı bana da verdi progestan bi de o dediğin ilaçtan ama ben o ilaçı kullanmadım ya çok ishal filan yaptı okuldayım bünyem kaldırmadı