Boylemı Kabul Etmem Lazım Acaba!!

Başlatan esmerim:)), 30 Ekim , 2012, 22:47:52

« önceki - sonraki »

Selma27

Bizimkiler gecici diye dusunuyorum. Daha esim buraya geleli 8 ay oldu...Suan hem okula gidiyor hemde biryerde az bir maasla calisiyor. Butun evin yuku bende gibi hala. Birde hamileyim.. Yani bazen kaldiramiyorum o yuzden stres oluyor bana.. Iste ikimizde SIKINTIYI yasiyoruz.. Ama gecici diye dusunuyorum. Esim sagolsun dindar, evliligin onemini bilen biri.. O yuzden azcik sansliyim... :ehi:

Aşkk

Alıntı yapılan: Selma27 - 25 Kasım , 2012, 02:03:07
Bizimkiler gecici diye dusunuyorum. Daha esim buraya geleli 8 ay oldu...Suan hem okula gidiyor hemde biryerde az bir maasla calisiyor. Butun evin yuku bende gibi hala. Birde hamileyim.. Yani bazen kaldiramiyorum o yuzden stres oluyor bana.. Iste ikimizde SIKINTIYI yasiyoruz.. Ama gecici diye dusunuyorum. Esim sagolsun dindar, evliligin onemini bilen biri.. O yuzden azcik sansliyim... :ehi:

biz de çok yeniyiz bende alışmaya çalışıyorum alışırız da  :k06: senin işin çok daha zormuş canım sana allah kolaylık,gayret,kuvvet versin :amin: :amin: bunalmakta da haklısın zaman herşeyin ilacıdır yeterki huzurumuz bozulmasın eşlerimizi allah doğru yoldan şaşırtmasın :amin: hele sen bi doğurda hayırlısıyla ne kadar kaldı

Selma27

Alıntı yapılan: mecnunum - 25 Kasım , 2012, 02:12:10

biz de çok yeniyiz bende alışmaya çalışıyorum alışırız da  :k06: senin işin çok daha zormuş canım sana allah kolaylık,gayret,kuvvet versin :amin: :amin: bunalmakta da haklısın zaman herşeyin ilacıdır yeterki huzurumuz bozulmasın eşlerimizi allah doğru yoldan şaşırtmasın :amin: hele sen bi doğurda hayırlısıyla ne kadar kaldı

Suan 23 haftaligimdayim. Nerdeyse 6 ay oldu.. Insallah gececek .Allah sanada tez vakitte nasip etsin canim. Dogumumda hepinize dua etcem. Once isimlerinizi alcam insallah. Allah gonlune gore versin..Sende stres yapma olacagi varsa onun vakti saati vardir..Ben hayat hikayemi anlatsam sen dersin "sirlar dunyasi " gibii diye..Cunku bu hamilelik oyle oldu..

Aşkk

Alıntı yapılan: Selma27 - 25 Kasım , 2012, 02:16:50
Alıntı yapılan: mecnunum - 25 Kasım , 2012, 02:12:10

Suan 23 haftaligimdayim. Nerdeyse 6 ay oldu.. Insallah gececek .Allah sanada tez vakitte nasip etsin canim. Dogumumda hepinize dua etcem. Once isimlerinizi alcam insallah. Allah gonlune gore versin..Sende stres yapma olacagi varsa onun vakti saati vardir..Ben hayat hikayemi anlatsam sen dersin "sirlar dunyasi " gibii diye..Cunku bu hamilelik oyle oldu..

maşallah :nazar: :nazar: :nazar: Allah bir avazda doğurmayı nasip etsin inş :amin: şuan da et canım hamişlerin duaları kabul olur  :love7: doğrudur  valla canım kim bilir neler yaşadın :honk: ben daha yeniyim ama işte insan hemen oluversin istiyo zaman geçtikçe de stres yapıyo :y25:

Selma27

Canim benim bu ikinci evliligim..(malesef) birincide cok iskence gordum ..3.5 yil evli kaldim hamile kalmadim o zaman. sonra 4 yil aradan sonra bu esimle evlendim. 2 ayda hamile kaldim ..bende inanamadim..ama ben cok dua ettim, cok dua aldim diyebilirim.. Hep istedigim bir cocugum olmasiydi. Cunku eski evliligimde kaynana tarafi benim adimi kisira cikarmislar..cunku kendi oglu burda yabanci biriyle evlilik disi cocuk yapti. Onlar icin helal haram onemli degil, cocuk olsunda. Ama rabbim onlarin lafini benim uzerimdeki yuku boylece kaldirdi,. Cokk sukur...Insan islah olmayinca olmazz...Yani hic uzulme ..Gercekten cocuk yapmak dogurmak marifet degil.. Onu yetistirebilmek cok onemli. Benim abimler 8 yildir evli ama hala cocuklari yok...Neler var nelerrrrrr.

Aşkk

Alıntı yapılan: Selma27 - 25 Kasım , 2012, 02:30:21
Canim benim bu ikinci evliligim..(malesef) birincide cok iskence gordum ..3.5 yil evli kaldim hamile kalmadim o zaman. sonra 4 yil aradan sonra bu esimle evlendim. 2 ayda hamile kaldim ..bende inanamadim..ama ben cok dua ettim, cok dua aldim diyebilirim.. Hep istedigim bir cocugum olmasiydi. Cunku eski evliligimde kaynana tarafi benim adimi kisira cikarmislar..cunku kendi oglu burda yabanci biriyle evlilik disi cocuk yapti. Onlar icin helal haram onemli degil, cocuk olsunda. Ama rabbim onlarin lafini benim uzerimdeki yuku boylece kaldirdi,. Cokk sukur...Insan islah olmayinca olmazz...Yani hic uzulme ..Gercekten cocuk yapmak dogurmak marifet degil.. Onu yetistirebilmek cok onemli. Benim abimler 8 yildir evli ama hala cocuklari yok...Neler var nelerrrrrr.

Allahın sopası yok :caca: alma mazluhum ahını demişler allahım yüzünü güldürmüş mutluluğun daim olsun :amin: :amin: çok haklısın bilmediğimiz ne hayatlar var  :dontknow: yetiştirmeyi bilmeyenler de dolu çocuk allahım ya :violent1: kısmet işleri bunlar işte :dontknow:

mavişim80

benimki sonradan kalaslaşanlardan  :ehi: :ehi: :ehi:
neden derseniz bu seneye kadar herzaman doğum gunlerine sevgililer gunune özen gösterirdi.
ama bu sene anasının dürtmesiyle kör olmayısıcanın sözüyle;ben yalnız kutlamaları sevmem demesinmi bu adam benim 3.5 senelik kocam yarım sende U dönüşüyle tamamen değişti.
kendi doğum gunune ailesiyle yemeğe gittik.
benim doğum gunumude teyzeleriyle kutladık. :igrenc: :igrenc: :igrenc:
adamlar heran değişiebilirler.
bundan sonrada hiç ümidim yok.
anası yalnız kaldı artık 2'ye 2 bi yatak alır beraber yatarız.
evlendiğim ilk gunlerde bile bi kere köye gittimizde yanımıza sokuldugu için alısıyorum her gecen gun değişen tavırlara..
anacı olmasın varsın hediye almasın derim.
cicekte böcekte gözüm yok tatlı bi sözü tebessümü yeter bana  :amin: :amin: :amin:

Aşkk

Alıntı yapılan: mavişim80 - 25 Kasım , 2012, 14:03:35
benimki sonradan kalaslaşanlardan  :ehi: :ehi: :ehi:
neden derseniz bu seneye kadar herzaman doğum gunlerine sevgililer gunune özen gösterirdi.
ama bu sene anasının dürtmesiyle kör olmayısıcanın sözüyle;ben yalnız kutlamaları sevmem demesinmi bu adam benim 3.5 senelik kocam yarım sende U dönüşüyle tamamen değişti.
kendi doğum gunune ailesiyle yemeğe gittik.
benim doğum gunumude teyzeleriyle kutladık. :igrenc: :igrenc: :igrenc:
adamlar heran değişiebilirler.
bundan sonrada hiç ümidim yok.
anası yalnız kaldı artık 2'ye 2 bi yatak alır beraber yatarız.
evlendiğim ilk gunlerde bile bi kere köye gittimizde yanımıza sokuldugu için alısıyorum her gecen gun değişen tavırlara..
anacı olmasın varsın hediye almasın derim.
cicekte böcekte gözüm yok tatlı bi sözü tebessümü yeter bana  :amin: :amin: :amin:

nasıl yani yok artık :cildir: canım sana Allah kolaylık versin  :amin: şikayet edenler bi kere daha düşünsün :honk:

mavişim80

işte aynen böyle canım
eksiği var fazlası yok.
o bakımdan bosverin ciceği böceği .
almazsa almasın agzınızın tadı yerindemi dırdır vırvır yokmu
k.v k.p derdin de yoksa emin ol senden daha mutlusu yok...
emin ol...............

Aşkk

Alıntı yapılan: mavişim80 - 25 Kasım , 2012, 15:51:09
işte aynen böyle canım
eksiği var fazlası yok.
o bakımdan bosverin ciceği böceği .
almazsa almasın agzınızın tadı yerindemi dırdır vırvır yokmu
k.v k.p derdin de yoksa emin ol senden daha mutlusu yok...
emin ol...............

evet evet canım aynen böyle düşündüğüm için çok şükür huzurum yerinde diye beklentilerimden vazgeçtim huzur yoksa her saniye bişiler alsa ne olur yapsa ne fayda :dontknow: valla tekrar söylücem Allah yardımcın olsun :opucuk:

mavişim80

amin canım nerde varsa sabır versin demiyorum rabbim sabrına sabır katarmıs o yuzden kendi suyunda boğulsun benim ayagıma dolanmasın onun ayaklarına dolansın diyourm.
hamdolsun de gecc. hayat böylede güzel dimi sallaaa gitsinnnnnnnn
bende hep salladım hep salladım ama artık hamileyimde sallayamaz oldum.