28 Mart , 2024, 13:15:24

Haberler:

www.herseyibilen.co Durma! Merak ettiğin her konuda her soruyu sen de sor!

Erkek arkadasa doğum günü süprizi

Başlatan hüzünden_gelme, 30 Ekim , 2012, 12:33:39

« önceki - sonraki »

@Melek Yüzlüm@

ay ne güzel taaa bir ay var düşünüyorsun ne güzelll benim bugün doğum günüm eşim unutmuşş   biz güzel şeler yapmak için kara kara düşünürüzz onlar fooosssssss  ay çok sinirlerdeyimmm :cildir: :cildir: :cildir:

hüzünden_gelme

ayy canım yaa kıyamam ınsan elbet beklıyor bırsey senden onun doğum gunune yapma bırsey anlasın  :k06:

aslında bu erkeklerın hepsi böle bakalaım benım doğum gunumu hatırlıcakmı hele bı hatırlamasın  :caca: :caca:

banu_fth

Alıntı yapılan: ahmetfatma - 30 Ekim , 2012, 18:41:03
ay ne güzel taaa bir ay var düşünüyorsun ne güzelll benim bugün doğum günüm eşim unutmuşş   biz güzel şeler yapmak için kara kara düşünürüzz onlar fooosssssss  ay çok sinirlerdeyimmm :cildir: :cildir: :cildir:

:k06: :k06: :k06:

doğum günün kutlu olsun cnm .. benimkide unutuyor malesef ..
saat 12 yi geçtiği an trip atarım ben .. unuttun diye .. oda gelir hemen koşa koşa sarılır öper  :toothy10: :toothy10:
küserim ben git derim ..  :ehi: :ehi:

@Melek Yüzlüm@

niye hep böyleler bunlar zaten yılda bir evlilik yıl dönümü sevgililer günü birde doğum günü var 365 günde 3 hediye çok mu ki :dontknow: :k06: :k06:

banu_fth

anam sevgililier gününde çicekler pahalılaşıomuş .. almak salaklıkmış ..  :cildir: :cildir:
başka hediye zaten almıyo araba aldım sana dıyo .. iyiki arabayı üstüme yaptı herşeyden yırttı zilliiiiii  :cildir: :cildir:  :ehi: :ehi: :ehi: ay kocama zilli dedim .. ezgişten alışmışım  :toothy10: :toothy10: :toothy10:
neyse sinirlenince zilli diyim iyi oldu bu dil sürçmesi  :toothy10: :toothy10:

@Melek Yüzlüm@

:toothy10: :toothy10: :toothy10: birşey alırlar artık kırk yıl aynı şeyi söyler dururlar benim ki onuda yapmadı ya aslında umursamazdım ama bekledim ne yalan söyleyim bişiler

banu_fth

bi kuru öpücükte olsa insan bekliyor bişiler .. yada bi pasta alıp gelseydi ağzımız tatlansaydı ..
yada bi pizza alıp gelseydi .. yemek yapma deseydi ..  ne bilim böle küçük şeler bile yeter bana ..

ama her doğum günümde parası olmuyo nedense .. ama ilk doğum günümde evli diildik .. eve ayıcık gledi kucağı gül dolu  :love9:
evlendik poku yedik  :ehi: :ehi:

@Melek Yüzlüm@

Alıntı yapılan: ♡♡♡BalKöpüğüEzgim♡♡♡ - 30 Ekim , 2012, 20:25:10
bi kuru öpücükte olsa insan bekliyor bişiler .. yada bi pasta alıp gelseydi ağzımız tatlansaydı ..
yada bi pizza alıp gelseydi .. yemek yapma deseydi ..  ne bilim böle küçük şeler bile yeter bana ..

ama her doğum günümde parası olmuyo nedense .. ama ilk doğum günümde evli diildik .. eve ayıcık gledi kucağı gül dolu  :love9:
evlendik poku yedik  :ehi: :ehi:

herşey köprüyü geçinceye kadarmış  :ehi: :ehi:  okulda iken güzel bir mesaj atsa da yeterdi maksat hatırlamasıı yaa bir yılda mı bıktı benden hemen bıktıdım kocayı ne çekilmezmişim yawww aman devlet meselesi yaptımmm bendee püff hiç uğraşamıcam ahanda unuttum unuttugunu onunkide gelir elbettt

banu_fth

aynen öle şekerim .. köprü geçildi iş bitti  :ehi: :ehi:
ne pasta görüyoz ne çiçek ne böcek ..  :ehi: :ehi: :ehi:

@Melek Yüzlüm@

Balböceği

Alıntı yapılan: ahmetfatma - 30 Ekim , 2012, 18:41:03
Ben esimin dogum gunu icin kara kara düşündüğümü bilmem  :ehi: :ehi:

Unutsa bile bildiririm, bişey alacaksan sunu al derim  :ehi: :ehi:

@Melek Yüzlüm@

gecesine dedim ki ben bu gece 4:15 geçe doğmuşum daha ne yapayım he birde dedim çantamın kulbu koptuu dedi idimm  :k06: :k06: 

...ŞehzadEfe...

şimdi arkadasım yapmıştı erkek arkadasına anlatayım iki kavanoz kavonuzun birinde kalp şeklinde çikolatalar diger kavanozda ise 270 tane not kalp şeklinde yine çok güzeldi bunlar erkek arkadası yapmıştı kavanozlarda boyle güzel cam da ama kırmızı boncuklar vardı kavanozun içine ikisini resmi ön tarata iyi ki varsın yazıyordu diğerinde de baska bir not sonra bir yer tutmuş taksimde en güzel yerlerden biridir kafika diye bakarsın özel odalar var yemek yemek için falan oyle bir yer bulabilirsen sende doğum günleri falan oluyor oraya kurumuş çiçeklerden kalp şeklinde şekilller yapmış masada ayrı ayrı tapaklarda kalp şeklinde minik pastalar ikisinin de üzerlerinde birer tane mum masanın üzerinde albüm çekildikleri resim ve mektup sonra mutlu son yavrum ben çok etkilenmiştim özellikle bir erkegin yapması çok hoşuma gitmişti  :opucuk: ;)
Sadece filmlerde olur sanırdım böylesine büyük aşklar
Bizim seninle doğmayı bekleyen bir oğlumuz var

hüzünden_gelme

Alıntı yapılan: nagihannn - 31 Ekim , 2012, 14:31:13
şimdi arkadasım yapmıştı erkek arkadasına anlatayım iki kavanoz kavonuzun birinde kalp şeklinde çikolatalar diger kavanozda ise 270 tane not kalp şeklinde yine çok güzeldi bunlar erkek arkadası yapmıştı kavanozlarda boyle güzel cam da ama kırmızı boncuklar vardı kavanozun içine ikisini resmi ön tarata iyi ki varsın yazıyordu diğerinde de baska bir not sonra bir yer tutmuş taksimde en güzel yerlerden biridir kafika diye bakarsın özel odalar var yemek yemek için falan oyle bir yer bulabilirsen sende doğum günleri falan oluyor oraya kurumuş çiçeklerden kalp şeklinde şekilller yapmış masada ayrı ayrı tapaklarda kalp şeklinde minik pastalar ikisinin de üzerlerinde birer tane mum masanın üzerinde albüm çekildikleri resim ve mektup sonra mutlu son yavrum ben çok etkilenmiştim özellikle bir erkegin yapması çok hoşuma gitmişti  :opucuk: ;)

ayyy çok güzelll yaaa  :love9: :love9: :love9: çok romantık hakkıkaten  :love7: :love7: :love7: :love3: :love3: :love3:
ama maddi sınırlarımı o kadar zorlayamam borc oduyorum ben  :ehi: :ehi: sehır dısına cıkamam :k06: yasadıgım yerde cafe falan tutarım olmadı ama kalp seklınmdekı pastaları tuttum yapıcamm notlar falan yazayımm sımdıden  :k06: :love9: :love9: sağolasın canımcımm baska fıkırlerın varsa beklyıorum yıne  :k06:

iklima

ben bunun bi benzerini yapmıştım.kalp şeklindeki kutuya,hepsinden birer ısırık aldıgım kalp çikolataları yerleştirdim üzerine de not yazmıştım,hepsinin tadına baktım ama hiç birisi senin kadar tatlı degil diye.çok sevinmişti
Bütün Kadınlar Melektir Aslında.

Sadece Kanatları Kırıldığında Süpürgelerine Binerler..

Hepsi Bu..!