melek100 ( Melek ) Hastanede dualarınızı bekliyor

Başlatan hüzünden_gelme, 29 Ekim , 2012, 10:15:05

« önceki - sonraki »

ayy

EFE PAŞA YARAMAZ KUZUM NE BU ACELE AZ DAHA BEKLE ANNECİĞİNİN GÖBÜŞÜNDE :amin: :amin: :amin: :amin: :amin:
MELEĞİM İNŞALLAH DOĞUM SANCISI DEĞİLDİR KUZUM İNŞALLAH PAŞAMIZ ZAMANINDA GELECEK HEMEN OKUMAYA BAŞLICAM SİZİN İÇİN  :amin: :amin: :amin: :amin: :amin: :amin:
İNŞALLAH ZAMANINDA GELİR AMA KUZUN DOĞSA BİLE FAZLA ERKEN DEĞİL MELEĞİM ..SAĞLICAKLA GELSİN İNŞALLAH :amin: :amin: :amin: :amin: :amin: :amin: :amin: :amin:

melek100lü

canımsınız yaaa  :crybaby2: :crybaby2: :crybaby2: :crybaby2:

çok duygulandırdınız beni  :crybaby2: :crybaby2: :crybaby2:

çokşükür oğluşumda bende iyiyiz  :love9: :amin: :nazar:

geldik hastaneden bende baş ağrısı ve kusma çok ondan korktuk  :icon_pale: :icon_pale:
arada sancılar giriyor ama  :honk:

inşallah vaktinde gelecek oğlum

allah hepinizden razı olsun  :amin: :amin: :opucuk: :opucuk: :opucuk: :opucuk: :opucuk: :opucuk:

dualarınız sayesinde daha iyiyiz çok şükür  :opucuk: :opucuk: :opucuk: :opucuk: :opucuk: :opucuk:

~ERVA~

iyi olmanıza çok sevim canım paşamız inşallah vaktinde geliir

๑ஐtek tabancaஐ๑

oooohhhh çok şükür iyisiniz melekçim ikinizinde iyi olmasına çok sevindim  :muzz: :muzz:
efe paşa sağlıkla vaktinde gelsin inş.  :amin:  :opucuk:

hüzünden_gelme

iyi olmanıza çok sevındımmmm  :opucuk: :opucuk: tam vaktınde gelsınn paşamızz  :love9: :love9: :amin: :amin:

laracroftt

ayy

:nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar:
KANDIRDI EFE PAŞA BİZİ OYUN OYNUYOR ANNESİ YOKSA TAM ZAMANINDA GELCEK İNŞALLAH :amin: :amin: :amin: :amin: :amin: :amin: :amin:
VAKTİNDE SAĞLICAKLA GELSİN MELEĞİM İNŞALLAH KUZUMUZ :amin: :amin: :amin: :amin: :amin: :amin: :amin: :amin: :amin: :amin: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :love9: :love9: :love9: :love9: :love9: :love9: :love9: :love9: :love9: :love9: :love9: :love9: :love9: :love9:

_inci_tanem_

geçmiş olsun melekcim  :opucuk: :opucuk:

Efe paşa nabzımızı yokladı sanırım  :'(

Neyseki sorun yok gününde saatinde gelir inşallah  :amin: :amin:

Ateşin yakmadığı İBRAHİM'i Kuyunun boğmadığı YUSUF'u
Bıçağın kesmediği İSMAİL'i
Kruyn RABBİM
GÜL MUHAMMET aşkına
BENİM MELEĞİM VE TÜM MELEKLERİ KORU :amin:

muhribe

aferin sana efe paşa  :aferin:

acele etme vaktin dolsun sağlıkla gel inş  :amin:

anneciği ve teyzeleri üzmek yok  :opucuk: :aferin:

fıstık

Başlığı görünce noluyo ya dedim  :k06:

Aman sağlıklı olsunda ne de olsa bi kaç haftaya gelecek

Önemli olan ikisininde iiyi olması  :icon_thumright: :nazar: :amin:

serserim

ay başlığı görünce kalbim yerinden fırladı :love9: :love9: :love9: :love9: :love9: Allahım şükürler olsun iyimişsiniz ah YAĞIZ EFE ah seni seni kuzum korkuttun bizi valla  :caca: :caca: :caca: canım çok geçmiş olsun şükür eve gelmişsiniz Yağız Efe süpriz yapmadan canım sakın korkma son haftalar artık yavrucuğun gelsede tehlikesi yok Allahın izniyle  :amin: :amin: :amin: :amin: :amin: :amin:
benimde dün çok ağrım oldu ama biliyorsun ben aylardır evdeyim dr dan dr a çıkıyorum dün çok sıkıldım eşimle çıktık ama eve geldiğimde çok ağrım oldu bugün biraz dha iyiym canım sende dinlen sakın ayağa kalkma çok çok geçmiş olsun dualarım seninle ve bebişinle canım benim :opucuk: :opucuk: :opucuk: :opucuk:

Balböceği

İyi olmanıza sevindim canım  :hieyt:

Hele iki uç hafta daha sabretsin paşam  :amin:

nönü-2626

geçmiş olsun canım bebeğin zamanında gelir sağlıklı sıhhatli inşallah  :opucuk: :opucuk:

melek100lü

ALLAH RAZI OLSUN HEPİNİZDEN İNŞALLAH VAKTİNDE GELCEK YARAZ OĞLUM  :amin: :amin: :amin:

@Melek Yüzlüm@

geçmiş olsun melekcim ya yeni gördüm iyi olmanıza sevindim maşallah 35 haftalık olmuşsunuz inşallah vaktinde gelir efe paşamızz :amin: