29 Mart , 2024, 04:25:23

Haberler:

www.herseyibilen.co Durma! Merak ettiğin her konuda her soruyu sen de sor!

yumurtalarım toplandı transferim yapıldı

Başlatan nazlıyarim, 27 Ekim , 2012, 22:19:04

« önceki - sonraki »

ayy

Alıntı yapılan: nazlıyarim - 30 Ekim , 2012, 16:52:25
HEYECANLIYIM  :-*  yarın sabah BEBEĞİM annesiyle tanışacak  :D inşallah beni çok sever tutunur bana kucağıma aldığım günleride görürüm  :amin: .sabah 10.30 dan sonra transferim var kızlar ne olur dualarınızı esirgemeyin benden.
:amin: :amin: :amin: :amin: :amin: :amin: :amin: :amin:
canım inşallah bebeğin annesine sıkı sıkı tutunacak ve asla bırakmayacak dualrım sizinle :amin: :amin: :amin: :amin: :amin: :amin: :amin: :amin: :amin: :opucuk:

nazlıyarim

bebişim geldi annesinin göbüşüne kondu  :D inşallah 9 ay sımsıkı tutunur da bana yediğimiz içtiğimiz ayrı gitmez  :amin: .ciyak ciyak ağlarda beni çıldırtır,uykusuz her gece hit şarkım olur inşallah :amin:
BENİM HALA UMUDUM VAR...

ayy

:amin: :amin: :amin: :amin: :amin: :amin: :amin: :amin: :amin: :amin: :amin: :amin: :amin: :amin: :amin: :amin: :amin: :amin: :amin: :amin:
CANIM HAYIRLI OLSUN SIKI SIKI TUTUNSUN BEBİŞİN ANNECİNE İNŞALLAH
:amin: :amin: :amin: :amin: :amin: :amin: :amin: :amin: :amin: :amin: :amin: :amin: :amin: :amin: :amin: :amin: :amin: :amin: :amin: :amin:

ยรlคภ๓คz göภlüm

Alıntı yapılan: nazlıyarim - 27 Ekim , 2012, 22:19:04
bu sabah yumurtalarım toplandı allahıma şükürler olsun herşey yolunda gitti.yarın sabah arayıp transfer için gün verecekler kızlar allahım hepimizin yar ve yardımcısı olsun inşallah.bugün koca hastanede sadece tüp bebek servisi açıktı o kadar kalabalıktıki yum.toplama işlemi için ve transfer için gelenler :( çok üzüldüm ne oldu bize böyle soyumuz kurusun diye bize neler yediriyorlar  :y25:

ben de geçen hafta aşılama için tüp bebek merkezine gittim çok kalabalıktı... ne kadar çok kişinin çocuğu olmuyor diye düşündüm ve oğlum olduğu için de Allah'a şükrettim

ยรlคภ๓คz göภlüm

Alıntı yapılan: nazlıyarim - 31 Ekim , 2012, 21:43:38
bebişim geldi annesinin göbüşüne kondu  :D inşallah 9 ay sımsıkı tutunur da bana yediğimiz içtiğimiz ayrı gitmez  :amin: .ciyak ciyak ağlarda beni çıldırtır,uykusuz her gece hit şarkım olur inşallah :amin:

inşallah bebeğin seninledir

mutluluk

bu sabah yumurtalarım toplandı allahıma şükürler olsun herşey yolunda gitti.yarın sabah arayıp transfer için gün verecekler kızlar allahım hepimizin yar ve yardımcısı olsun inşallah.bugün koca hastanede sadece tüp bebek servisi açıktı o kadar kalabalıktıki yum.toplama işlemi için ve transfer için gelenler :( çok üzüldüm ne oldu bize böyle soyumuz kurusun diye bize neler yediriyorlar  :y25:

bende bunu çok düşünürüm acaba biz türklere birşeylermi yapılıyor çocuksuzluk olayı bu kadar gündemde. :crybaby2: rabbim fırsat vermesin inş.seninde ordaki tüm bayanlarında tüm istiyenlerinde benimle beraber inş inş emekleri boşa çıkmaz.rabbim zürriyetsiz bırakmaz :amin: :amin:

nazlıyarim

Alıntı yapılan: mutluluk - 01 Kasım , 2012, 13:28:54

bende bunu çok düşünürüm acaba biz türklere birşeylermi yapılıyor çocuksuzluk olayı bu kadar gündemde. :crybaby2: rabbim fırsat vermesin inş.seninde ordaki tüm bayanlarında tüm istiyenlerinde benimle beraber inş inş emekleri boşa çıkmaz.rabbim zürriyetsiz bırakmaz :amin: :amin:
allahım korusun inşallah hepimiz patır patır doğururuz allahım hepimizin yuvalarını evlatlarla şenlendirsin  :amin:

BENİM HALA UMUDUM VAR...

Balböceği

Alıntı yapılan: güzgüneşim - 01 Kasım , 2012, 13:21:40

ben de geçen hafta aşılama için tüp bebek merkezine gittim çok kalabalıktı... ne kadar çok kişinin çocuğu olmuyor diye düşündüm ve oğlum olduğu için de Allah'a şükrettim
İste hayat böyle, sen şanslı bir annesin  :opucuk:

Allah yavru a sağlıklı uzun ömürler versin  :nazar: :amin: