25 Nisan , 2024, 08:01:01

Haberler:

www.herseyibilen.co Durma! Merak ettiğin her konuda her soruyu sen de sor!

yumurtalarım toplandı transferim yapıldı

Başlatan nazlıyarim, 27 Ekim , 2012, 22:19:04

« önceki - sonraki »

nazlıyarim

27 Ekim , 2012, 22:19:04 Son düzenlenme: 05 Kasım , 2012, 14:01:26 nazlıyarim
bu sabah yumurtalarım toplandı allahıma şükürler olsun herşey yolunda gitti.yarın sabah arayıp transfer için gün verecekler kızlar allahım hepimizin yar ve yardımcısı olsun inşallah.bugün koca hastanede sadece tüp bebek servisi açıktı o kadar kalabalıktıki yum.toplama işlemi için ve transfer için gelenler :( çok üzüldüm ne oldu bize böyle soyumuz kurusun diye bize neler yediriyorlar  :y25:
BENİM HALA UMUDUM VAR...

°º•✿вoɴcυĸ ɢözlüм✿•º°

Allah yardimcin olsun insallah emeklerin bosa gitmez bebegin gelir  :amin: :amin:
:nazar: :nazar:

:nazar: :nazar:

ayy

canım çok sevindim herşeyin yolunda olmasına şimdi düşünme bunları hep pozitif ol meleğin annesini böyle bulsun :amin: :amin: :amin: :amin:
gelişmeleri haberdar et canım kaç tane toplandı kaç tanesi döllendi inşallah hepsi döllenir ve annesinede yapışır :amin: :amin: :amin: :amin: :amin:
bende başlayacağım biliyorsun canım her şeyi haber et dularımdasın :amin: :amin: :amin: :amin: :amin: :amin: :amin:

destina06

Allah yardımcınız olsun dualarım seninle :opucuk:

nazlıyarim

çok teşekkür ediyorum allahım razı olsun sizden.sabah aradılar 6 yum.toplanmış diğerleri minik olduğundan bırakmış dr.um 4 tane kaliteli yum.döllenmiş  :) herşey güzel transferden 1 gün önce arayıp sizinle tekrar görüşücez dediler.ayşecim herşey çok iyi gitti servistekiler okadar rahatlatıcı ki hiç stressiz girdim opu ya hemşireler embriologlar çok ilgiliydi dr.um sırtımı okşadı bana o hareketi doping oldu resmen.allahım sonunu hayırlı etsin inşallah. :amin: güzel dualarınız için çok teşekkür ediyorum 
BENİM HALA UMUDUM VAR...

serserim

CANIM HAYIRLISIYLA BEBEĞİN TEZ ZAMANDA SENİNE OLUR DUALARIM SENİNLE :amin: :amin: :amin: :amin: :amin: :amin: :amin: :amin:

ayy

inşallah kuzum bundan sonra daha mutlu olursun :amin: :amin: :amin:heycanla takip ediyorum seni sen hamiş kalacaksın inşallah arkandan bende umutla geleceğim :amin: :amin: :amin: :amin: :amin: :amin: :amin: :amin: :amin: :amin: :amin: :amin: :amin: :amin: :opucuk: :opucuk: :opucuk: :opucuk:

nazlıyarim

HEYECANLIYIM  :-*  yarın sabah BEBEĞİM annesiyle tanışacak  :D inşallah beni çok sever tutunur bana kucağıma aldığım günleride görürüm  :amin: .sabah 10.30 dan sonra transferim var kızlar ne olur dualarınızı esirgemeyin benden.
BENİM HALA UMUDUM VAR...

muhribe

:amin: :amin: :amin: dualarımız seninle canım  :opucuk:

nazlıyarim

BENİM HALA UMUDUM VAR...

ツgöçmen_54 ツ

İNŞALLAH EMEKLERİNİN KARŞILIĞINI ALIRSIN CANIM  :amin:  :opucuk:
KAÇ TANE TRANSFER EDİLCEK ?

nazlıyarim

Alıntı yapılan: ツgöçmen_54 ツ - 30 Ekim , 2012, 17:04:01
İNŞALLAH EMEKLERİNİN KARŞILIĞINI ALIRSIN CANIM  :amin:  :opucuk:
KAÇ TANE TRANSFER EDİLCEK ?
inşallah canım tek embrio transfer edecekler ama yardımcı dr istersen hocamla bi konuş iki embrioda transfer edebilir dedi.yasakmış hem yaşımdan hemde ilk denememden dolayı
BENİM HALA UMUDUM VAR...

ツgöçmen_54 ツ

bende yasak diye biliyordum ama bahar arkadaşımıza 2 tane transfer edilmişti. benim amcamın kızınada 2 tane konulmuştu.bazıları kesinlikle yasak diyor bazılarına 2 tane koyuyorlar anlamadım gitti  ??? inşallah tutacak canım içimden öyle geçiyor valla.. kalbini ferah tut  :opucuk:

nazlıyarim

Alıntı yapılan: ツgöçmen_54 ツ - 30 Ekim , 2012, 17:11:21
bende yasak diye biliyordum ama bahar arkadaşımıza 2 tane transfer edilmişti. benim amcamın kızınada 2 tane konulmuştu.bazıları kesinlikle yasak diyor bazılarına 2 tane koyuyorlar anlamadım gitti  ??? inşallah tutacak canım içimden öyle geçiyor valla.. kalbini ferah tut  :opucuk:
inşallah canım benim allahım razı olsun.bi bayanla tanıştım hastanede opu işlemimiz aynı gün oldu 3 denemesi 2 denemesinde tek embrio transfer edilmiş yasemincim ama ücüzlere hamile kalmış bebekleri almak zorunda kalmışlar çünkü hepsi tek kesede oluşmuş özürlü olma ihtimalleri varmış.hayırlısı allahtan rabbim hepimizin yüzünü güldürsün inşallah.
BENİM HALA UMUDUM VAR...

ツgöçmen_54 ツ

hımm anladım canım hakkında hayırlısı olsun dualarımız seninle  :amin: :amin: