ablalarım nolur bi yardım edin :(

Başlatan sevginedir, 26 Ekim , 2012, 23:46:27

« önceki - sonraki »

asya81

öyle hamile kalınmaz o kadar kolay değil.ayrıca pişmanlık duyacaınız şeyleri yapmayın kız arkadaşını seviyorsan yapma yazık herşeyin sırası gelir.sonrasını düşünün şimdi bişey çıkmadı deyip olayı srdürmeyin şimdi bişe olmasa ilerde başnız yanar özellikle kız arkadaşının

Balböceği

Hay Allah bende ne okudum ya...  :dontknow:

Once ne anladığımı yazılım, ben seni kiz zannettim nickten dolayı acaba kiz arkadaşı dedim hamile kalmak istiyorda

Rahim yumusakligina mı bakıyor  ;D :ehi: tövbe estagfurullah  :ehi:

Konuya donersek en sonunda anladım  :suclu:

İliski olmadıysa hiçbirşey olmaz, öyle parmakla olacak is değil hele hele...

Ama böyle isler saka değil, valla insan şeytana uyuyor ama is basa düşünce şeytan sahip çıkmıyor adama..

♣ ђคtเςє ♣

parmakla hamile olma gibi bişey geliştirilemedi henüz korkma :D ama daha küçüksünüz öyle seylerden uzak durun geri dönüşü olmayan bişey olur dahada pişman olursunuz ikinizde. kız arkaaşın hamile değildir. adet gecikmesi psikolojik strestendir merk etme

sevginedir

ablalrm bitanesiniz negatif çıktı :D adette bi gelsn sadce sarılcam devamı olmucak :D Allah razı olsun hepnzden :))

nazlıyarim

Alıntı yapılan: sevginedir - 27 Ekim , 2012, 21:55:33
ablalrm bitanesiniz negatif çıktı :D adette bi gelsn sadce sarılcam devamı olmucak :D Allah razı olsun hepnzden :))
duygusal açıdan yaşayacağınız o kadar güzel anlarınız varken bunu cinselliğe döküp birbirinizden çabuk bıkmayın.dikkat edin kendinize  ;) geçmiş olsun
BENİM HALA UMUDUM VAR...

ayy

sevindim sizin adınıza.bu günlerin tadını çıkarın elele gözegöze  :love3: :love3:inşallah evlenirseniz yine bekleriz :wave:

°º•✿вoɴcυĸ ɢözlüм✿•º°

bende öldün sanmistim  :ehi: :ehi: :ehi: iyi sana ders olsun bidaha öyle yanlislar yapmazsiniz ins  ;)
:nazar: :nazar:

:nazar: :nazar:

Balböceği

Bana ne oluyorsa ben bile sevindim  :ehi: :ehi: :ehi:

fıstık

Kaç yıllık üyeyim böyle bişi olmamıştı forumda  :ehi: :ehi: :ehi: :ehi:

Umarım bu korku size ders olurda bi daha böyle işlere kalkışmazsınız  :icon_thumright:

hümeyra_t_e

tabiki negatif çıkıcak.sevindim bu tip konularla karşımıza gelme ins ama akıl danışmak istersen daha masum şeyler için burdayız.allah mesut etsin

sevginedir

bitanesiniz valla:) inş. 4 yıl snra eşim olarak tanıtrm sizlere kendisini :D

krizantem84

4 yil epey bi zaman :laughing7: bize sadece insallah demek düser :k06:

sevginedir

4 yl snra bi dha gebe olrsnz yine burda olrsnz tanşrsnz yani .d

hüzünden_gelme

daha ne görecegız bakalım bu bebeğimonlinede hadi hayırlısı  :ehi:

serserim

gözün aydın artık bu sana büyük ders olmuştur  bundan sonra masum ilişki yaşarsınız en güzel zamanlarınız hersey vaktinde zamanında güzel cinselliği yaşamak için acele etmeyin bırakın evliliğe birşeyler kalsın  :icon_thumright: :icon_thumright: :icon_thumright: :icon_thumright: