29 Nisan , 2024, 19:59:29

Haberler:

www.herseyibilen.co Durma! Merak ettiğin her konuda her soruyu sen de sor!

bebeğim anneciğinden ayrıldı:(((

Başlatan ayse_etiskenece, 24 Ekim , 2012, 21:13:46

« önceki - sonraki »

°º•✿вoɴcυĸ ɢözlüм✿•º°

cok üzücü bi olay ya Rabbim bidaha yasatmasin böyle bi aci  :crybaby2: :crybaby2: :crybaby2: hep dikkat ettimde kis aylarina gelirken böyle haberler aliyoz yazin hic bisey yoktu anlamiyorum  :dontknow: benimde 2kere kis aylarinda basima gelmisti tesadüfmü anlamadim
:nazar: :nazar:

:nazar: :nazar:

fıstık

Canım benim yaşadıklarının aynısını bende ilk bebeğimde yaşadım

Nasıl bir süreçtir ne zordur bilirim

Sende diğer bütün anneler gibi sancı çekersin doğumu beklersin ama

Onlar bebeklerini kucaklarına alıp çıkacaktırlar sen elin boş çıkacağını bilirsin

Dayanması zor ama Allah o gücü veriyor inan bana  :opucuk:

Bundan sonra rabbim sana sağlıklı evlatlar nasip etsin kucağını boş koymasın  :amin:

Herşey alnımıza yazılmış onun bu dünyada yiyecek ekmeği yokmuş

Bunları birebir yaşamış biri olarak sana tavsiyem

Yaşadığın süreci meraklı insanlara anlatma

Nedendi nasıl oldu falanda filanda bunlar seni çok yorar

Önce metanetli gibi durursun ama acısı sonradan çıkar

Allah tekrarını yaşatmasın canım  :amin: :amin: :amin: :amin:

ღ♥ღคşкเ๓ςเ๓ღ♥ღ

:y25: :crybaby2: NE DİCEMİ BİLEMİYORUM CANIM ARKADASIM BASINIZ SAGOLSUN

:amin:"Lα iℓαнє iℓℓα єηтє ѕüвнαηєкє iηηi кüηтü мiηєz zαℓiмiуη"  
мαşαℓℓαн A.E.OLUN.               [/url

esracım

Çok üzüldüm canım arkadaşım.Allah sabırlar versin.İnşallah Allah ım tamamına erderecek bebekler gönderir yine  :amin: :opucuk: :opucuk:

melek100lü

başın sağolsun ayşecim çok üzüldüm  :crybaby2: :crybaby2: :crybaby2:

rabbim sabırlıklar versin inşallah aynı acıları yaşatmasın  :amin: :amin: :amin:

en kıa zamanda sağlıklı bir gebelik nasip etsin inşallah

krizantem84

ahh canimm nedesek,ne söylesek bilmiyorum :dontknow: ama yasadigin gercekten aci bisey :sad1: RABBIM SABIR versin :amin: cok ama cok gecmis olsun.sunu unutmaki bebegin seni cennette bekliyr olacak ALLAH in izniyle :amin:

Sır_Çiçegi

Cok uzuldum cnm :-( Allah yardimcin olsun ins. Wardir herseyde bir hayir:-(
Hayatım Eşimle Değişti,
Oğlumla Mükemmelleşti...

_inci_tanem_

:crybaby2: :crybaby2: :crybaby2: :crybaby2: :crybaby2:

RABBİM bolca sabır versin  :amin: :amin: :amin:

İnşallah yeni meleğin en ksıa sürede bekletmeden gelir  :amin: çok üzüldüm boğazım düğümnlendi  :crybaby2: :crybaby2:

Nedenini araştırırlar heralde  :y25: :y25:

RABBİM evlat acısıyla sınamasın kimseyi  :amin: :amin: :amin:

Ateşin yakmadığı İBRAHİM'i Kuyunun boğmadığı YUSUF'u
Bıçağın kesmediği İSMAİL'i
Kruyn RABBİM
GÜL MUHAMMET aşkına
BENİM MELEĞİM VE TÜM MELEKLERİ KORU :amin:

ayse_etiskenece

hepinizden Allah razı olsun...dualarınızı eksik etmeyinnnnnnnnnnn..inş bebğimle bu dünyada kavuşamadık diğer dünyada kavuşuruz rabbimin izniylee.küçücük mezarı bile var bırakmadım hastanede

almila__

canım çok üzüldüm Allah sabır versin
dayanması çok zor zor bir imtiham derinden paylaşıyorum acını
Rabbim en kısa zamnda sağlıklı bir gebelik yaşamanı nasip eder inş :amin: sevincin sevincimiz olu paylaşırız inş. :amin:
cennette seni bekleyen şefaatçin olacak bir meleğin var mevla neylerse güzel eyler
sana dualar edecek inş :amin:

HASRET!M S@N@

rabbim bol sabır versin cnm benm yar ve yardımcın olsun  :crybaby2: :crybaby2: :crybaby2: cok üzüldüm cok

mutluluk

diyecek birşey bulamıyorum.onlara çok zor şartlarda sahip oluyoruz böyle olaylarda olunca çok kötü bir duruma düşüyoruz . :crybaby2: :crybaby2: :crybaby2: rabbim sabır versin çok zor yaaa :crybaby2: :crybaby2:

melek100lü

AYŞECİM  ÇOK ÜZÜLDÜM CANIM HELEDE DÜNKÜ YAZINI OKUDUKTAN SONRA CİĞERLERİM KOPTU  :crybaby2: :crybaby2: :crybaby2:

RABBİM BİRDAHA YAŞATMASIN BÖYLE ACILAR  :amin: :amin: :amin: :amin: :amin:

HİÇBİRİMİZİ EVLAT ACISIYLA SINAMASIN EMİNİM ÇOK ZORDUR  :crybaby2: :crybaby2:

RABBİM SABRINI BOL VERSİN İNŞALLAH  :amin: :amin: :amin: :amin: :amin: :amin: :amin: :amin: :amin:

ayse_etiskenece

zaman geçereken bi taraftan iyi gbi oluyorum kendimi toparlıyorum zannediyorum veya etrafımdakilere öle göstermek istiyorum...ama içim her geçen gün daha çok yanıyor sanki..boşlukta hissediyorum kendimi

cute552

senin bu dünyada değil belki ama öteki tarafta masum bi meleğin var bu dünyanın sıkıntılarından kederinden uzak çok güzel bi yerde annesini bekliyor yüce yaradan ona kıyamadı yanına aldı annesini orada beklesin diye....
allahım sana sabırlar versin umudunu yitirmeden sağlıklı evlat nasip etsin  :amin:

ANNESİNİN Bİ'TANESİ BÜYÜYOR.