kızlar bi sorum olacak

Başlatan bhrssyy, 23 Ekim , 2012, 14:38:58

« önceki - sonraki »

bhrssyy

selam arkadaslar dun kontrolum vardı tup bebek yaptırdıgım hastanede yanı ıstanbulda doktorum aralıgın ılk haftası cagırdı ense kalınlıgı ıcın benım sorum ben kocaelındeyım dıger kontrollerıme burda devam etmek ıstıyorum aralıga kadar burda kontrole gıtmem gerekıyomu  :icon_scratch:

ayy

CANIM EGER İSTİYORSAN GİT BEN OLSAM GİDERDİM AH Bİ OLSAM NELER YAPCAMDA :k06: :k06:
HEM ARTIK KONTROLLERİN İÇİN BULUNDUGUN YERDE BİR DR BUL VE ONA DEVAM ET TÜP BEBEK MERKEZİNE DEVAM ETMEK ZORUNDA DEĞİLSİN .MERKEZİN DEDİĞİ TARİHTE GİDERSİN SONRADA ARTIK KENDİ DRUNA DEVAM EDERSİN CANIM.SAĞLICAKLA AL BEBEĞİNİ KOLLARINA İNŞALLAH :amin: :amin: :amin: :amin: :opucuk:

xxcansuxx

bulunduğun yerde doğumuna girecek iyi bir dr bul canım artık rutin kontrollerine ona git... bundan sonra tüp bebek merk gitmek zorunda değilsin ense kalınlığına 2li tarama için bakıyorlar onuda her kadındoğumcu bakıyor... sen bulunduğun yerde bi dr git o rutin durumuna göre seni yönlendirir aralığa kadar görün ilk aylar 15 günde durum iyiyse ayda 1 kontrole çağırır dr...