12 Mayıs , 2024, 06:24:12

Haberler:

www.herseyibilen.co Durma! Merak ettiğin her konuda her soruyu sen de sor!

hamileyimmmmm

Başlatan öykükıvanç, 23 Ekim , 2012, 13:42:27

« önceki - sonraki »

°•.ℓανιηуα.•°

aaaaaaaaaaa çok sevindim canım tebrik ediyorum... zaten silik çıkmıştı testin de. demek hamişmişsin  :muzz: :muzz:

beteray

Allah tamamına erdirsin canım sağlığıyla :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar:

esracım

Tebrik ederim canım Allah tamamına erdirsin inşallah  :amin:

mutluluk

mehtap0753

Alıntı yapılan: öykükıvanç - 23 Ekim , 2012, 13:42:27
kızlar sonucum 34,63 gebeymişim... :-)

canımmm çokk sevindimm :hello2: :hello2: :muzz: :muzz: :muzz: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: darisi başımızaa:)):) hayırlısıyla bebeişin sana tutunur cnmm çok dikkat et

burcum

ALLAH sağlıkla ve sağlıklı yavrunu kucağına almayı nasip etsin canım :amin: :nazar: :muzz: :hello2: :occasion5: :hieyt:

öykükıvanç

Alıntı yapılan: destina06 - 23 Ekim , 2012, 13:44:57
:muzz: :muzz: :muzz: :muzz: :muzz: bak gördün mü tebrik ederim Allah tamamına erdirsin bizlere de dua et :amin: :amin: :amin:
senin adına çokkkkkkk sevindim :hieyt: :hieyt: :hieyt: :hieyt:

canım keşke sende olumlu sonuç alsaydın. sana çok üzüldüm. bende umutsuzdum ama dua edin yinede dış gebelik falan olmasın...

öykükıvanç

bu arada hepinize teşekkür ederim. bir bilseniz bu site bana nasıl moral oluyordu. dilerim herkez bu mutluluğu yaşar...

mutluluk

öykükıvanç

arkadaşlar rahim filmi çektirdikten sonra kendinizi iyi hissedince hemen birlikte olun.  ben filmden sonra hamile kalmış oldum. gelişmeleri size bildireceğim. hepinizi öpüyorum...

FİGENN

tebrik ederimmm darısı başımıza   :hieyt:

öykükıvanç

ZEYNEP-35

canım çook sevindim... allah sağlıkla kucağına almayı da nasip etsin...valla ben de umutlandım şimdi..bu ay ben de film çekildim bakalım... :amin:

xxcansuxx

tebrik ederim arkadaşım  :opucuk:  zaten farklıydı senin hsg sonucunda lekelenmen çok sevindim Allah tamamına erdirsin  :amin: :amin: :amin: :amin:

ezgi0909

Alıntı yapılan: öykükıvanç - 23 Ekim , 2012, 13:42:27
kızlar sonucum 34,63 gebeymişim... :-)

canım öncelikle tebrik ederim Allah sağlıkla sıhatle bir gebelik nasib etsin sana ve tüm isteyenlere.Sanırım silik çizgi görmüşsün gebelik testinde.Bende adetime 4 gün kala silik çizgi gördüm ama emin olamıyorum gebelik var mı yokmu?kan tahlilinide adet gecikmesi yaşarsam yaptırıcam.perşembe adet günüm onu bekliyorum.Sen n e zaman silik çizgiyi gördün cnm ve ne zmn kan testi yaptrdın?