27 Nisan , 2024, 10:30:55

Haberler:

www.herseyibilen.co Durma! Merak ettiğin her konuda her soruyu sen de sor!

Kızlar ben de kan verdim

Başlatan destina06, 23 Ekim , 2012, 11:57:43

« önceki - sonraki »

destina06

Adetim 7 gün gecikti bir belirtim olmamasına rağmen gidip kan verdim.Bayram tatiline girince süreç uzar diye.Doktor karnımdan baktı rahim duvarın çok güzel kalınlaşmış dedi bişey görünmedi ama :crybaby2: kan tahlili istedi 1 2 saate kadar çıkacak dua edin nolur buraya yine olmadı yazamka istemiyorum :crybaby2: :crybaby2: :crybaby2: :crybaby2:

°•.ℓανιηуα.•°

canıımmm.. inşallah sen de güzel haberlerini yazarsın bıraya. çifte bayram olur.  :amin:

makaron

Canım inşallah olumlu sonuç alırsın da çifte bayram edersin  :amin:

ayy

:amin: :amin: :amin: :amin: :amin: :amin: :amin: :amin: :amin: :amin: :amin: :amin: :amin:
ŞULEM CANIM BENİM İNŞALLAH MELEĞİN GÖBÜŞÜNDEDİR RABBİM ÇİFTE BAYRAM YAŞATSIN YUVANIZA İNŞALLAH BU DEFA HAMİLEYİM DİYE KOCAMAN KOCAMAN YAZACAKSIN ÇOK BEKLEDİN SABRETTİN MUKAFATINI GÖRECEĞİN AY BU AY OLUR İNŞALLAH CANIM :amin: :amin: :amin: :amin: :amin: :amin: :amin: :amin: :amin: :amin: :amin: :amin: :amin: :amin: :amin: :amin: :amin: :amin: :amin: :amin: :amin: :amin: :amin: :amin: :amin: :amin: :amin: :amin: :amin: :amin: :amin: :amin: :amin: :amin: :amin: :amin: :amin: :amin: :amin: :amin: :amin: :amin: :amin: :amin: :amin: :amin: :amin: :amin: :amin: :amin: :amin: :amin: :amin: :amin: :amin: :amin: :amin: :amin: :opucuk: :opucuk: :opucuk: :opucuk: :opucuk: :opucuk:

ZéynéP.SimAy

Şulecim inşallahh sevinçten ağlayarak yazarsın buraya hamileyim diyeeee  :amin: :amin: :amin:

ZAHİR

Rabbim inşş hevesini kursağında bırakmaz bu arefenin arefesinde çifte bayram yaşatır sanaa  ve cümle isteyenlereee    :amin: :amin: :amin: :amin: :amin: :amin: :amin: :amin: :amin: :amin: :amin:
♥♥♥ŞÜKÜRLER OLSUN RABBÎME MELEGÎM KOLLARIMDA♥♥♥

öykükıvanç

DESTİNA İNŞALLAH SENDE BENDE GEBEYİZDİR. NE BÜYÜK MUTLULUK OLUR DÜŞÜNMESİ BİLE İÇİMİ BİR HOŞ ETTİ

°•.ℓανιηуα.•°

canım bi de 7 gün geçtiğine göre ultrasonla görünmemesi çok normal.

benim 6 gün geçmişti. kan değerim 1230 çıkmıştı. yania hamileydim. doktor hiç ultrasonla bakmadı bile. git 1 hafta sonra gel o zaman bakalım zaten görünmez demişti.

nazlıyarim

inşallah meleğin ceeee yapar annesine :) allahım çifte bayram yaşatsın size  :amin:
BENİM HALA UMUDUM VAR...

burcum

ŞULECİM KALBİNİ FERAH TUT CANIM :opucuk: :muzz: :hello2: :hieyt:
ALLAHIN İZNİYLE SENİN DE GÜZEL HABERLERİNİ ALICAZ 1 SAAT SONRA SİZE BAYRAM HEDİYESİ GELİCEK BEBİŞİNİZ :amin: :nazar: :hello2: :muzz: :hieyt: :opucuk:

_inci_tanem_

Şulecim inşaAllah RABBİM gönlünden geçen güzel haberi almayı hayırlısıyla nasip eder  :amin: :amin: :amin: :amin: :amin:
Bu bayram çifte bayram olur bebişinin haberiyle  :amin: :amin: :amin: :amin:
Tabiii bizde burda erken bayram kutlamalarına geçmiş oluruz inşaAllah  :amin: :amin: :amin: :amin:

Ateşin yakmadığı İBRAHİM'i Kuyunun boğmadığı YUSUF'u
Bıçağın kesmediği İSMAİL'i
Kruyn RABBİM
GÜL MUHAMMET aşkına
BENİM MELEĞİM VE TÜM MELEKLERİ KORU :amin:

Balböceği

Ay inşallah inşallah  :amin: inşallah hamilesindir canım  :amin:

esracım

Şulem inşallah o güzel haberi verirsin canım arkadaşım.İnşallah o gün bugündür.Bayramın çifte bayram olması dileğiyle.

destina06

Dualarınızdaki gibi olmasını isterdim ama malaesef sonuç yine kocaman bir 0,100 :ehi: :ehi: :ehi: zaten ne dıtt yemeye tahlil yaptırdıysam :ehi: :ehi: göre göre usanmadım :toothy10:

ayy

Alıntı yapılan: destina06 - 23 Ekim , 2012, 13:00:07
Dualarınızdaki gibi olmasını isterdim ama malaesef sonuç yine kocaman bir 0,100 :ehi: :ehi: :ehi: zaten ne dıtt yemeye tahlil yaptırdıysam :ehi: :ehi: göre göre usanmadım :toothy10:
NASIL YANİ YA ÇOK ÇABUK ÇIKTI SONUÇ  :crybaby2: :crybaby2: :crybaby2: :crybaby2: :crybaby2: :crybaby2: :crybaby2: :crybaby2: :crybaby2: