14 Mayıs , 2024, 04:57:47

Haberler:

www.herseyibilen.co Durma! Merak ettiğin her konuda her soruyu sen de sor!

Kızlar ben de kan verdim

Başlatan destina06, 23 Ekim , 2012, 11:57:43

« önceki - sonraki »

CAN TANEM

Canım güzel haberini almayı çok isterim ama kısmet inanıyorum en kısa zamanda güzel haberler vereceksin sende :opucuk: :flowers:

_inci_tanem_

canım herşeyde bir hayır vardır  :opucuk: Ama yine şansın yüksekmiş buna sevindim
Biz ümit ederek dua etmeye devam edicez sende istikrarı koru ALLAH'ın iziniyle nazlı meleğin gelecek  :amin: :amin: :amin: :amin:

Ateşin yakmadığı İBRAHİM'i Kuyunun boğmadığı YUSUF'u
Bıçağın kesmediği İSMAİL'i
Kruyn RABBİM
GÜL MUHAMMET aşkına
BENİM MELEĞİM VE TÜM MELEKLERİ KORU :amin:

°•.ℓανιηуα.•°

şulecim hayırlısı olsun canım artık bebiş hatırına kocişle barışman lazım  :k06:

inşallah olucak canım benim hayırlısı olsun

nazlıyarim

hayırlısı olsun canım bence sende şu yum.günlerini takip etmek için kullanılan kitlerden al.eşini ara anlat aman ne diycekki görev kutsaldır :)
BENİM HALA UMUDUM VAR...

esracım

Bencede bebek için barışın hem 2 gün sonra bayram.Bayram bayram küslük olmaz.İyi haberlerini herzaman bekliyoruz canım.Herzaman dualarımdasın.

destina06

Teşekkür ederim kızlar iyi dilekleriniz ve dualarınız için :flowers: nasip kısmet demek ki kısmet değilmiş.Canancım ben o tür şeylerle ilgilnmeyi bırakmıştım ama ben ne zaman bıraksam o bnim peşimi bırakmıyor.Güyya doktora gitmicektim zorunlu olarak gidiyorum yine :sad1:

xxcansuxx

progestan değerin yüksek yani yumurtluyorsun rahim duvarında kalınlaşmış şulem sebepp ufak tefek bir şeyse değerlendirin işte 1 kez yaparsın tutarsonra hep anarsınız hamiş kalıp kızım/oğlm biz küstük aslında sırf sizin gelmeniz için barıştık iyikide barışmışız falan  ;)

nazlıyarim

Alıntı yapılan: destina06 - 23 Ekim , 2012, 21:17:24
Teşekkür ederim kızlar iyi dilekleriniz ve dualarınız için :flowers: nasip kısmet demek ki kısmet değilmiş.Canancım ben o tür şeylerle ilgilnmeyi bırakmıştım ama ben ne zaman bıraksam o bnim peşimi bırakmıyor.Güyya doktora gitmicektim zorunlu olarak gidiyorum yine :sad1:
canım benim  :opucuk: 
BENİM HALA UMUDUM VAR...