Bebeğim Biberonla Mama Alıyor Ama Beni Emmiyor

Başlatan kelebegimm, 23 Ekim , 2012, 01:29:02

« önceki - sonraki »

°º•✿вoɴcυĸ ɢözlüм✿•º°

cnm efe biberona alistigi icin almiyo bide mamaya alismistir ayni bizde öyleydik makinaylan sagip verdim hep 2ay anca dayandim sonrasinda sütüm kesildi  :-\ :-\ ins alir ya sen denemeye devam et yada makinaylan hep sag ver
:nazar: :nazar:

kelebegimm

Almiyo kızlar alsada hemen farkediyooo
Canım makine bir aylığına kiralamisdik verdik geriii simdi sikinca süt geliyo ama cok deil benide rahatsız etmiyo

]

°º•✿вoɴcυĸ ɢözlüм✿•º°

Alıntı yapılan: kelebegimm - 25 Ekim , 2012, 00:45:06
Almiyo kızlar alsada hemen farkediyooo
Canım makine bir aylığına kiralamisdik verdik geriii simdi sikinca süt geliyo ama cok deil benide rahatsız etmiyo
apotheke dan almadinmi uzatabiliosun benimde vardi uzattim zaten para vermiyosun sigorta karsiliyo bence verebilcen kadar ver sonrasinda pismanlik oluyo  :-\ :-\ zaten nedendir bilmem almanyada kimse emzirme isini yapamiyo  :icon_scratch: mama kolayimiza mi geliyo ne

Balböceği

Ahtım var ulan ikinci olursa ac kalsa bile emzirecegim  :ehi:

paşamm

Ooooffff....Arkadaşlar...bendede aynı sorun başladı.oğlum 4aylık,son bir haftadır kavga dövüş emzirebiliyorum.doğduğundn beri sütüm hep az geliyor,mamayla takvîye yapıyorm.öncesinde problem yoktu.hem mama hem süt....iyi emîyordu.bu ara emzireceğimş anladığı an ağlamaya başlıyor.öyle böyle de değil ağlaması.çocuğun rengi değişiyor resmen,ses falan kesiliyor iyice.sizce geçici bir durummu? Yoksa yavaş yavaş memeyi bırakabilirmi? Umarım bırakmaz ne yapabilirim yardım edin lütfennnnnn